ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
E-PARTNER

НОВИЙ PEUGEOT

E-PARTNER

 

КРАСА ЛИЦЯ БІЗНЕСУ ДО ПУТТЯ

 

НОВИЙ PEUGEOT

E-PARTNER 

 

КРАСА ЛИЦЯ БІЗНЕСУ ДО ПУТТЯ

від € 988 800

(1) Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

(2) Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

(1) Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

(2) Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

 
 
НОВИЙ PEUGEOT E-PARTNER
КОМЕРЦІЙНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ,
СКОНСТРУЙОВАНИЙ ДЛЯ МІСТА

Електричний фургон E-PARTNER створено з думкою допомогти вам у щоденній праці. У ньому поєднано маневровість, легкість паркування й велику вантажопідіймальність.

На додачу до того, що він тихий, елегантний й екологічно чистий, цей автомобіль може без обмежень діставатися до міських зон з обмеженим в’їздом.

 

 
 
НОВИЙ PEUGEOT E-PARTNER
КОМЕРЦІЙНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ, СКОНСТРУЙОВАНИЙ ДЛЯ МІСТА
Електричний фургон E-PARTNER створено з думкою допомогти вам у щоденній праці. У ньому поєднано маневровість, легкість паркування й велику вантажопідіймальність. На додачу до того, що він тихий, елегантний й екологічно чистий, цей автомобіль може без обмежень діставатися до міських зон з обмеженим в’їздом.
 • Запас ходу на одному заряді: до 330 км за нормативами WLTP (i) Очікує на сертифікацію: запас ходу у 330 км (за циклом WLTP) з акумулятором на 50 кВт/год. Вказані дані про запас ходу й споживання заряду відповідають нормативам випробувань за циклом WLTP, за якими нові автомобілі затверджуються, починаючи від 1 вересня 2018 року. Вони можуть відрізнятися залежно від фактичних умов їзди, особливостей експлуатації й різних чинників, таких як швидкість, температура у салоні автомобіля, манера їзди та зовнішня температура. Час заряджання залежить, зокрема, від потужності зарядного пристрою на борту автомобіля, зарядного кабелю, а також типу й потужності зарядної станції, що її використовують. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до офіційних дилерів.  
 • Час заряджання: 30 хв, щоб зарядити тяговий акумулятор на 80 % (i) На швидкісній громадській зарядній станції  
 • Вміст CO₂ у відпрацьованих газах: 0 г/км
 • Потужність: 100 кВт (136 к. с.)
 • Споживання пального: 4,6 л/100 км (i)  У змішаному циклі Сертифікаційні дані визначено на основі нормативів випробувань за циклом WLTP, за якими нові автомобілі затверджуються, починаючи від 1 вересня 2018 року, з оновленнями від 2 січня 2022 року. Наведені значення подано для порівняння. Значення споживання пального й вмісту CO₂ у відпрацьованих газах можуть відрізнятися залежно від особливостей експлуатації та різноманітних чинників, таких як встановлене додаткове обладнання, зовнішня температура, манера їзди, швидкість, повна маса, використання певного обладнання (кондиціонера, обігрівача салону, радіоприймача, навігації, освітлювальних приладів тощо), типу шин, стану дорожнього покриття, погодних умов і т. і.  
 • Вміст CO₂: 122 г/км (i)  У змішаному циклі Сертифікаційні дані визначено на основі нормативів випробувань за циклом WLTP, за якими нові автомобілі затверджуються, починаючи від 1 вересня 2018 року, з оновленнями від 2 січня 2022 року. Наведені значення подано для порівняння. Значення споживання пального й вмісту CO₂ у відпрацьованих газах можуть відрізнятися залежно від особливостей експлуатації та різноманітних чинників, таких як встановлене додаткове обладнання, зовнішня температура, манера їзди, швидкість, повна маса, використання певного обладнання (кондиціонера, обігрівача салону, радіоприймача, навігації, освітлювальних приладів тощо), типу шин, стану дорожнього покриття, погодних умов і т. і.  
 • Вантажопідіймальність: до 1000 кг
 • Завантажувальний об’єм: до 4,4 м³
 • Макс. потужність: BlueHDi 100 або 130 к. с. 
 
