ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
LANDTREK

PEUGEOT LANDTREK | СИЛА ЛЕВА!

Новий PEUGEOT LANDTREK знаменує повернення бренду PEUGEOT на ринок пікапів, пропонуючи версію з подвійною кабіною на 5 місць, повний привід, дизельний двигун на 150 к.с., а також корисні аксесуари, як для професійної так і для сімейної діяльності.

 

Новий пікап PEUGEOT LANDTREK вирізняється тим, що пропонує один із найщедріших просторів салону, кузова та оснащення.Іншими сильними сторонами нового пікапа PEUGEOT LANDTREK є його потужний дизайн, модульність та керованість.

ДИЗАЙН
Підкреслена сучасність та витонченість форм, дизайн екстер'єру вражає напористою індивідуальністю. Вертикальна решітка радіатора з зображенням Лева в центрі та фірмовий LED підпис. Легкосплавні диски надають престижний та виразний вигляд, гарантуючи при цьому інтенсивну їзду 4x4 по бездоріжжю, з важким вантажем, причепом чи по автомагістралі!

НАЙПРОСТОРІШИЙ ВАНТАЖНИЙ КУЗОВ НА РИНКУ

Важливий для пікапа, кузов нового PEUGEOT LANDTREK є одним з найбільш просторим на ринку з 

 

 • корисною шириною між колісними арками 1,22 м,
 • довжиною 1,63 м
 • шириною 1,60 м
 • глибиною 500 мм.

 

Вантажопідйомність складає до 1 тонни, зі світлодіодним підсвічуванням зони завантаження і можливістю підключення аксесуарів в спеціальну 12-вольтову розетку. 

Центральний елемент конструкції пікапа, з корисною шириною між колісними арками 1,22 м, вантажна платформа забезпечує можливість завантаження 2 європіддонів у версії з подвійною кабіною розмірами 1,63 м в довжину, 1,60 м в ширину і 500 мм в глибину.
Оскільки при завантаженні у нас часто зайняті обидві руки, кузов підсвічується світлодіодами, що полегшує роботу з ним. 
Додатковим практичним аспектом у повсякденному житті є можливість підключення аксесуарів до 12-вольтової водонепроникної розетки безпосередньо зсередини вантажного кузова.
Для того, щоб мати можливість закріпити предмети, що перевозяться у вантажному кузові, і тим самим підвищити безпеку, вже готові 4 гаки для розміщення мотузки або ременя.
Зі значним дорожнім просвітом, до 235 мм, новий PEUGEOT LANDTREK володіє всіма основами світу пікапів, пропонуючи повний привід 4x4. Завдяки оптимізованій архітектурі, новий PEUGEOT LANDTREK має всі атрибути позашляховик зі зменшеними звісами, що сприятливо впливає на кути в'їзду та з'їзду. Повний привід 4х4 виграє від додавання справжньої роздаткової коробки та блокування диференціала для оптимізації зчеплення з дорогою незалежно від умов.

Оскільки вибір пікапа означає пошук універсальності, новий PEUGEOT LANDTREK пропонує вам щоденну можливість відчувати себе комфортно в усьому, завжди за будь-якої погоди:

 

 • Прохідність: до 600 мм
 • Кут в'їзду: 29° 
 • Кут з'їзду: 26,7° 
 • Кут піку: 25° - піковий кут: 25°.
 • Дорожній просвіт: до 235 мм (18 '' колеса)

 

Автомобіль оснащений уніфікованим запасним колесом і безліччю захисних елементів, які вже встановлені в стандартній комплектації: листовий метал під двигуном, захист фар завдяки їх розташуванню, передні та задні бризковики.

Стиль і вантажопідйомність – не єдині переваги PEUGEOT LANDTREK.

 

Велику увагу приділено пасажирському салону, який включає в себе багато функцій, наявних в інших моделях бренду PEUGEOT, для безтурботних подорожей за будь-яких умов водіння та завантаження автомобіля.

 

Комфорт - одна з багатьох сильних сторін нового пікапа PEUGEOT, а місця для зберігання речей розумно розподілені в салоні, щоб вмістити всі ваші повсякденні речі. 

