ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ

Сконфігуруйте міцний, жвавий і потужний мінівен PEUGEOT Rifter

Вас цікавить нова модель Peugeot e-Rifter або Peugeot Rifter? Налаштуйте його за допомогою конфігуратора Peugeot: оберіть комплектацію, двигун, колір, обладнання та уявіть себе за кермом свого майбутнього автомобіля!

ОЗНАЙОМТЕСЯ ЗІ ДОСТУПНИМИ ВАРІАНТАМИ ОФОРМЛЕННЯ ДЛЯ PEUGEOT RIFTER

Peugeot Rifter доступний у наступних версіях: Allure для електричної версії та Active і Allure для дизельної версії.

Ознайомтеся з новими доступними версіями

Peugeot E-Rifter оснащений електричним двигуном потужністю 136 к.с. Якщо ви вибираєте Peugeot Rifter, доступні термічні двигуни BlueHDi потужністю 100 к.с. та 130 к.с. 

Дизайн та адаптовані технології

Залежно від обраної версії, у вас також є різні варіанти, особливо щодо дизайну, а також щодо технологій.

Щодо дизайну, видно відмінності в кованих легкосплавних дисках діаметром 16 дюймів, компактному кермі, EcoLED-фарах, а також деталях на приладовій панелі, зокрема, 10" сенсорному дисплеї.

Щодо технологій, залежно від обраної вами версії, деякі базові технології будуть включені, такі як Peugeot i-Cockpit 3D, система навігації 3D, Peugeot Drive Assist та інші.

РОЗМІРИ PEUGEOT RIFTER

Цей утилітарний автомобіль має до 7 місць і доступний у двох розмірах: стандартному і довгому.

Peugeot Rifter у стандартному варіанті має ширину 1921 мм (зі складеними дзеркалами), довжину 4403 мм і висоту 1878 мм з об'ємом багажного відсіку від 775 літрів.

Версія Peugeot Rifter Long має такі ж розміри: ширина 1921 мм (зі складеними дзеркалами), довжина 4753 мм і висота 1882 мм з об'ємом багажного відсіку від 775 літрів.