ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
АВТОНОМІЯ

Запас ходу електромобіля

Запас ходу може завадити Вам при покупці Вашого електромобіля. Власники хочуть, щоб запасу ходу відображав фактичне використання, надані виробником. Фактори, що впливають на «Запас ходу», зарядка, поради з кермування – ми надамо Вам всю корисну і необхідну інформацію, щоб гарантувати Вам безтурботний і приємний досвід за кермом Вашого електромобіля Peugeot.

ФАКТОРИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ЗАПАС ХОДУ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

На додаток до ступеня заряду акумулятора на запас ходу Вашого електромобіля впливають різні фактори.

ШВИДКІСТЬ

При швидкості 130 км/год запас ходу 100% електричного автомобіля скорочується вдвічі в порівнянні зі схваленим за WLTP запасом ходу.

ОБІГРІВ

Тепло, що виділяється двигуном внутрішнього згоряння, використовується повторно для обігріву салону автомобіля. Електромотор нагрівається зовсім незначною мірою, цього недостатньо для салону автомобіля. Тому необхідний додатковий спеціальний електронагрівач.

ПОГОДА

Незалежно від обігріву або кондиціонування повітря, зовнішня температура безпосередньо впливає на запас ходу Вашого автомобіля. При 0° градусів він зменшується на 10%.

ТОПОГРАФІЯ

При підйомі споживання збільшується і впливає на Ваш запас ходу. Але при спуску рекуперативне гальмування дозволяє відновити енергію.

Інші фактори, які можуть вплинути на запас ходу

СТИЛЬ ВОДІННЯ

Плавне, екологічно відповідальне водіння дозволяє оптимізувати свій запас ходу.

 
ТИСК У ШИНАХ

Важливо перевіряти тиск у шинах не рідше одного разу на місяць. Перевірте максимально допустимий тиск, вказаний збоку шини, оскільки якщо Ваші шини недостатньо накачані, то опір шини буде більше, що призведе до більшого споживання енергії.

 
ВИКОРИСТАННЯ ДОПОМІЖНИХ СИСТЕМ
Обігрів та кондиціонування повітря можуть вплинути на 10-30% споживання Вашої батареї. З іншого боку, інші елементи комфорту (радіо, фари, склоочисники тощо) мають дуже незначний вплив.

 
НАВАНТАЖЕННЯ

Їзда з навантаженням на даху або відкритим вікном збільшує опір вітру, відповідно і витрати енергії. Значне вагове навантаження також впливатиме на запас ходу.

 

ПОРАДИ ЩОДО ОПТИМІЗАЦІЇ ЗАПАСУ ХОДУ

ІНДИКАТОР ПОТУЖНОСТІ

Ваше споживання енергії відображається в режимі реального часу на приладовій панелі, щоб краще керувати запасом ходу Вашого автомобіля.

 
РЕЖИМ ЕКО-ВОДІННЯ

Режим «Eco-Drive» дозволяє Вам максимально використовувати запас ходу Вашого автомобіля. Економте енергію, знижуючи потужність двигуна і обігрів. 
СИСТЕМА РЕКУПЕРАТИВНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Коли ви відпускаєте акселератор під час руху, електричний двигун діє як генератор, сповільнюючи автомобіль і відновлюючи енергію, щоб передати її акумулятору. Режим гальмування включається натисканням назад на важіль управління коробкою передач.

 

ЗАРЯДКА

Максимально використовуйте запас ходу Вашого електромобіля (до 59 км за WLTP для 3008 HYBRID4 в режимі 100% електричного водіння), використовуючи численні доступні Вам варіанти зарядки.