 • Регульоване по висоті водійське сидіння з широким діапазоном налаштувань підходить для всіх типів фігури,
 • Регульоване по глибині та висоті рульове колесо дозволяє кожному налаштувати своє положення за кермом на свій смак.
 • У стандартній комплектації регулювання водійського сидіння по висоті і амплітуді нахилу спинок ще більше додають комфорту новому пікапу PEUGEOT LANDTREK. 
 • Задні сидіння мають спинки з нахилом під кутом 23° для ще більшого комфорту.
 • Функція Bluetooth, пов'язана з 2 USB-роз'ємами в передній частині пікапа, може, в залежності від версії, супроводжуватися 3-м USB-роз'ємом, розташованим в задній частині центральної консолі для пасажирів задніх сидінь.
 • Розумно розподілене сховище всередині пасажирського салону пропонує загальний об'єм 27 літрів для розміщення всіх ваших повсякденних предметів.
 • Наявність органів управління на кермі додає безпеки, дозволяючи контролювати гучність радіо або, наприклад, відповісти на дзвінок, не відволікаючись від дороги.
 • Потужний кондиціонер, або двозонний автоматичний з 2 вентиляційними отворами для задніх пасажирів.
 • Електричні склопідйомники.
При необхідності подушка безпеки пасажира може бути відключена для того, щоб встановити, наприклад, автокрісло проти ходу руху для зовсім маленьких дітей. 
Гачки, розташовані в спинках передніх сидінь, дозволяють прикріпити до них сумку вагою до 4 кг так, щоб її вміст не висипався під час руху автомобіля. 
Для того, щоб у новому пікапі PEUGEOT LANDTREK можна було взяти з собою і, перш за все, знайти місце для кожного повсякденного предмета, в ньому передбачені численні відсіки для зберігання речей. 
 Численні підсклянники доступні як спереду, так і ззаду нового пікапа PEUGEOT LANDTREK. 
Сховище в центральній консолі між 2-ма передніми сидіннями може вмістити 2 пляшки ємністю 1 літр або чашки розміру XL. 
 Між 2 передніми сонцезахисними козирками розміщено спеціальне місце для зберігання окулярів.
У стандартній комплектації, кожен пасажир в новому пікапі PEUGEOT LANDTREK має підголівник для більшого комфорту і безпеки. 
МУЛЬТИМЕДІА

Оскільки сьогодні нам усім потрібно бути на зв'язку, новий PEUGEOT LANDTREK пропонує найбільший сенсорний мультимедійний екран на ринку. З діагоналлю 10 дюймів (25,4 см) мислите масштабно!

 

Цей екран підключається до жорсткого диска, щоб вмістити всю вашу улюблену музику, ваші фотографії, щоб відобразити їх в якості шпалер, ...

 

Скористайтеся перевагами цього великого екрана, щоб продублювати на ньому свій смартфон завдяки сумісності Android Auto™ і Apple Carplay™, щоб користуватися улюбленими сумісними додатками для навігації, потокової передачі музики та т.д.

КАМЕРИ
Автомобіль може мати від 1 до 4 камер для полегшення маневрів у будь-яких ситуаціях. Позашляхова камера (у дзеркалі пасажира), огляд на 360°, 3D-бачення "з висоти пташиного польоту" та панорамне бачення переднього та заднього огляду підтримують водія при перетині перешкод або вузьких проходів під час руху. автоматично спрацьовує при наближенні до перешкод. 
МОДУЛЬНІСТЬ

Модульність задньої частини є унікальною в сегменті "однотонних пікапів", причому модульність типу 60/40 застосовується, як до спинок, так і до сидіння задньої лавки. Ця функціональність відкриває безліч можливостей для комбінування пасажирів та вантажу:

 

 • спинка (спинки) складена, на ній можна перевозити вантаж вагою до 100 кг,
 • підняті сидіння - можна перевозити громіздкі предмети, розміщені прямо на підлозі,
 • два кріплення isofix з верхнім ременем забезпечують безпеку і укладання дитячих крісел.

БЕЗПЕКА

Безпека забезпечується 6 подушками безпеки та ESP з функціями:

 

 • Hill Descent Control - система, яка утримує автомобіль на дуже низькій швидкості та концентрується виключно на рульовому управлінні, забезпечуючи контроль і безпеку в завідомо складних ситуаціях,
 • TCS (посилене зчеплення) оснащених ESP.

