ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
PEUGEOT i-Cockpit®

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ PEUGEOT i-Cockpit®

ІННОВАЦІЙНЕ ПОЛОЖЕННЯ ВОДІЯ

PEUGEOT i-Cockpit®

Інноваційний дизайн місця водія

Насолоджуйтесь винятковими враженнями від водіння завдяки технологіям PEUGEOT, розробленим з метою підвищення комфорту, а також завдяки зростаючому асортименту інновацій, що роблять ваші поїздки простішими і зручнішими.

Новаторська концепція дизайну інтер’єру: PEUGEOT i-Cockpit®.
ОСНОВНІ ЕЛЕМЕНТИ:
КОМПАКТНЕ КЕРМО


Компактне кермо стало більш зручним та забезпечує точне рульове управління для незабутніх вражень. Завдяки цьому, кермування стає грою, саме собою просте та інтуїтивне. Зі зменшенням діапозону рухів рук під час маневрів зменшується, збільшуючи швидкість і спритність, а також забезпечуючи більш спокійне положення водіння.

 
ЦИФРОВА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ
Цифрова панель приладівЯк стандартна, опційна або не доступна функція в залежності від комплектації  надає вам доступ до всієї необхідної інформації під час водіння, яку ви отримуєте не відводячи погляд від дороги. Основні дані проектуються на кольорову висувну панель, розташовану в полі зору, інформуючи вас про швидкість, відстань до інших транспортних засобів, вказівки системи круїз-контролю і обмежувача швидкості, а також навігаційної системиЯк стандартна, опційна або не доступна функція в залежності від комплектації .

 
ВЕЛИКИЙ  HD-ЕКРАН


Великий  HD-екран пропонує цілком інтуїтивний доступ до всіх функцій та систем керування.(мультимедіа, кондиціонером тощо).

 

БЕЗЗАПЕРЕЧНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ УСПІХ

З 2012 року мільйони клієнтів скористались інноваційним рішенням організації простору водія PEUGEOT i-Cockpit®, що вже реалізовано на наших бестселлерах.

PEUGEOT i-Cockpit® НОВЕ ПОКОЛІННЯ ХАЙ-ТЕК*

З новою концепцією організації простору Peugeot i-Cockpit® відкрийте для себе 100% цифровий світ кросоверів 3008 та 5008, оснащеними 8"Доступний у стандартній комплектації або недоступний відповідно до версії  HD-екраном та вбудованимБажано, коли транспортний засіб повністю нерухомий  тачскрін дисплеєм. Далі, компактне кермо з вбудованим управлінням та електрифікованим автоматичним управлінням коробкою передач.
У цьому високотехнологічному рішенніБажано, коли транспортний засіб повністю нерухомий  з налаштованим 12,3" панеллю приладів, що піднята над кермом, відображає необхідну інформацію для вашої подорожі.

Завдяки меншій, ніж завжди, кількості кнопок та використанню матеріалів найвищої якості PEUGEOT i-Cockpit® має вигляд унікального і безпрецедентного оформлення салону в автомобільній промисловості. Цей відмінний та легко упізнаваний стиль отримав нагороду «Найкращий салон автомобіля» в рамках XXIX Міжнародного автомобільного фестивалю в 2013 році.