ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
КОНЦЕПТ-КАРИ
 
 
НАШЕ БАЧЕННЯ 
МАЙБУТНЄ КРАЩЕ З АЛЛЮРОМ

PEUGEOT присвячує себе електричним інноваціям і новаторським технологіям, які прокладають шлях наступному поколінню.

 

 

 
 
НАШЕ БАЧЕННЯ
МАЙБУТНЄ КРАЩЕ З АЛЛЮРОМ
PEUGEOT присвячує себе електричним інноваціям і новаторським технологіям, які прокладають шлях наступному поколінню.
 
КОНЦЕПТ-КАР PEUGEOT INCEPTION
Ми впевнені, що майбутнє краще з привабливістю. І це переконання втілюється в кожному аспекті концепції PEUGEOT INCEPTION. Представляємо радикально нову мову проектування, нову систему управління на основі жестів, центральним елементом якої є Hypersquare, а також салон, схожий на лаунж, що занурює в привабливу атмосферу майбутнбого. Цей концепт-кар переосмислює можливості подорожей з інстинктивним задоволенням від водіння та чистою, електричною потужністю. 

PEUGEOT e-LEGEND

Нудно ‒ це точно не про бренд PEUGEOT, а «автономний» зовсім не означає «монотонний». І оскільки перехід до енергетичної безпеки не зітре 120 років історії автомобілебудування, компанія PEUGEOT представляє концепт-кар e-LEGEND.

КОНЦЕПТ-КАР PEUGEOT INSTINCT

Свобода вибору режиму водіння, відчуттів, пересування. Наш прояв свободи концепт носить ім'я PEUGEOT INSTINCT.

КОНЦЕПТ PEUGEOT BOXER 4x4

Бренд PEUGEOT представляє своє бачення ефектного і вражаючого будинку на колесах, поєднання виразного стилю і новітніх матеріалів.

508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED

508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED, сконструйований на базі седана PEUGEOT 508 HYBRID, відкриває лінійку потужних автомобілів на електричній тязі ‒ синонім чистого задоволення. Ця модель з високою продуктивністю та низькими рівнями викидів демонструє виняткову потужність ‒ вище за всіх попередників серед автомобілів PEUGEOT ‒ у витонченому й атлетичному втіленні.
 
 
КЕРУЄМОСЯ
ІННОВАЦІЯМИ

КЕРУЄМОСЯ ІННОВАЦІЯМИ
 
PEUGEOT прагне помістити передові технології у вашу долоню та зробити їх частиною вашого повсякденного життя. PEUGEOT i-Cockpit® уособлює цю відданість і є основою кожного PEUGEOT, забезпечуючи захоплююче та інтуїтивно зрозуміле керування.