 
МАНЕВРОВІСТЬ Й ЕФЕКТИВНІСТЬ ДЛЯ КОЖНОГО БІЗНЕСУ 
 
МАНЕВРОВІСТЬ Й ЕФЕКТИВНІСТЬ ДЛЯ КОЖНОГО БІЗНЕСУ 
НАДЗВИЧАЙНА МОДУЛЬНІСТЬ КАБІНИ Й ВАНТАЖНОГО ПРОСТОРУ
БЕЗПЕЧНЕ МАНЕВРУВАННЯ З ШИРШИМ ОГЛЯДОМ НАВКОЛО АВТОМОБІЛЯ
ЗАПАС ХОДУ ДО 330 КМ Й ДОСТУП ДО ЗОН З ОБМЕЖЕНИМ В’ЇЗДОМ
 
 
Peugeot Partner та E-Partner
 
 
Peugeot Partner та E-Partner
 
 
АВТОМОБІЛІ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Оскільки до кожної професії є свої вимоги, PEUGEOT E-PARTNER можна придбати у різних версіях і варіантах комплектації.
Маєте особливі вимоги? Це теж реально, бо вам ми зможемо запропонувати переобладнати автомобіль.
 
 
 
АВТОМОБІЛІ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Оскільки до кожної професії є свої вимоги, PEUGEOT E-PARTNER можна придбати у різних версіях і варіантах комплектації. Маєте особливі вимоги? Це теж реально, бо вам ми зможемо запропонувати переобладнати автомобіль.

 

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ PEUGEOT E-PARTNER

Пропонуємо вам широкий спектр варіантів переобладнання на виробничих потужностях наших партнерів з переобладнання фургонів.

Комерційний автомобіль PEUGEOT E-PARTNER є ідеальною основою, щоб пристосувати його до ваших потреб.

ГАБАРИТИ

ЗОВНІШНІ РОЗМІРИ НОВОГО PEUGEOT E-PARTNER

 • Довжина: 4 401 – 4 751 мм
 • Ширина (i) Без дзеркал  : 1848 мм
 • Висота: 1 796 – 1860 мм

ВНУТРІШНІ РОЗМІРИ НОВОГО PEUGEOT E-PARTNER

 • Корисна довжина (L1 – L2): 3 090 – 3 440 мм

КОРИСНИЙ ОБ’ЄМ І НАВАНТАЖЕННЯ НОВОГО PEUGEOT E-PARTNER

 • Корисне навантаження (L1 / L2): 780 / 1 000 кг (i) 780 кг в електричній версії та 1000 кг у дизельній версії  
 • Корисний об’єм (L1 / L2): до 4,4 м³
 
 
АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА PEUGEOT PARTNER
Скористайтеся нашими новими пропозиціями.
 
 
АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА PEUGEOT PARTNER
Скористайтеся нашими новими пропозиціями.
 
ЕМОЦІЇ Й ДОСКОНАЛІСТЬ
Завдяки комфортабельному й ергономічному робочому простору та техніці,
що полегшує ваш робочий день, PEUGEOT E-PARTNER стане вдалим вибором для ведення бізнесу у місті. 
 
ЕМОЦІЇ Й ДОСКОНАЛІСТЬ
Завдяки комфортабельному й ергономічному робочому простору та техніці, що полегшує ваш робочий день, PEUGEOT E-PARTNER стане вдалим вибором для ведення бізнесу у місті. 
ВДОСКОНАЛЕНИЙ
I-COCKPIT
10" СЕНСОРНИЙ
ЕКРАН
МОДУЛЬНИЙ САЛОН
ЗАПАС ХОДУ
У 330 KM
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ
ВОДІЄВІ
ВДОСКОНАЛЕНИЙ
I-COCKPIT
10" СЕНСОРНИЙ
ЕКРАН
МОДУЛЬНИЙ САЛОН
ЗАПАС ХОДУ
У 330 KM
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ
ВОДІЄВІ

ВДОСКОНАЛЕНИЙ I-COCKPIT у новому Partner та E-Partner

Місце водія Peugeot i-Cockpit® у новому E-PARTNER було повністю оптимізовано. На чутливому й компактному кермі передбачено нові органи керування, щоб спростити керування автомобілем. Крім того, збільшено запас ходу на одному заряді, у центрі встановлено 10-дюймовий сенсорний екран, а 10" панель приладів стала повністю цифровою, що робить керування більш безпечним й інтуїтивним. Завдяки пристосовному екрану над кермом ви отримуватимете всю необхідну для їзди інформацію, не відводячи очей від дороги.

10-ДЮЙМОВИЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

За допомогою 10" сенсорного екрана з високою роздільною здатністю ви зможете керувати аудіосистемою та інформаційно-розважальною системою. Завдяки зручним USB-роз’ємам ви зможете заряджати свій смартфон, щоб завжди залишатися на зв’язку навіть після довгого робочого дня. 

