ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
АгроЕкспо-2021

Зустрічайте автомобілі PEUGEOT на AgroExpo

Ключові моделі Stellantis на самій великій виставці Агро-2021

АгроExpo 2021 в місті Кропивницький
  • Виставка AgroExpo (Агроекспо) 2021 пройде в період з 29 вересня по 2 листопада в місті Кропивницький.
  • На виставці будуть представлені унікальні комерційні автомобілі, які повним чином зацікавлять професіоналів своїх справ - грозозахисні фургони та повнопривідні моделі.
 

Сьогодні аграрний бізнес - це один із ключових напрямків роботи в Україні, а також невизначений драйвер для країни. Тому, в даному секторі економіки постійно бурлить життя, активно працюють різні компанії та Бренди. У тому числі добре відома автомобільна марка концерну Stellantis - PEUGEOT - що бере участь у виставці AgroExpo та представить зацікавленим клієнтам унікальні комерційні фургони, а також оригінальний легковий автомобіль PEUGEOT 3008.

PEUGEOT: ставка на повний привід 4х4

Бренд PEUGEOT представить на виставці відразу два автомобілі з повним приводом

По-перше, унікальний фургон PEUGEOT Traveller Dangel 4x4, який відрізняється не тільки системою повного приводу з блокуванням диференціалу, але й збільшеним кліренсом, і захистом днища - справжній підкорювач бездоріжжя! По-друге, кросовер PEUGEOT 3008 Hybrid4, який поєднує в собі інноваційну техніку типу «plug-in hybrid», високу потужність в 300 к.с., можливість руху тільки на електротязі з витратою 0 л на 100 км, розкішну обробку і максимальний рівень комплектації.
Крім того, на виставці також буде представлено оновлений кросовер PEUGEOT 5008: ідеальний автомобіль для великої родини, оснащений потужним турбодизелем і пропонує зручний 7-місцевий салон. Також гості виставки зможуть познайомитися з PEUGEOT Rifter: оригінальним мінівеном, який стане надійним помічником і для сім'ї, і для бізнесу.
Запорука успіху в роботі - індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Пропозиція різних автомобілів і широка модельна гамма є однією з основних причин успішного співробітництва з концерном Stellantis. Для кожного клієнта, під будь-які запити - обов'язково знайдеться відповідний автомобіль: великий фургон для перевезення вантажів або компактний недорогий легковий автомобіль для співробітників компанії та приватних осіб-покупців.

 

Також, можливо підготовка переобладнаних автомобілів, які створені за індивідуальними проєктами. Концерн Stellantis успішно працює в корпоративному секторі, відповідаючи всім запитам клієнтів. Будь-то велика партія автомобілів - як приклад, реалізації постачання 1 800 автомобілів для Укрпошти. Або складне переобладнання для створення унікального автомобіля - як приклад, створення компактних пожежних автомобілів на шасі PEUGEOT Boxer.

 

До зустрічі на виставці AgroExpo: чекаємо вас на фірмовому автомобільному стенді PEUGEOT!