ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
PEUGEOT i-Cockpit ®

СЕНСОРНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ

ДИЗАЙН
Peugeot – це перш за все дизайн. Зовнішній дизайн зосереджений на силуеті кожної моделі в цілому й до найдрібніших деталей. Щедрий і добре продуманий дизайн інтер'єру – для всіх пасажирів і всіх Ваших подорожей. 
PEUGEOT i-COCKPIT®
Peugeot i-Cockpit® – це інноваційна концепція місця водія, що дозволяє Вам використовувати безпечніше і повніше поле зору, ніж будь-коли. Компактне рульове колесо, центральний сенсорний екран і дисплей-панель у верхній частині, доступні на PEUGEOT 208, 2008, 308, 508, 3008 і 5008. 
Дізнатися більше
ЯКІСТЬ
Якість – це почуття від точності регулювань, точності обробки поверхонь урівень, нанесення та натяг покриттів як зовні, так і всередині. 

Матеріали

Peugeot приділяє увагу високій якості і привабливому вибору матеріалу.

Залежно від моделей і оздоблення, оцініть натуральну шкіру, тканину алькантара®, сатиновий хром, строкатий текстиль, карбонові або навіть справжні дерев'яні деталі.

Тумблери

Доступні в нових кросоверах Peugeot 3008 і 5008 тумблери у вигляді клавіш піаніно дають Вам елегантний безпосередній доступ до функцій комфорту: радіо, кондиціонування, навігація, налаштування автомобіля, телефон і мобільні додатки.
PEUGEOT FRACTAL
З FractalДослідницька організація групи PSA  і його PEUGEOT i-Cockpit® з підсиленим звуком стимулюйте свій слух за допомогою нового акустичного оформлення автомобілю. Завдяки досвіду від StelLabi, Focal і SubPac Ви ще більше збагатите свій досвід водіння, отримуючи інформацію через слух. 
Дізнатися більше

i-COCKPIT 

Новий варіант PEUGEOT i-Cockpit®, i-Cockpit Amplify миттєво торкнеться більшості Ваших почуттів: зоруЗ регулюванням навколишнього освітлення і змінних налаштувань хроматичного екрану , слухуЗ налаштуваннями музики або звуку , дотикуЗ сидіннями з багатоточковим масажем  і навіть нюху за допомогою ароматичного дифузораРегулюється на 3 рівнях інтенсивності .

Пасажирам пропонуються два повністю налаштовувані середовища: Boost – для енергійного водіння або Relax – для більш м'якого водіння.

Ми розробили цей першокласний досвід аромату спільно з Scentys і Антуаном Лі, всесвітньо відомим парфумером:

- Cosmic CuirКосмічна шкіра : яскрава і чуттєва, справжній фірмовий аромат бренду
- AerodriveАеродрайв : живий і стимулюючий, асоціюється з режимом Boost
- Harmony WoodГармонійна деревина : автентичний і розслаблюючий, автоматично асоціюється з режимом Relax