ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
PEUGEOT 301 СЕДАН

Витрата пального у змішаному циклі

4,3 - 7,4 л / 100 км

Викиди CO2 змішаного типу

168 г / км

0 Відгуки
Рейтинг 0 / 5 серез 0 відгуків

Peugeot 301 | Протестуйте елегантний седан Пежо 301

PEUGEOT 301 є втіленням оптимальних рішень бренду завдяки практичності та економчності. Це підсилює хай-тек характер PEUGEOT 301.

НОВЕ ПОКОЛІННЯ ДИЗАЙНУ

Його потужний та сучасний дизайн виражений у вертикальній радіаторній решітці та передніх фарах, які ідеально підкреслюють елегантний образ автомобіля. Він має фірмове освітлювальне обладнання, включно з передніми ходовими вогнями та задніми фарами у формі слідів від кігтів лева.

НОВЕ ПОКОЛІННЯ ДИЗАЙНУ

Насолоджуйтесь сучасною технологією Mirror Screen Triple PlayТільки сертифіковані додатки MirrorLink®, Android Auto® та Apple Carplay™ працюватимуть належним чином під час кермування та стаціонарного положення автомобіля. Під час руху деякі функції зазначених додатків деактивуються. Деякі типи безкоштовного контенту на вашому смартфоні потребуватимуть передплати на еквівалентний контент в сертифікованих MirrorLink®, Android Auto® або Apple CarPlay®. Функція Mirror Screen працюватиме належним чином через технологію MirrorLink® (для смартфонів з операційною системою Android та підтримкою MirrorLink®) або через технологію Android Auto® (для смартфонів з системою Android) або через Apple Carplay® (для смартфонів з системою iOS), за наявністю на смартфоні сплаченої підписки та Інтернет з’єднання  яка забезпечує підключення вашого смартфона до систем автомобіля. Це інноваційне рішення на ринку додає вишуканості оздобленню PEUGEOT 301. Просторий багажник є перевагою автомобіля, адже має один із найбільших об'ємів місткості в категорії.

ЩОДЕННА ЕФЕКТИВНІСТЬ

Динамічність седану PEUGEOT 301 гарантує комфорт та високий рівень потужності на будь-якій дорозі.
Новий функціональний PEUGEOT 301 забезпечує високий рівень технологій активної та пасивної безпеки навіть у базовій комплектації. Для підсилення вражень від кермування у вашому розпорядженні VTi-двигун об'ємом 1.6 л і потужністю 115 кінських силНаявність залежить від комплектації  а також нова 6-ступінчата коробка перемикання передач*.