ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
PEUGEOT RIFTER

PEUGEOT RIFTER

Витрата пального у змішаному циклі

4,4 – 5,1 л/100 км

Викиди CO2 змішаного типу

143 – 158 г/км

0 Відгуки
Рейтинг 0 / 5 серез 0 відгуків

PEUGEOT RIFTER : 7 місний мінівен

PEUGEOT RIFTER наділений елегантним і самобутнім стилем. Його сучасний інтер’єр може похвалитися видатними рівнями комфорту й адаптивності, які подарують насолоду від перебування в салоні.

СТИЛЬНИЙ СИЛУЕТ

Жодних компромісів у дизайні. Елегантний, міцний, жвавий і потужний мінівен PEUGEOT RIFTER є синонімом різносторонності. Зі своїм коротким та високим капотом, та збільшеним дорожнім просвітом нагадують стиль позашляховиків.Автомобіль здатний рухатися різним покриттямі 

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ PEUGEOT

Серія Стиль представлена на огляд!

З гордістю представляємо видатний спадок. Нова передня частина, виконана в дусі останніх моделей PEUGEOT, та знамениті задні фари роблять  PEUGEOT RIFTER  іконою бренду. Ще більш сучасний, цей мінівен поєднує в собі стиль та елегантність Серійно включає Пакет видимості і Протитуманний пакет Pack Look Antibrouillard.
МІСЦЕ ВОДІЯ

PEUGEOT Місце водія I-COCKPIT®

ГОТОВИЙ ДІЯТИ 

Новий PEUGEOT i-Cockpit® робить кермування більш приємним та інстинктивним завдяки компактному керму та великому  8" сенсорному екрану Доступно серійно як опція або недоступно залежно від версії . Контролюйте дорогу завдяки високій посадці та  технології  Advanced Grip Control Доступно серійно як опція або недоступно залежно від версії , що забезпечує краще зчеплення з дорогою.

ДВИГУНИ, ЩО ДАЮТЬ БІЛЬШЕ СВОБОДИ

Двигуни PEUGEOT RIFTER Рівні WLTP (1): Витрата пального від 5,1 до 7,8 в комбінованому циклі, від 6,0 до 9,9 на низькій швидкості, від 4,9 до 7,5 на середній швидкості, від 4,4 до 6,7 на високій швидкості та від 5,6 до 8,2 при дуже високій швидкості (л / 100 км); викиди CO2 (змішані: від 135 до 177 (г / км) (1) Величини витрати пального та викидів СО2 відповідають процедурі випробувань WLTP, на основі якої були сертифіковані нові транспортні засоби з 1 вересня 2018 р. Ця процедура WLTP замінює Європейський
цикл водіння (NEDC), що діяв до тих пір. Умови випробувань, які є більш
реалістичними, витрата пального та викиди СО2 можуть змінюватися залежно від фактичних умов експлуатації та різноманітних факторів, таких як конкретне обладнання, опції та типи шин.
   поєднують в собі продуктивність та розумну витрату пального. Мінівен може бути оснащений двигуном HDi 92 BVM5 або двигуном BlueHDI 130 S&S Рівні за NEDC (2): Витрата пального (100 л / км) - в місті 6,2, поза містом 4,8,
змішана 5,3; змішані викиди CO2 (г / км) – 121. (2) Рівні витрати пального та викидів CO2 визначаються на основі нової процедури тестування WLTP, і отримані значення перераховуються на NEDC для того, щоб їх можна було порівнювати з параметрами
інших транспортних засобів. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться зі своїм торговим дилером. Ці величини не враховують, зокрема, умови експлуатації, стиль водіння, обладнання та опції, і вони можуть відрізнятися залежно від типів шин. Для отримання додаткової інформації про споживання пального та викиди СО2 г0.
  також доступним у версії дуже малої витрати пального Very Low Consumption  Версії з дуже низькою витратою (PureTech 110 S&S та Blue HDi 100) оснащені спойлером на даху, спеціальними шинами з наднизьким опором коченню та системою Stop & Srtart, доступною лише у версіях Blue HDi 100.  для максимальної ефективності та унікального досвіду водіння.

АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ EAT8

З новою автоматичною 8-ступінчастою коробкою перемикання передач EAT8EAT8: Ефективна 8-ступінчаста автоматична коробка передач є доступною лише з двигуном BlueHDi 130 S&S EAT8 , перемикання відбуваються плавно й автономно, тож ви завжди будете на правильній передачі. Завдяки підрульовим пелюсткам керма ви можете перемикати передачі вручну.

ТЕХНОЛОГІЇ

ДОПОМОГА МАНЕВРУВАННЮ

Паркування тепер стає дитячою забавкою. З безліччю засобів, що допомагають з маневруванням PEUGEOT RIFTER, ви можете насолодитися свободою. З камерою заднього огляду Доступна серійно, як опція або недоступна залежно від версії , новітнім Park AssistАктивна допомога при паркуванні доступна як опція або недоступна залежно від версії  та функцією моніторингу сліпих зон Доступна як опція або недоступна залежно від версії ви готові до будь-якої ситуації.

ДОПОМОГА ВОДІННЮ

Засоби допомоги водію PEUGEOT роблять керування PEUGEOT RIFTER простішим, пропонуючи новий рівень комфорту та безпеки. Розширена функція розпізнавання знаків і обмежень швидкостіДоступна серійно, як опція або недоступна залежно від версії. ,  адаптивний круїз-контрольДоступна серійно, як опція або недоступна залежно від версії, активна система утримання в смузі рухуФункція зупинки адаптивного круїз-контролю доступна лише з автоматичною коробкою передач EAT8., безконтактний доступ і запуск двигуна Доступна серійно, як опція або недоступна залежно від версії, і електричне стоянкове гальмоДоступна серійно, як опція або недоступна залежно від версії. допоможуть подорожувати із задоволенням!

КОНТРОЛЬ ЗЧЕПЛЕННЯ З ДОРОГОЮ

Система Advanced Grip ControlДоступна як опція або недоступно залежно від версії ,значно полегшує кермування PEUGEOT RIFTER, основною задачею якої є забезпечення безпеку руху. Система надає можливість вибору із 5 режимів зчеплення4 режими зчеплення: «Звичайний», «Сніг», «Бруд» та «Пісок». Пропонується як опційне обладнання для версій з двигунами внутрішнього згорання  шляхом обертання коліщатка, розташованого на центральній консолі.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СПУСКУHILL ASSIST DESCENT CONTROL 

Система допомоги Advanced Grip ControlЗалежно від комплектації.  HADCHill Assistant Descent Control - Асистент руху на крутих спусках , дозволяє 7-місному PEUGEOT RIFTER підтримувати малу швидкість спуску на крутих схилах. Водій, таким чином, може концентрувати свою увагу на напрямку руху, збільшуючи його безпеку і комфорт.

ПІДКЛЮЧЕНІ ПОСЛУГИ

Перелік послуг багатий, користь безмежна. Відкрийте для себе можливості зв’язку згідно PEUGEOT

КЕРУЙТЕ ФУНКЦІЯМИ АВТОМОБІЛЯ ДИСТАНЦІЙНО

Скористайтеся в режимі реального часу персоналізованими послугами, синхронізованими з вашим обліковим записом, завдяки безкоштовному додатку MyPeugeot *:

  • Слідкуйте за станом вашого автомобіля (дані про водіння, місцезнаходження).
  • Доступ до підтримки швидко і легко.
  • Керуйте обслуговуванням та сервісом вашого автомобіля.