ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
PEUGEOT 3008 PHEV 4x4

Витрата пального у змішаному циклі

4 - 5,5 л/100 км

Викиди CO2 змішаного типу

105 - 143 г/км 

-/5 0 Відгуки
Рейтинг 0 / 5 серез 0 відгуків

Витрати пального, гібридний режим 

1,5 л/100 км

Викиди CO2, гібридний режим

34 г/км

-/5 0 Відгуки
Рейтинг 0 / 5 серез 0 відгуків

Кросовер PEUGEOT 3008 з ДВЗ, або плагін-гібрид, що підзаряджається

Відкрийте для себе технологічний кросовер PEUGEOT 3008 з його інноваційним та натхненним дизайном, який підносить вишуканість на ще вищий рівень, більш елегантний та футуристичний. Його виразні лінії кузова поєднують силу, динаміку та плавність. Для підвищення рівня Вашого комфорту та безпеки було впроваджено низку новаторських технологій та розроблено: сучасний, вдосконалений та просторий салон PEUGEOT 3008 з концепцією організації простору водія PEUGEOT i-Cockpit®.

 

 

ГІБРИД, ЩО ПІДЗАРЯДЖАЄТЬСЯ

Універсальність під час їзди

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЇЗДИ

до 59 км

запасу ходу  (за циклом WLTP)

 

За кермом гібрида, що підзаряджається від електромережі, ви зможете вибирати режим їздити: за допомогою ДВЗ або на електротязі. У режимі «Електро» насолодіться такими новими можливостями:

 
ЕКОНОМІЯ

до 300 к.с.

та привід на 4 колеса

 

Численні можливості для економії та переваги:

 
ПРОСТОТА

0 г CO2
потрапляє у довкілля у режимі «Електро»

 

Функції, спроектовані для вас:

 
ДИЗАЙН

Нова ера сучасності

Плагін-гібридний кросовер PEUGEOT 3008 може похизуватися яскравим зовнішнім оформленням у стилі хай-тек: нова солідна передня частина прикрашена повністю світлодіоднимиЗалежно від комплектації фарами з функцією SDLЗалежно від комплектації. Завдяки характерному стилю оформлення, де ідеально поєднано сміливі рішення та плавні форми, вдалося змінити уявлення про сучасний кросовер.

Натхненний дизайн

Зовнішнє оформлення кросовера PEUGEOT 3008 підкреслює його наполегливий характер, у якому ідеально збалансовані сила та елегантність. Його революційна, оновлена передня частина кузова з новими LED фарами, або повністю світлодіодними Full LED  фарамиДоступно серійно як опція або недоступно залежно від версії з функцією SDLФункція статичного направленого освітлення, що істотно поліпшує видимість у поворотах з повністю світлодіодними фарами, підкреслена денними ходовими вогнями у формі «світлових ікол», та  хромованою вставкою у передніх крилах, надає йому особливого характеру. Ця флагманська модель відкриває нову еру сміливості. 

НОВА БЕЗРАМКОВА РЕШІТКА РАДІАТОРА

Потужна, витончена передня частина нового кросовера PEUGEOT 3008, що має вертикальну безрамкову решітку радіатора та стильні накладки на передніх крилах, створює нові канони сучасного дизайну.

НОВІ СВІТЛОДІОДНІ FULL LED ФАРИ

Упізнавані з першого погляду прилади освітлення вже в базовому виконанні мають світлодіодні ECO LED-фари, їх підкреслюють денні ходові вогні у формі «світлових ікол». Крім того, цей кросовер може комплектуватися повністю світлодіодними FULL LED фарами з функцією SDLФункція статичного направленого освітлення, що істотно поліпшує видимість у поворотах, наявна у базовому складі обладнання у комплектації GT і GT Pack та пропонується за додаткову плату у комплектації ACTIVE і ALLURE залежно від комплектації .

ВСТАВКИ У КРИЛАХ

Стилізована хромована вставка переднього крила, що розширює фари, продовжується хромованим окантуванням арки даху до заднього спойлера. Ця лінія підкреслює вишуканість та динаміку автомобіля та якнайкраще доповнює силует нового кросовера PEUGEOT 3008.

НОВІ ЗАДНІ ЛІХТАРІ

Ззаду повністю нові світлодіодні ліхтарі Full LED PEUGEOT мають характерні об’ємні "3D-кігті" та динамічні вказівники поворотів. Ліхтарі закриті прозорим затемненим склом, яке стає чорним, заходячи обабіч кузова. Таким чином задня частина візуально набуває більших розмірів, виглядаючи більш спортивно.

ЕМБЛЕМА HYBRID4

Емблема HYBRID4Повний привод потужністю 300 к.с. , що прикрашає крила кузова нового кросовера PEUGEOT 3008 непомітно натякає, що вона належить до технологічно розвиненого світу, яким є гібрид, що підзаряджається від електромережі.

