ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Пошук запасних частин

Пошук запасних частин

PEUGEOT постійно працює над підвищенням якості обслуговування клієнтів та намагається якомога повніше задовольняти їх очікування.

Саме тому PEUGEOT пропонує вам новий інструмент для перевірки наявності запасних частин на складах офіційних дилерських центрів в режимі он-лайн.

 

Відтепер для того, аби дізнатися вартість та наявність запасної частини вам достатньо лише знати каталожний номер* потрібної вам деталі. Після введення номеру вам буде показаний перелік дилерських центрів, до яких ви можете звернутися, щоб придбати запасну частину, яка вас цікавить, без жодної затримки. Звертаємо увагу, що зазначені ціни є актуальними на дату оновлення інформації.

 

Наголошуємо, що використання оригінальних запасних частин або інших запасних частин, рекомендованих  Виробником автомобілів, є важливим фактором для продовження терміну служби вашого автомобіля. Такі запчастини розроблені з урахуванням найвищих стандартів якості та вимог безпеки, а також особливостей експлуатації та сумісності з компонентами автомобіля.

 

* Необхідно вводити всі символи, включаючи нулі.