МОДУЛЬНИЙ САЛОН E-PARTNER

Компактний і маневрений PEUGEOT E-PARTNER представлено у розмірі L2, завдовжки 4,75 м, з одинарною або подвійною кабіною(i) 3 місця . Він запропонує вам завантажувальний об’єм до 4,4 м³, корисне навантаження до 780 кг(i) До 780 кг в електричній версії й до 1000 кг — у дизельній  й можливість буксирувати причіп масою до 750 кг. Обравши опцію «Багатофункціональна кабіна Multiflex» ви отримаєте три місця попереду у салоні PEUGEOT E-PARTNER, складаний столик на центральному сидінні й люк для довгомірних вантажів.

ОПТИМАЛЬНІ РОЗМІРИ PARTNER

PEUGEOT PARTNER розроблений для забезпечення максимальної та надійної функціональності:

 

 • СТАНДАРТНИЙ варіант кузова завдовжки 4,40 м гарантує оптимізовану корисну довжину 1,81 м. Така довжина дозволяє завантажити 2 європалети об’ємом від 3,30 м3 до 3,80 м3, в залежності від модифікації.
 • ДОВГИЙ варіант кузова забезпечує більшу місткість, досягаючи 4,75 м (+35 см). Його корисна довжина складає 2,16 м, а вантажомісткість – від 3,90 м3 до 4,40 м3.
ЗАПАС ХОДУ У 330 KM
Новий PEUGEOT E-PARTNER забезпечить вам динамічну й водночас плавну їзду завдяки потужному двигуну, скороченому часу на заряджання й оптимальній потужності.  Акумуляторна батарея місткістю 54 кВт/год змонтована під підлогою без шкоди корисному об’єму й забезпечує запас ходу до 330 км за циклом WLTP. Крім того, новий PEUGEOT E-PARTNER укомплектовано тепловим насосом, щоб забезпечити комфорт водія й пасажирів, а також збільшити запас ходу.
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ 
Новий PARTNER та E-PARTNER укомплектовано цілою низкою допоміжних систем для водія останнього поколінняю. Серед них круїз-контроль з обмеженням швидкості та нагадування про необхідність відпочинку під час тривалої поїздки. Камера заднього виду, яка передає зображення на 10'' екран мультимедійної системи.
 
 
ПОСЛУГИ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ
Дізнайтеся про актуальні кредитні пропозиції, а також різні договори страхування,
гарантію, допомогу у дорозі й технічне обслуговування вашого службового автомобіля.
 
ПОСЛУГИ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ
Дізнайтеся про актуальні кредитні пропозиції, а також різні договори страхування, гарантію, допомогу у дорозі й технічне обслуговування вашого службового автомобіля.

ПОСЛУГИ Й ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Працюйте собі спокійно завдяки запропонованому комплексу послуг, що включають гарантію й технічне обслуговування. Ви отримаєте цілодобову підтримку й можливість заміни деталей за будь-яких обставин.

ЛІЗИНГ 

Ви розвиваєте свою власну справу? Виберіть щомісячний платіж, що його можна скоригувати відповідно до ваших потреб, з можливістю викупу наприкінці терміну лізингу. 

АВТОКРЕДИТУВАННЯ

Це просте фінансове рішення дозволить вам вибрати термін погашення, щоб скоригувати щомісячні платежі відповідно до вашого бюджету. Покупку електромобіля можна оформити в кредит з першим внеском від 10% вартості автомобіля. 
 
ПРИВАБЛИВІСТЬ
Завдяки новій радіаторній решітці з новою емблемою PEUGEOT, новим фарам
й модернізованому бамперу новий Peugeot E-Partner привнесе виразний стиль у ваш бізнес.
 
ПРИВАБЛИВІСТЬ
Завдяки новій радіаторній решітці з новою емблемою PEUGEOT, новим фарам й модернізованому бамперу новий Peugeot E-Partner привнесе виразний стиль у ваш бізнес. 

 
ДОЇЖДЖАЙТЕ ДАЛІ НА ЕЛЕКТРОТЯЗІ

Завдяки Peugeot електрична мобільність вже скоро розкриє вам всі свої секрети.

 

 
ДОЇЖДЖАЙТЕ ДАЛІ НА ЕЛЕКТРОТЯЗІ

Завдяки Peugeot електрична мобільність вже скоро розкриє вам всі свої секрети.

 
ЗАРЯДЖАЙТЕ СВІЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ PEUGEOT

Дізнайтеся, як заряджати електромобіль PEUGEOT: приватна чи громадська зарядна станція.
 
 
 
ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЕЛЕКТРОМОБІЛІ
Електромобілі PEUGEOT поєднують у собі такі переваги: ​​швидку зарядку, оптимізований запас ходу відповідно до ваших подорожей, електроніку з доступом до інтернету тощо.
 
КУПУЙТЕ ВАШ PEUGEOT ОНЛАЙН
 

Відкрийте для себе онлайн-склад PEUGEOT та всі комплектації авто, що доступні в Україні.