 

На додаток, новий PEUGEOT LANDTREK може бути оснащений системою попередження про виїзд за межі смуги руху, яка допомагає утримуватися в смузі руху за допомогою звукового та візуального оповіщення.

КОНТРОЛЬ СПУСКУ НА СХИЛІ

 


 

Hill Descent Control (HDC) - це функція допомоги при спуску, що дозволяє досконало та безпечно контролювати автомобіль та його траєкторію на крутих схилах. Система є інноваційною, оскільки може утримувати автомобіль на низькій швидкості, забезпечуючи контроль і безпеку.

 

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ ТИСКУ В ШИНАХ

 

 

Ця система дозволяє постійно інформувати у разі втрати тиску в одній або декількох шинах безпосередньо на екрані вашого нового PEUGEOT LANDTREK і попередити вас про потенційний прокол ще до того, як шина буде спущена. Це є плюсом з точки зору безпеки при їзді по бездоріжжю і допомагає підтримувати оптимальний тиск, щоб контролювати витрату палива. 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО МИМОВІЛЬНИЙ ПЕРЕТИН ЛІНІЇ

Система попередження зміни полоси руху (AFIL) - це система, яка за допомогою камери, що розпізнає безперервні або переривчасті лінії, виявляє мимовільний перетин поздовжньої розмітки на дорозі, що розділяє смуги руху. Для безпечного руху камера аналізує зображення, після чого, якщо увага водія падає, а швидкість перевищує 65 км/год, вмикає візуальне та звукове оповіщення у разі відхилення від напрямку руху.
ТРАНСМІСІЯ
Місто, дорога, шосе, пересічена місцевість або всі 4? Немає проблем, новий PEUGEOT LANDTREK має дизельний, з робочим об'ємом 1,9 л і розвиває 150 к.с. завдяки турбокомпресору зі змінною геометрією і 16 клапанам. 
Крутний момент 350 Нм і коротко ступінчаста 6-ти ступенева механічна коробка передач роблять його високопродуктивним франчайзером зі значним корисним навантаженням. Він також має ланцюговий розподіл для оптимізації витрат на технічне обслуговування. Цей ефективний двигун забезпечує контрольовану змішану витрату пального, як порожнього, так і завантаженого, що знижує щоденні витрати на експлуатацію
 •  Diesel, d’une cylindrée de 1,9L et développant 150ch grâce à un turbo-compresseur à géométrie variable et 16 soupapes. Son couple de 350 Nm et sa boîte à l'étagement court en font un franchiseur performant avec une charge utile importante. Il possède en outre une distribution à chaine pour optimiser les coûts d'entretien. Cette motorisation efficiente offre une consommation mixte maîtrisée à vide comme en charge pour un cout d’usage  quotidien réduit.

 

 • Essence, de 2,4L de cylindrée avec une puissance confortable de 210ch grâce à un turbo-compresseur à géométrie variable et 16 soupapes. Le couple de 320 Nm est disponible dès 2.000tr/min jusqu'à 4.000tr/min. Ces valeurs sont obtenues grâce à la technologie de déphasage continu des arbres à cames d’admission et d’échappement dans le but d’optimiser le compromis puissance élevée, faible consommation de carburant et émissions de polluants contenues.

 

Підніжки, термоформований захист кузова, засклений жорсткий дах, хромована дуга безпеки, сигналізація, захисний килимок.

 

Будь то естетичні, практичні, технічні або навіть електронні, всі аксесуари для нового пікапа PEUGEOT LANDTREK пройшли валідацію і випробування на витривалість, ідентичні стандартній комплектації, і дозволять Вам адаптувати Ваш PEUGEOT LANDTREK до будь-яких ситуацій!

GAMME

La gamme du nouveau pick-up PEUGEOT LANDTREK se décline en 3 silhouettes : châssis cabine, simple cabine ou double cabine, proposant de 2 à 6 places suivant les versions, des moteurs essence et Diesel afin de répondre  à toutes les attentes.

 

РОЗМІРИ