Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше

210 РОКІВ PEUGEOT

210-РІЧЧЯ НАШОГО БРЕНДУ PEUGEOT
210-РІЧЧЯ НАШОГО БРЕНДУ PEUGEOT

210-А РІЧНИЦЯ PEUGEOT

Приєднуйтесь до святкування 210-річчя та проживіть нашу історію: натисніть на будь-яку мініатюру, щоб дізнатися більше про 12 найважливіших моментів. 

210 років історії, 210 років неймовірних моментів

Було нелегко обрати лише 12.
Зануртесь у нашу історію завдяки 12 відеороликів, що ілюструють моменти, які сформували бренд.

 

Арман ПЕЖО

"Нічого не бійтеся. Лише вірте."

Повернемося до 1882 року. Все почалося з бачення однієї людини, як здійснити революцію у сфері транспорту. Починаючи з велосипедів і продовжуючи автомобілями, пристрасть Армана до всього колісного і завзята допитливість, щоб робити все по-іншому – ось що рухає PEUGEOT крізь століття.

 

PEUGEOT на Чемпіонаті з ралі

Пісок, бруд і пил: відкрийте для себе королівство, яким PEUGEOT правив десятиліттями.
Вигравши в 1978 році Ралі Сафарі, а потім Чемпіонат конструкторів з першої спроби, PEUGEOT миттю завоював світ ралі. Це був тільки початок низки перемог, яка зблизила PEUGEOT з дорожніми та недорожніми покриттями, і це був шлюб з багном, що судився самою долею.

 

Ле-Ман 1993

Знаєте, що може бути кращим, ніж бути на вершечку п'єдесталу? Посісти на ньому всі місця.
У 1993 році в міфічній 24-годинній гонці Ле-Ман брали участь три PEUGEOT 905. PEUGEOT прагнув зробити її гонкою, яка пам'ятається, і їм це вдалося. Після нелегкої, виснажливої боротьби у змаганнях PEUGEOT посів 1-е, 2-е і 3-е місця, і так народилася легенда Ле-Мана.

 

6 "Автомобіль року"

Неможливо – це не про PEUGEOT. 
Що спільного між 1969, 1988, 2002, 2014, 2017 та 2020 роками? Кожен з них є золотим роком, коли PEUGEOT виграв найпрестижнішу нагороду в галузі автомобілебудування – "Автомобіль року". PEUGEOT вигравав 6 разів – більше, ніж будь-який автовиробник.

 

Пік Пайкс

Одне з найбільш епічних, небезпечних і диких сходжень на пагорб на нашій планеті. 
У 1998 і 1999 роках PEUGEOT 406 T16 двічі поспіль вигравав міжнародний підйом на пагорб. Через 25 років на трасі знову гарчить лев PEUGEOT – на цей раз завдяки Себастьєну ЛЬОБУ. Він не просто виграв. Він побив рекорд і встановив нові стандарти для цієї епічної гонки до хмар.

 

Тип 1, 2, 3

Відкрийте для себе матерів всіх автомобілів.
У 1889 році на Всесвітній виставці в Парижі Арман ПЕЖО вирішив виставити свій перший автомобіль, паровий Тип 1. Після цього були представлені двигуни внутрішнього згоряння, за якими з'явилися Тип 2 і Тип 3. Так започаткувався спадок Peugeot.

 

e-LEGEND

Коли минуле зустрічається з майбутнім, народжуються легенди. 

На Паризькому автосалоні в 2018 році був представлений концепт-кар, і цілі натовпи людей зійшлися, щоб на власні очі побачити його повністю електричний двигун і футуристично-ретро-дизайн. Але це ще не все. Тисячі людей подали онлайн-заявки на виготовлення цього чудового прототипу, і e-Legend незабаром стане реальністю.

 

PEUGEOT 205

Познайомтеся з машиною, в яку ви не могли не закохатися. 
Це більше, ніж просто зручний хетчбек або незабутній перший автомобіль. 205 – це французька легенда й ікона стилю. Починаючи з Ролан Гаррос і закінчуючи поїздками до школи, він завойовує чемпіонати з ралі і серце публіки з 1885 року, а продажі сягнули більше 5 мільйонів одиниць за 15 років.

 

PEUGEOT 404

Один номер. Один автомобіль. Одна ікона.
Елегантний, сучасний і майже скоріш данина моді, ніж сімейний седан, PEUGEOT 404 був задуманий ще 60 років тому на базі авангардних дизайнів Pininfarina. З тих пір його переробляли в різні версії, включаючи суперлюкс, кабріолет і універсал.

 

Шарлатани на Індфаналоліс 500

Дізнайтеся, чому троє молодих людей отримали таке прізвисько. І як вони довели, що всі помилялися.  
Троє молодих людей з PEUGEOT, Жорж Буайє, Жуль Гу і Паоло Цуккареллі, які мали інше бачення двигунів, вирішили створити свій власний автомобіль для перегонів. Вони створили PEUGEOT L76, революційний гоночний автомобіль з більш легким і економічним двигуном. Дебютувавши в 1913 році, вони виграли Індіанаполіс 500 і стали першими європейцями, які перемогли в цих перегонах.

 

Співробітники

Все просто. Без них PEUGEOT б не існувало. 
PEUGEOT створюють саме люди. Їх талант і креативність продовжили оригінальне бачення Армана ПЕЖО щодо модернізації автомобілів та завоювали 160 країн і забезпечили технології і обслуговування, які рухають PEUGEOT у майбутнє.

ВАС МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