ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Новий 408

Новий PEUGEOT 408: неперевершений під будь-яким кутом

Новий натхненний стиль кузова фастбек. Витончений. PEUGEOT 3D i-Cockpit® останнього покоління.

ДИЗАЙН 408

ХИЖА ПОСТАВА
Вражаюча форма нового PEUGEOT 408 характеризується динамічною натхненною позицією фастбеку. Cучасна елегантність фастбеку виділяє його на дорозі. Завдяки підвищеному дорожньому просвіту, але водночас помірній висоті, його спортивний дизайн і плавні лінії підкреслюють його аеродинамічні властивості. 

ВРАЖАЮЧЕ ОФОРМЛЕНА ЗАДНЯ ЧАСТИНА

Непередбачуваним рішенням є модифікація заднього бамперу, що робить зовнішній вигляд новинки більш суворим та солідним.

 

Інноваційні FULL LEDСтандартно або недоступно залежно від версії  або 3D FULL LEDСтандартно або недоступно залежно від версії  ліхтарі вмикаються кіготь за кігтем. У задній частині даху елементи у формі «котячих вух» спрямовують потік повітря навколо автомобіля для оптимізації аеродинаміки.

ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА

Передня частина кузова має чіткі лінії, який обрамляють підняті крила, решітка радіатора Стандартно або недоступно залежно від версії забарвлена в колір кузова, що ідеально поєднується з передньою частиною та новою емблемою PEUGEOT.

 

Денні ходові вогні у формі «світлових ікол» обрамлені чорними декоративними вставками, що підкреслюють яскравий дизайн фастбеку.

СВІТЛОВИЙ ПІДПИС

Ультракомпактні світлодіодні передні FULL LED фари, які мають найсучасніший дизайн, забезпечують кращу видимість дороги, а також полегшують і роблять водіння безпечнішим у нічний час завдяки технології PEUGEOT Matrix LEDСтандартно або недоступно залежно від версії.

ПІДВИЩЕНИЙ ЗАХИСТ

Захистні накладки на бічні сторони кузова та колісні арки автомобіля плавно перетікають у міцний задній бампер чорного кольору для підвищеного відчуття безпеки.

Новий PEUGEOT 408

PEUGEOT 3D i-Cockpit®

Останнє покоління мультимедійної системи PEUGEOT 3D i-Cockpit® оснащено компактним спортивним кермом із клавішами керування, 3D-панеллю приладів з 10" цифровим дисплеєм і 10" сенсорним HD-екраном, що забезпечує високу ергономічність і технологічність.

 

PEUGEOT 408, розроблений як фастбек С-сегменту, тому пропонує підвищене положення водія у порівнянні з хетчбеком та надає можливість водієві побачити дорогу по-новому. 

НАЙКРАЩИЙ КОМФОРТ В ЛІНІЙЦІ

Спереду або ззаду, насолоджуйтеся доступністю нового салону PEUGEOT 408. Другий ряд має щедрий простір для найкращого комфорту пасажирів. На центральній консолі багато місць для зберігання, де ви зможете покласти свої речі та аксесуари.

НАЛАШТОВУВАНІ I-TOGGLES

Нові повністю налаштовувані перемикачі PEUGEOT i-Toggles(i) Залежно від комплектації - Швидкі клавіші для налаштувань кондиціонера, телефонних контактів, радіо, запуску застосунку - налаштовуються на вибір користувача  забезпечують швидкий та інтуїтивно зрозумілий доступ до основних повсякденних функцій. Встановіть та збережіть налаштування дисплея, кольорової схеми та параметрів(i) До 8 збережених профілів  .

 

 

СПОКІЙНА АТМОСФЕРА 

Відчуйте нове визначення самопочуття на борту нового PEUGEOT 408 з:

 

ЯКІСТЬ САЛОНУ

Насолоджуйтеся якістю матеріалів, комфортом масажнихОпціонально для вибраних моделей AGRНімецька сертифікація здоров'я спини - доступно як опція сидінь з підігрівомОпціонально для вибраних моделей та комфортним кермом з підігрівом та органами керування на ньомуСтандартно або опціонально для вибраних моделей.

З'ЄДНАННЯ ДЛЯ ВСІХ

Переваги оптимізованого зв'язком на борту нового PEUGEOT 408 для всіх:

 

ТЕХНОЛОГІЇ 408

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

Повний набір систем допомоги водієві підвищує комфорт і спокій за кермом:

 

PEUGEOT i-CONNECT ADVANCED

Інформаційно-розважальна система PEUGEOT i-Connect Advanced оснащена бездротовим MirrorScreenСистема дозволяє відображати сумісні застосунки зі смартфона безпосередньо на сенсорному екрані - доступно в стандартній комплектації або недоступно залежно від території. Функціонуватимуть лише застосунки, сертифіковані Android Auto™ або Apple Carplay™, коли автомобіль нерухомий або у дорозі у відповідних випадках. Під час керування автомобілем певні функції відповідних застосунків будуть заблоковані. Деякі типи контенту, які можуть бути доступні безкоштовно у вашому смартфоні, вимагають підписки на еквівалентний застосунок, сертифікований Android AutoTM або Apple CarPlayTM. Функція Mirror Screen працює з Android AutoTM (для телефонів Android) або Apple CarPlayTM (для телефонів iOS) за умови укладення договорів про передачу мобільних даних. Дізнайтеся більше на сайті peugeot.country.

Бензиновий двигун

Бензиновий двигун 1.6 PureTech 215 АКПП-8 відрізняється керованою ефективністю та комфортом водіння. 

ГАБАРИТИ 408

ЗОВНІШНІ РОЗМІРИ НОВОГО 408

Новий 408 дає вам багато простору.

 

ВНУТРІШНІ РОЗМІРИ НОВОГО 408

Передній ряд (1)

  • Простір на рівні ліктів: 1443 мм
  • На висоті грудей: 891 мм

 

Задній ряд (2)

  • Простір на рівні ліктів: 1 446 мм
  • Простір на рівні колін: 188 мм
  • На висоті грудей: 850 мм

ОБ'ЄМ ЗАВАНТАЖЕННЯ НОВОГО 408

Новий 408 пропонує просторий і модульний багажник. Автоматизовані двері багажника полегшують доступ, коли у вас зайняті рукиСтандартно або недоступно залежно від версії.

 

  • Бензин: 536 л
PEUGEOT 408 POUR LES PROFESSIONNELS

PEUGEOT vous propose un ensemble de services en ligne. Que vous souhaitiez découvrir ou acheter la nouvelle 408, ou  bien prendre un rendez-vous après-vente pour la révision ou l’entretien de votre véhicule, vous pouvez le faire très simplement depuis votre bureau.

 

DES OFFRES ADAPTÉES
Profitez de nos offres Peugeot 408  ! En thermique ou hybride rechargeable, trouvez la 408 qui convient à votre activité professionnelle.