ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Поставка автомобілів для Київстар

Нова поставка автомобілів PEUGEOT для компанії Київстар

довіра, перевірена роками

94 автомобілів для компанії «Київстар»

Бренд PEUGEOT продовжує активно розвивати співпрацю із корпоративними клієнтами

І ось ще одне досягнення – виконання нового контракту на постачання 94 автомобілів для компанії «Київстар», давнього партнера PEUGEOT. Клієнт оновив свій автопарк із різних моделей PEUGEOT, які ідеально підходять під виконання різних завдань.

 

Впевненість в якості продукту – мабуть, основна якість, на якій будується багаторічна співпраця між партнерами. Компанія «Київстар» вже давно співпрацює з Брендом PEUGEOT, є повна впевненість у якості та витривалості автомобілів. Тому не дивно, що для оновлення автопарку «Київстар» вкотре включив у свій тендерний запит автомобілі Бренду PEUGEOT. І знову успіх! 

 

На цей раз, загальне замовлення включало 94 автомобіля різних моделей: 24 седана PEUGEOT 301 у різних версіях, 40 компактних фургонів PEUGEOT Partner, 30 крупних фургонів PEUGEOT Boxer. Важливо, що кожна модель була індивідуально сформована відповідно до вимог клієнта. Увага до клієнтів та кожної деталі – це наш пріоритет. 

Так, компактний медичний автомобіль оснащений

Так, седани PEUGEOT 301 будуть використовуватися як щоденний транспорт для поїздок містами та трасами України – а тому замовник вибрав версії VTi 115 AT6 Active з автоматичною трансмісією та HDi 92 MT5 Active з економічним турбодизелем. У свою чергу, фургони PEUGEOT Partner та PEUGEOT Boxer були додатково укомплектовані згідно з вимогами клієнта, фактично перетворившись на інженерно-ремонтні автомобілі. 

 

Наприклад, вантажні відділення автомобілів були обшиті захисними панелями із зносостійкої фанери, що убереже корпус від пошкоджень при перевезенні необхідного обладнання та інструментів. Дане дообладнання виконувалось компанією MAISON.

Для постачання, підготовки та передачі автомобілів був обраний надійний партнер, один з найбільших столичних офіційних дилерів Бренду PEUGEOT – компанія Автопассаж.

Максимальна увага клієнтам

Автопассаж у своїй роботі приділяє максимальну увагу клієнтам, надаючи лише якісні автомобілі та послуги. Дилер робить все, щоб ви відчули справжню французьку якість обслуговування: стильний салон, тільки доброзичливий та уважний персонал, професійна консультація менеджерів відділу продажу та співробітників сервісу, повний спектр послуг з продажу та супроводу покупки автомобіля, комплексне технічне обслуговування.

Успішне виконання нового замовлення демонструє увагу PEUGEOT до вимог замовника, що є ще одним важливим «бонусом» на додаток до відомих переваг комерційних автомобілів Бренду. 

 

Наприклад, стандартна гарантія на автомобілі PEUGEOT може бути додатково продовжено за допомогою сервісних договорів. Низька витрата палива та програма фіксованої вартості ТО означають невисокі експлуатаційні витрати. А розвинена мережа авторизованих дилерів та сервісних станцій дозволяє обслуговувати та ремонтувати автомобілі PEUGEOT практично в будь-якому куточку України.

 

Заходьте на онлайн-склад PEUGEOT і вибирайте ідеальний автомобіль для себе, який відповідатиме всім вашим вимогам та бажанням: різні моделі, вибір комплектації та двигуна, розрахунок кредиту – все в одному місці та на відстані одного кліка!