ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Peugeot Partner

PEUGEOT PARTNER

Витрата пального у змішаному циклі

5,3 - 7,1 л/100 км

Максимальна потужність

68(92) - 96(130) КВт (к/с)

-/5 0 Відгуки
Рейтинг 0 / 5 серез 0 відгуків

Peugeot Partner: фургон від Peugeot

Завдяки більш ніж 20-річному надійному використанню професіоналами, що виступає еталоном якості на ринку, остання генерація PEUGEOT Partner пропонує Вам безпрецедентний рівень комфорту та задоволення в сегменті малотонажних вантажівок разом з PEUGEOT i-Cockpit®.

РОБІТЬ ВИБІР ЗГІДНО З ВАШИМИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИМИ ЦІЛЯМИ

Незалежні підприємці чи керівники автопарків, чи будь-які інші професіонали, мають свої власні очікування. Для того, щоби відповідати Вашим конкретним потребам та експлуатаційним цілям, PEUGEOT Partner доступний в декількох модифікаціях: Високопрохідній та Вантажопасажирській.

ВАШЕ АВТО ЦЕ ВАШ МІСЦЕВИЙ ОФІС

Якщо Ваш автомобіль – це Ваш мобільний офіс

 

Щодня Вам потрібні:

 

Рекомендована модифікація: ШОСЕЙНА

ПОДОРОЖІ НА ДОВГІ ВІДСТАНІ

Якщо Ви долаєте багато кілометрів

 

Щодня Вам потрібні:

 • численні допоміжні пристрої для водіння та маневрів;
 • допоміжне електричне гальмо;
 • PEUGEOT i-COCKPIT® (водійське місце);
 • продуктивність двигунів та 8-ступеневої автоматичної коробки передач EAT8.

ПОДОРОЖІ ПО ВАЖКОПРОХІДНІЙ МІСЦЕВОСТІ

Якщо Ви подорожуєте по важкопрохідній місцевості

 

Щодня Вам потрібні:ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДО 5 ЛЮДЕЙ

Якщо Ви перевозите людей та вантажі

 

Щодня Вам потрібні:

 • модульність для регулярного перевезення до 5 людей;
 • зйомне пасажирське сидіння;
 • Приємне та зручне багатомісне сидіння другого ряду;
 • корисна довжина до 3,5 метрів.

 

Рекомендована модифікація: ВАНТАЖОПАСАЖИРСЬКА

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАЖКИХ ВАНТАЖІВ

Якщо Ви перевозите важкі вантажі

 

Щодня при перевезенні важких вантажів Вам потрібні:

 

ПОТРЕБА В ОБ'ЄМІ

Якщо Ви перевозите громіздкі вантажі

 

Щодня Вам потрібні:

 • Корисний об'єм: до 3,9 м3;
 • Корисна довжина: до 2,15 м.

ІНДИВІДУАЛЬНА КОНФІГУРАЦІЯ

В ПРОФЕСІЙНІЙ модифікації – базовий автомобіль готовий до індивідуальних налаштувань відповідно до Ваших найособливіших потреб.

ВСЯ ЛІНІЙКА

PEUGEOT Partner доступний в наступних модифікаціях: Високопрохідній та Вантажопасажирській для задоволення потреб будь-якого професіонала!

НАДІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

ОПТИМАЛЬНІ РОЗМІРИ ДЛЯ КРАЩОЇ РОБОТИ

PEUGEOT PARTNER розроблений для забезпечення максимальної та надійної функціональності:

 

 • СТАНДАРТНИЙ варіант кузова завдовжки 4,40 м гарантує оптимізовану корисну довжину 1,81 м. Така довжина дозволяє завантажити 2 європалети об’ємом від 3,30 м3 до 3,80 м3, в залежності від модифікації.
 • ДОВГИЙ варіант кузова забезпечує більшу місткість, досягаючи 4,75 м (+35 см). Його корисна довжина складає 2,16 м, а вантажомісткість – від 3,90 м3 до 4,40 м3.

 

Розроблений на основі варіанту платформи EMP2, PEUGEOT PARTNER забезпечує більш легке маневрування завдяки своїм укороченим звисам кузова та короткому радіусу повороту: діаметр повороту між тротуарами складає лише 10,82 м для СТАНДАРТНОГО варіанту кузова та 11,43 м для ДОВГОГО варіанту кузова.

 

Як у СТАНДАРТНОГО варіанту кузова, так і у ДОВГОГО, корисне навантаження може варіюватися до 1000 кг у залежності від модифікації. Ви можете скористатися перевагами Комплекту вантажного відсікуДоступно на замовлення, в залежності від модифікації , який поєднує в собі посилене освітлення вантажного відсіку та до 10 такелажних петель.

