ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
The new 408 sphere

ПРОЄКТ «СФЕРА» презентація нового ФАСТБЕКА Peugeot 408

ВАЖЛИВА КОЖНА ДЕТАЛЬ 

«Сфера» — це справді унікальний проєкт, який ми створили, щоб продемонструвати дизайн нового PEUGEOT 408 з усіх боків. Як справи? Що знизу? Як новий PEUGEOT 408 може перегортатись догори дном та обертатись в усіх напрямках? Відповідь - ця інсталяція, що кидає виклик гравітації: інноваційна і приваблива, як і сам автомобіль.

ПРИВАБЛИВІСТЬ НОВОГО ФАСТБЕКА PEUGEOT 408

Потужно привабливий дизайн нового PEUGEOT 408 характеризує його, як динамічний фастбек.

 

Його сучасна елегантність виділяє його на дорозі. Зі збільшеним дорожнім просвітом та плавними лініями дизайну підкреслюють його аеродинамічні та естетичні якості з усіх сторін. 

Дизайн

Новий PEUGEOT 408 поєднує силует фастбека, який приваблює з усіх сторін. Його спортивний дизайн і плавні лінії підкреслюють аеродинамічні характеристики. Завдяки підвищеному дорожньому просвіту, але водночас помірній висоті виділяє PEUGEOT 408 на дорозі. 

Місце водія

Новий PEUGEOT i-Cockpit® 3D запрошує вас у 100% цифровий всесвіт. PEUGEOT 408 оснащений 10-дюймовим ємнісним сенсорним екраном, 3D-цифровою панеллю приладів, яка налаштовується індивідуально та компактним кермом із вбудованими елементами керування. 

Технології

Повний набір систем допомоги водієві підвищує комфорт і спокій за кермом:

 

  • Напівавтономне водіння з новим пакетом Drive Assist 2.0
  • Нічне бачення
  • Допомога при паркуванні з оглядом на 360°
  • Моніторинг сліпих зон на великій відстані
  • Автоматичне екстрене гальмування
 

ЯК МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ

Як призупинити силу тяжіння та обертати повно-розмірну машину на будь-який кут? Це було нелегко. Подивіться, як наша талановита команда інженерів, техніків і дизайнерів збирається разом, щоб вирішити амбіціозне завдання та створити «Сферу». Справді інноваційний проєкт, який презентує новий PEUGEOT 408, щоб його можна було оцінити з усіх боків.

КОНЦЕПЦІЯ

Ми хотіли показати привабливість нового PEUGEOT 408 з усіх сторін. Для цього нам потрібно було кинути виклик гравітації та створити проєкт, який міг би без особливих зусиль повертати новий PEUGEOT 408 у будь-яке положення та дозволяти вам переглядати дизайн під будь-яким кутом. І, звичайно, він мав бути таким же привабливим і інноваційним, як і сам автомобіль. Тому ми розробили «Сферу».

3D-модель

Наша команда почала з серії 3D-моделювання, щоб візуалізувати ідею та розрахувати, чи може конструкція утримувати PEUGEOT 408 під будь-яким кутом. Після розробили серію невеликих моделей, щоб удосконалити дизайн.

Виготовлення

Коли «форма» зустрічається з «функцією» нестандартним чином, можна отримати несподівані результати. Тому побудова «Сфери» та забезпечення її фізичної та естетичної роботи вимагали інноваційного мислення та нестандартних рішень.

Інсталяція

Прекрасний об’єкт потребує такого ж красивого середовища. Лувр-Ланс — це художній музей з ультрасучасною естетикою. Розташований у Ленсі, Франція. Отже, його привабливий дизайн і захоплююча енергетика зробили його ідеальним місцем для дебюту нового PEUGEOT 408.
Матеріали
Вся конструкція виготовлена з високоміцної сталі та покрита захисною срібною епоксидною смолою. Прозора, ледь помітна, поверхня «Сфери» виготовлена з гнучкого ПВХ. Використання невеликих повітродувок дозволяє тримати заплановану форму. 
Механіка
Два великі обручі (діаметром 5,1 м) приводяться в рух завдяки системі, що працює від електродвигунів потужністю 3500 Вт. Більша частина потужності використовується для гармонійного обертання сфери зі стабільною швидкістю та підтримки її центру ваги. 
Команда
Талановита команда художників, інженерів і техніків із креативної студії Superbien у Парижі взяла ідею «Сфери» та перетворила її на захоплюючу реальність. Зробили виклик гравітації. Вони спеціалізуються на створенні красивих, інноваційних та єдиних у своєму роді інсталяцій.