ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
ІННОВАЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

ІННОВАЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Інновації і технології бренду Peugeot

#UnboringTheFuture

Створення майбутнього автомобіля. Вони вже тут, обіцяючи просто їхати без задоволення, під управлінням технологіями. Однак у PEUGEOT майбутнє насичине та захоплююче. Технології мають лише одну мету: покращити ваші відчуття та задоволення від кермуваня. Будьте готові відкрити для себе наше бачення майбутнього автомобіля, втілене в концепції PEUGEOT e-LEGEND і втілене в нових бензинових двигунах PLUG-IN HYBRID. #UnboingTheFuture.
ТЕХНОЛОГІЯ ПЛАГІН-ГІБРИДУ, ЩО ПІДЗАРЯДЖАЄТЬСЯ

Акумуляторна батарея з автоматичною підзарядкою поєднує в собі два джерела: електричне та теплове. Гібридні автомобілі, що підзаряджаються зменшують викиди CO2, завдяки 100% електричному режиму, що пропонує чотири режими кермування а також легкий подорож.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ТЕХНОЛОГІЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Електричні двигуни Peugeot дозволяють їздити з нульовими викидами та максимальною потужністю 100 кВт / 110 к.с. Завдяки роботі високовольтній літій-іонної батареї (400 В), наші електромобілі мають пробіг до 340 км (WLTP).

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
PEUGEOT I-COCKPIT®

PEUGEOT i-Cockpit® глибоко оновлює ваш досвід кермування. Завдяки компактному керму, головному дисплею та великому  HD-екрану ви маєте інтуїтивний та ергономічний доступ до всіх елементів управління та покращений досвід кермування.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ДОСВІД КЕРМУВАННЯ

За кермом свого Peugeot ви інтуїтивно використовуєте всі новітні технології для задоволення від кермування. Покращуючи зчеплення, керованість та безпеку на дорозі, полегшуючи старт, маневрування на схилах та маневри паркування, що пропонує  вам оновлений досвід на під час управління.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ПІДКЛЮЧЕННЯ

Відкрийте для себе функції та програми Peugeot, ідеально інтегровані у ваш досвід кермування для більшої насолоди та безпеки. Для дозвілля, інформації чи безпеки ці підключені програми адаптуються до всіх ваших потреб у ваших персональних подорожах.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЕФЕКТИВНІСТЬ


Peugeot оснащує свої автомобілі двигунами HYBRID4, PureTech, BlueHDi або HDi, пропонуючи високу продуктивність та низький рівень викидів.  Відкрийте для себе автоматичні коробки передач EAT6 Ефективна автоматична коробка передач 6 , EAT8 Ефективна автоматична коробка передач 8   та e-EAT8 Електрична ефективна автоматична коробка передач 8 , що оптимізують ваш витрата палива та покращують ваші відчуття кермування.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