ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
TRAVELLER

Витрата пального у змішаному циклі

6,3 - 6,9 л/100 км

Викиди CO2 змішаного типу

165 - 180 г/км

-/5 0 Відгуки
Рейтинг 0 / 5 серез 0 відгуків

PEUGEOT TRAVELLER, елегантний мінівен

ВІДКРИЙТЕ для себе PEUGEOT Traveller: багатофункціональний автомобіль для бізнесу, створений для першокласних подорожей.

НАПОРИСТИЙ ХАРАКТЕР

PEUGEOT TRAVELLER - це запрошення в дорогу, як для задоволення від відпочинку, так і для тривалих подорожей.
Його сучасний та елегантний силует натякає на просторий інтер'єр, де все продумано для зручного використання.

ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА

З новою вертикальною радіаторною решіткою, денними ходовими LED-вогням та гармонійно інтегрованими в переднюю частину ксеноновими фарамиЗалежно від комплектації PEUGEOT Traveller Business елегантно виражає свій неповторний стиль. 17-ти дюймові литі дискиЗалежно від комплектації та вікна з додатковим тонуванням додають автомобілю харизми.

АДАПТОВАНИЙ ПІД ВАШІ БАЖАННЯ

PEUGEOT Traveller Business доступний у довжині L2 (4,95 м) та L3 (5,30 м) в оздобленніe Business та VIP. Завдяки зменшеній висоті в 1,90 мУ стандартній масі автомобіля , ви можете легко пересуватися в критих парковках,міському центрі, бізнес-зонах і аеропортах.

2 СКЛЯНИХ ЛЮКИ

У комплектації PEUGEOT Traveller Business VIP також створено відмінне освітлення: скляний дахОпційно  із двох відокремлених сегментів забезпечує яскраве денне світло та панорамний вид на небо. Вікна з додатковим тонуванням дозволять пасажирам зберегти приватність і водночас насолоджуватися краєвидами. Освітлення в салоні доповнене індивідуальними для кожного пасажира лампами для читання.  Для ще більшого комфорту передбачено кондиціонер з рівномірним розподілом повітря на задніх сидіннях.

ВІДКРИВНЕ ЗАДНЄ СКЛО ТА БАГАЖНИК

Для доступу до багажника на обмеженому паркувальному місці, відчиняється заднє скло.
Користуйтеся багажником об'ємом 1350 л, склавши сидіння 3-го ряду та 1978 л, повністю знявши їх. Об'єм багажника збільшується до 3397 л при знятті сидінь 2-го ряду. PEUGEOT TRAVELLER може перевозити об'єкти завдовжки до 3,50 мПри опусканні спинки переднього пасажирського сидіння. В наявності тільки в модифікації Active .

ЛЕГКІСТЬ ДОСТУП ДО САЛОНУ

Завдяки розсувним бічним дверям з функцією «Вільні руки»Входить до стандартної комплектації або замовляється, в залежності від комплектації  ви можете відчиняти та зачиняти двері PEUGEOT TRAVELLER навіть коли Ваші руки зайняті. Простим жестом ноги під заднім бампером автомобіля, ця функція розблоковує та відкриває розсувні бічні двері.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

Всередині  PEUGEOT Traveller Business VIP все зроблено с фокусом на комфорт водія. Спеціальна сходинка полегшує доступ до піднятого водійського сидіння, яке відкриває повний огляд дороги. 

Місце водія має лаконічний, сучасний дизайн із елегантним оздобленням. Таке ергономічне оздоблення, як сучасний Heads-Up дисплейЗалежно від комплектації  та 7-ми дюймовий сенсорний дисплейЗалежно від комплектації  завжди перед очима водія.

 

БЕЗТУРБОТНІ ПОДОРОЖІ ЗА ДОПОМОГОЮ ІНТЕРЕНЕТУ

Зробіть ваші подорожі простішими завдяки системі 3D-навігаціїВходить до стандартної комплектації, за замовленням, або недоступно, в залежності від комплектації. . 7-дюймовий екран також має функцію Mirror Screen, яка довзоляє підключити ваш смартфон і використовувати мобільні додатки, сумісні з Apple CarPlay® або Android Auto®Тільки сертифіковані додатки Android Auto® та Apple CarPlay® працюватимуть під час стоянки та при пересуванні, в залежності від обставин. Під час руху деякі функції відповідних додатків будуть заблоковані. Певні типи контенту, які можуть надаватися безкоштовно на вашому смартфоні, вимагають підписки на еквівалентний платний сертифікований додаток Android Auto® або Apple CarPlay®. Функція Mirror Screen здійснюється, в залежності від ситуації, через Android Auto® (для Android смартфонів) або через Apple CarPlay® (для iOS смартфонів), за умови наявності достатньої суми на рахунку за мобільний звязок та інтернет. .
Heads-up дисплейСтандртно, опціонально або недоступно в залежності від комплектації  проектує на лобове скло всю необхідну інформацю під час кермування: швидкість, дані круїз-контролю, дорожні знаки обмеження швидкості тощо. Все, що важливо для безпечної подорожі зажди перед вашими очима.