Структурна ілюстрація: обов’язкове нормативне використання сітки для кріплення вантажу, щоб попередити небезпеку зміщення вантажу через довгі дверцята вантажного відсіку в напрямку водія.

ОБРАЗ «BUSINESS PARTNER» ВИРАЖАЄ СУТНІСТЬ ХАРАКТЕРУ

Оскільки маловантажна вантажівка – це справжній інструмент для забезпечення мобільності та іміджу, особлива увага, яка приділяється стилю, комфорту в салоні та простоті використання PEUGEOT PARTNER, посилює ефективність бізнесу та пропонує йому новий досвід.

 

PEUGEOT PARTNER має виразну передню частину кузова з вертикальною радіаторною решіткою та старанно встановленим світловим обладнанням, короткий горизонтальний капот, високу поясну лінію та укорочені звиси. Для тривалих та приємних подорожей особлива увага приділялася акустичному комфорту.

 

 

КОМФОРТ У САЛОНІ

Речові відділення, призначені для багатоцільового використання у професійній діяльності, знаходяться просто під рукою та уміло розташовані в салоні: бардачок, піддон для багажника, простір під центральним сидінням, що зачиняється на навісні замки, речовий ящик під стелею або верхній бардачок. Знаходячись навпроти пассажира, він використовує простір, залишений подушкою безпеки типу «подушка в стелі» та може, за бажанням, вмістити 15-дюймовий комп’ютер або слугувати холодильником. 

 

Для цілковито безпечного укладання та кріплення вантажу в стандартну комплектацію входять 6 такелажних петель, та пізніше може бути додано ще 4. Вхід здійснюється через бокові розсувні двері (доступні на замовлення), а задні двостулкові двері (2/3 — 1/3) забезпечують максимальне відкриття (двері, що відкриваються вгору — доступні на замовлення).

БАГАТОМІСНЕ СИДІННЯ MULTIFLEX

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НОВОГО КОМФОРТУ В САЛОНІ

PEUGEOT Partner може бути оснащеним сидінням-трансформером Multiflex: пласка підлога, корисний об’єм збільшується на 400 л, а корисна довжина може досягати 3 м при СТАНДАРТНОМУ варіанті кузова і навіть 3,35 м при ДОВГОМУ варіанті, при цьому зберігаючи можливість перевозити 2 людей завдяки зйомному боковому пасажирському сидінню.

 

Таке оснащення дозволяє 3 людям зайняти місце спереду: вы оптимізуєте Ваші пересування при перевезенні робітників та інструментів. Центральне сидіння — розширене завдяки відсутності важеля ручного гальма.

 

Функція мобільного офісу доповнює це оснащенння завдяки письмовому столику, вбудованому у відкидну спинку центрального сидіння. Столик повертається як у бік пасажира, так і у бік водія.

PEUGEOT i-COCKPIT®

Вперше на малотонажній вантажівці скористайтеся комплектом PEUGEOT i-COCKPIT®: сучасний дизайн, який поєднує в собі компактне кермо, приладову панель на рівні очей та великий 8-дюймовий ємнісний сенсорний екран, забезпечать Вам прекрасну маневреність та справжнє задоволення завдяки ергономічності розташування при водінні, що є новинкою в сегменті.

PEUGEOT i-COCKPIT® - вперше це пропонується як стандартне обладнання для комерційного автомобіля: сучасний дизайн поєднує в собі компактне кермо, головний дисплей і великий 8-ми дюймовий ємнісний сенсорний екран для простоти і реального комфорту під час руху завдяки ергономічній позиції водія.

ТЕХНОЛОГІЯ

Насолоджуйтесь всіма технологіями, які раніше були перевагою седанів, з Вашим Peugeot Partner.

ТРАНСФОРМОВАНИЙ PEUGEOT PARTNER

Комплексна пропозиція з трансформацій включає в себе чисельні вражаючі та функціональні пропозиції від наших партнерів по кузовним роботам.

 

Успішна основа кузова дозволяє нашим партнерам, які спеціалізуються на виробництві кузовів, адаптувати автомобіль до найособливіших потреб клієнтів.

 

Незалежно від того, чи Ви сантехнік, флорист, кур’єр чи займаєтеся кейтерингом, PEUGEOT PARTNER має пропозицію, адаптовану під кожну сферу діяльності.

 

СУКУПНА ВАРТІСТЬ ВОЛОДІННЯ

PEUGEOT Partner був створений для задоволення потреб бізнесу, зокрема, для оптимізації сукупної вартості володіння. Компанія PEUGEOT мобілізувала своїх експертів для того, щоби максимізувати довершеність конструкції, якість оздоблення та довговічність фургону з метою максимізації його вартості у випадку перепродажу.

 

Так само, обладнання та двигуни відбиралися вибагливо, щоб мінімізувати витрати на поточний догляд та споживання ресурсів.