Contents inside this Expander Partial are only authorable inside of this page.

Технічні характристики

ДИЗАЙН ТА БЕЗПЕКА
Новий PEUGEOT 301 відповідає всім очікуванням водіїв навіть у найскладніших умовах для кермування. Волога дорога, спека або холод: у седані PEUGEOT 301 ви та ваші пасажири завжди відчуватимете комфорт та безпеку. Функціональний PEUGEOT 301 гарантує високий рівень безпеки. 
КОМФОРТНИЙ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ
Вже у стандартній комплектаціїНаявність залежить від комплектації  автомобіль обладнано системам ABS і ESP та системою екстреного гальмування. Автомобіль обладнаний чотирма подушками безпеки (передньою та боковими)Для комплектації з двигуном HDI , а пасажири на задньому сидінні забезпечені трьохконтактними ременями безпеки. Задні сидіння також обладнані спеціальними конструкціями IsoFixНаявність залежить від комплектації  для дітей.

НОВА АВТОМАТИЧНА КПП EAT6

Бензиновий VTi-двигун об'ємом 1,6 лНаявність залежить від комплектації  потужністю 115 к.с.Наявність залежить від комплектації  агрегується 6-ти ступеневою автоматичною коробкою перемикання передачНаявність залежить від комплектації . Ця нова коробка перемикання передач, створена спільно з компанією Aisin та має назву EAT6Наявність залежить від комплектації (Ефективна Автоматична Трансмісія). Її технологія Quickshift забезпечує задоволення від водіння завдяки швидкому та плавному перемиканню передач.

АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ

Це також дозволяє забезпечити мінімальний рівень CO2 у відпрацьованих газах за допомогою зниженого внутрішнього тертя та використання закритого механізму зчеплення для попередження прослизання. Рівень CO2 у відпрацьованих газах становить 168 г/км при використанні 6-ти ступеневої автоматичної коробки перемикання передач EAT6Наявність залежить від комплектації .