БІЛЬША МОДУЛЬНІСТЬ ТА ГНУЧКІСТЬ

Ви  можете миттєво перетворити салон автомобіля на кімнату для переговорів. Складний висувний стіл i та 4 або 5 сидінь, поврнутих один до одного, забезпечують пасажирам комфортне місце для подорожей. Третій ряд сидінь можна також налаштовувати у конфігураціях 2/3 і 1/3, що дозволяє звільнити додаткове місце.

СУЧАСНІ ТА ЕФЕКТИВНІ ДВИГУНИ

PEUGEOT Traveller має нову базу на основі платформи EMP2Efficient Modular Platform (Ефективна модульна платформа): нове покоління платформ PSA Peugeot Citroen ,  яка є гарантією високого рівня комфорту, якості та ефективності.
ТЕХНОЛОГІЇ

ВДОСКОНАЛЕНА КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ

Камера заднього видуДодаткове обладнання  активується автоматично, коли автомобіль рухається назад. Це забезпечує огляд на180° оточення вашого автомобіля. Задній огляд також має систему підказок, яка поєднана з кермом. Якщо позаду є якась перешкода, система автоматично робить наближення зображення. 

СИСТЕМА ЗЧИТУВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ ТА ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ

Мультифункціональна камераДодаткове обладнання  розпізнає дорожні знаки та попереджає вас про обмеження швидкості. Рекомендована  швидкість пропонується вам як налаштування для обмежувача швидкості або круїз-контролю, якщо він активований.

АВТОМАТИЧНА АКТИВАЦІЯ ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА

Працюючи вночі, ця інтелектуальна системаДоступно залежно від комплектації  автоматично перемикається з дальнього на ближнє світло та навпаки, в залежності від наближення зустрічного трансопрту, яке фіксує камера.

СИСТЕМА АКТИВНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Система активного гальмування  Active Safety BrakeДодаткове обладнання - це новітня система екстренного гальмування, яка активується, якщо помічає небезпеку зіткнення. Камера та радар фіксують рухомі та нерухомі об'єкти. Якщо водій не встигає натиснути на гальма, система активє гальма самостійно. Це довзоляє уникнути зіткненя при швидкості менш ніж 30 км / г або пом'якшити наслідки зіткнення при більшій швидкості. 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО СХОДЖЕННЯ ЗІ СМУГИ РУХУ

Ця системаДоступно на замовлення  дозволяє виявити ненавмисне перетинання смуг дорожньої розмітки, якщо вказівник повороту не було увімкнено. Звуковий та візуальний попереджувальні сигнали особливо корисні у випадку сонливості або тимчасової втрати концентрації.

СТЕЖЕННЯ ЗА СЛІПИМИ ЗОНАМИ

Завдяки 4 датчикам, розташованим на передньому та задньому бамперах вашого PEUGEOT TRAVELLER, система стеження за сліпими зонамиДоступно на замовлення  дозволяє отримувати, під час подорожі, інформацію про наявність транспортного засобу в правій або лівій частині сліпої зони. Щоб вас попередити, світловий сигнал з’являється на одному з зовнішніх дзеркал заднього виду або на дисплеї приладової панелі.

СПЕЦІАЛЬНІ СЕРВІСИ

Швидкий доступ до базових показників вашого автомобіля

СПЕЦІАЛЬНІ СЕРВІСИ

ДОДАТОК MYPEUGEOT®

Скористайтеся цінкціями автомобіля у реальному часі, завдяки безкоштовному додатку MyPeugeot®За умови наявності доступу до мобільної мережі, пропонується в залежності від призначення.  :

  • Слідкуйте за станом автомобіля (дані про водіння, місцеположення);
  • Отримуйте швидкий доступ до підтримки;
  • Керуйте технічним обслуговуванням вашого автомобіля.