ЕКСКЛЮЗИВНІ СИДІННЯ ALCANTARA®

У салоні нового гібридного кросовера PEUGEOT 3008, що підзаряджається від електромережі, передбачено ексклюзивну комбіновану оббивку сидіньЗалежно від комплектації  з тканини та алькантари з декоративним айкінітовою прострочкою верхнього канту.

PEUGEOT i-COCKPIT®

Інтер'єр, що вражає

УНІКАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ PEUGEOT i-COCKPIT®

Завдяки ергономічній організації простору навколо водія з концепцією PEUGEOT I-Cockpit®, досвід кермування на новому кросовері PEUGEOT 3008 стає простим та інтуїтивно зрозумілим в умовах підвищеного комфорту та безпеки.

Його компактне та багатофункціональне кермо пропонує більше відчуттів та маневреності під час кермування.

Оновлений сенсорний HD-екран з діагоналлю 10“ (25,4 см), що об’єднаний із 3D-навігацією, підтримує технологію «мультитачГоловне меню відкривається надисканням трьох пальців на екрані». Елегантні хромовані двопозиційні перемикачі нададуть швидкий та інтуїтивно зрозумілий доступ до різноманітних функцій, що дбають про комфорт.

Високоякісну сенсорну панель приладів можна легко налаштуватиБажано під час стоянки . Панель приладів розташована над кермом у полі зору водія під лобовим склом та має високоякісний екран з діагоналлю 12,3” (30,5 см).

 

MIRROR SCREEN

PEUGEOT підтримує функцію Mirror Screen («Дзеркальний екран»)Функція Mirror Screen працює, за відповідних умов, через Android Auto® (для смартфонів з ПЗ Android) або Apple CarPlay® (для смартфонів з ПЗ iOS) за умови наявності смартфону, що має підключення до інтернету. Лише ці два сертифіковані програми працюватимуть під час стоянки або під час їзди у відповідних випадках. Під час їзди деякі функції програми можуть бути не доступні. Деякі типи інформаційних матеріалів, якими можна користуватися безплатно на смартфоні, вимагають оформлення передплати на еквівалентний додаток, сертифікований Apple CarPlay® та Android Auto®. Більш детальну інформацію ви зможете знайти на веб-сайті PEUGEOT в Україні. 

Завдяки цій функції ви зможете користуватися додатками вашого смартфону на 10” сенсорному HD-екрані через Apple CarPlay® та Android Auto®, за підтримки цієї функції на смартфоні. 

ЗАРЯДЖАННЯ СМАРТФОНІВ БЕЗ ДРОТІВ

БездротоваІндукційне заряджання можливе для пристроїв, що підтримують стандарт Qi  зарядна панель кросовера PEUGEOT 3008 дозволить вам безпечно та без перерв користуватися смартфоном під час будь-якої поїздки.

Для задніх пасажирів передбачено два USB-розніми для заряджання портативних пристроїв.

АКУСТИКА Hi-Fi FOCAL®

Сучасна система Hi-Fi FOCAL® має виняткову якість звуку. Центральний динамік та ВЧ-динаміками з берилієвим куполом покриті новим кольором «Белемський бронзовий», а НЧ-динамік змонтовано під пасажирським сидінням, щоб не захаращувати простір у багажнику.

ЦИФРОВА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ

В будь-який час цифрова панель, що знаходиться на рівні очей та має високу якість відображення, надає таку інформацію:

10" HD-екран з високою роздільною здатністю

Ви зможете запрограмувати підзаряджання акумуляторної батареї за допомогою нового 10"Залежно від комплектації  сенсорного HD-екрана. Він дозволить вам отримати доступ до налаштувань та даних про поїздки на новому гібридному кросовері PEUGEOT 3008, що підзаряджаться від електромережі:

  • Потоки енергії, що ілюструють роботу гібридної системи;
  • Статистичні дані про споживання електроенергії та пального;
  • Налаштування процесу підзаряджання;
  • Активування функції e-Save;
  • Попереднє встановлення мікроклімату у салоні.

ОПЦІЯ « BLACK PACK »

Надайте своєму кросоверу PEUGEOT 3008 ще більше динаміки та елегантності, ексклюзивно у комплектації GT та GT Pack, з опцією «Black Pack» та його характерними «чорними» деталями.

 

Зверніть увагу на унікальний колір «Темного хрому» для радіаторної решітки та емблеми лева. Емблеми «3008», «GT» та «PEUGEOT» виконані у сатиново-чорному кольорі, що ідеально гармонує з рейлінгами на даху.

«РОЗУМНИЙ» ХАЙ-ТЕК

*«Розумні» технології

З технологічним кросовером PEUGEOT 3008 ви отримуєте можливість обрати тип двигуна без шкоди загальним характеристикам, які ви очікуєте від автомобіля бренду PEUGEOT: просторий салон, великий багажник та, понад усе, задоволення від їзди.

Для кросовера PEUGEOT 3008 передбачено два турбодизельні двигуни, що поєднують неабияку динаміку та помірний вміст шкідливих речовин у відпрацьованих газах:

ІНННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Системи допомоги водію на кросовері PEUGEOT 3008 додатково сприяють затишку у салоні та загальній безпеці, та розширюють досвід  кермування у напівавтономну режимі.

 

Незалежно від того, чи йдеться про розпізнавання дорожніх знаківрозширена функція та допомогу під час їзди у потоці, «Пакет Безпека», адаптивний круїз-контроль з функцією «Повної зупинки та продовженням руху», асистент утримання у смузі руху, чи про аналіз обставин навколо вас (активний моніторинг «сліпих» зон) - ці допоміжні системи піднімають на новий рівень задоволення та безпеку за кермом.

РЕЖИМ НІЧНОГО БАЧЕННЯ

В умовах поганої видимості ексклюзивна система нічного бачення Night VisionСистема нічного бачення Night Vision доступна за додаткову плату у комплектаціях GT та GT Pack  з інфрачервоною камерою виявлятиме присутність пішоходів або тварин на відстані до 200 метрів попереду автомобіля, поза зоною, що освітлюють фари, та попереджатиме за допомогою сигнала тривоги. Крім того, може спрацювати автоматична система аварійного гальмування, якщо поблизу автомобіля будуть виявлені пішоходи чи велосипедисти.

СИСТЕМА ЗЧЕПЛЕННЯ

ПОВНИЙ ПРИВОД

Высокопродуктивна повноприводна модифікація HYBRID4 надає більше приємних відчуттів та кращу керованість на дорозі або у труднопрохідній місцевості, а також виграє від Hill Assist Descent Control.

УТРИМАННЯ У СМУЗІ РУХУ

Система утримання у смузі руху - це система, яка за допомогою камери, що розпізнає суцільні або переривчаті  лінії, виявляє ймовірне перетинання дорожнї поздовжньої розмітки руху. Система попереджає водія та коригує траєкторію рухуВходить у пакет Безпека , як тільки система виявляє ризик.

РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНИХ ЗНАКІВ ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ

Ця система виявляє та зчитує знаки обмеження швидкості і закінчення обмеження швидкості, а також виводить їх на панель приладів. До того всього система рекомендує не перевищувати дозволену швидкість: за допомогою круїз-контролю, встановленого в автомобілі водій має можливість пристосувати свою швидкість до обмежень швидкості руху, зчитаних камерою.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ

За допомогою радара системаВходить у пакет Безпека  виявляє транспортний засіб попереду та автоматично підтримує заздалегідь обрану безпечну дистанцію, впливаючи дії гальмами та акселератором. За потреби система працює аж до повної зупинки автомобіля (з  АКПП або на швидкостях не нижче 30 км/год з механічною КПП).

ЗАПАС ХОДУ ТА ЗАРЯДКА

ЗАПАС ХОДУ НА ЕЛЕКТРОТЯЗІ ДО 59 KM (ЗА ЦИКЛОМ WLTP)

Літій-іонна акумуляторна батарея плагін-гібридного кросовера PEUGEOT 3008, що підзаряджається, дозволить вам долати відстань до 59 км у режимі «Електро» (за циклом WLTPВказані значення споживання пального, викидів CO2 та запасу ходу відповідають процедурі випробувань WLTP, на основі якої проводяться приймання нових транспортних засобів з 1 вересня 2018 року. Ця процедура WLTP заміняє Новий Європейський Їздовий Випробувальний Цикл (NEDC), який використовувався раніше в якості випробувальної процедури. Завдяки більш реалістичним умовам випробувань, показники споживання пального та викиди CO2, виміряні згідно з процедурою WLTP, в багатьох випадках перевищують показники, виміряні згідно з процедурою NEDC. Значення споживання пального, викидів CO2 та запасу ходу можуть варіюватися в залежності від фактичних умов експлуатації та різних факторів, таких як: частота зарядки, стиль водіння, швидкість, специфічне обладнання, опції, типи шин, зовнішя температура та тепловий комфорт в салоні автомобіля. Обов’язково зверніться до вашої точки продажу для отримання детальнішої інформаціЇ.  — Всесвітнім циклом узгоджених випробувань транспортних засобів малої вантажопідйомності).

Цикл WLTP надає користувачам більш точне та реалістичне уявлення про запас ходу у відповідності до даних, отриманих під час фактичного використання автомобіля.

MYPEUGEOT®

Керуйте автомобілем дистанційно

КЕРУЙТЕ ФУНКЦІЯМИ АВТОМОБІЛЯ ДИСТАНЦІЙНО

Скористайтеся персоналізованими послугами у режимі реального часу, що синхронізуються з вашими обліковими записами, за допомогою безплатного застосунку MyPeugeot®За умови наявності доступу до мобільної мережі, пропонується в залежності від призначення  :

Аксесуари
Кросовер Peugeot 3008 пропонує вам широкий вибір аксесуарів для оснащення та збереження вашого автомобіля.