ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Виставка ComAutoTrans 2021

PEUGEOT бере участь у виставці ComAutoTrans 2021

Бренд PEUGEOT на виставці ComAutoTrans представлятимуть гаму комерційних фургонів, включаючи спеціальну лімітовану версію і модифікації з повним приводом, а також популярні легкові автомобілі.

Друга міжнародна виставка ComAutoTrans проходить 26-28 травня на території МВЦ (Міжнародний виставковий Цент), автомобілі Бренду PEUGEOT, Концерну Stellantis розташовані в третьому павільйоні - запрошуємо на зустріч всіх гостей і учасників!

Міжнародна виставка ComAutoTrans відбудеться вже вдруге, що відображає реалії ринку: дуже активний розвиток сегменту комерційного транспорту. Бренд PEUGEOT приділяють даному напрямку особливу увагу. Адже частка продажів комерційних автомобілів сьогодні надзвичайно висота, а Концерн Stellantis є одним з лідерів ринку LCV в Україні.

Бренд PEUGEOT акцентуватиме увагу на власних автомобілях з повним приводом, які відкривають нові перспективи для клієнтів.

По-перше, гості виставки можуть познайомитися з ексклюзивним веном PEUGEOT Traveller Dangel 4x4: просторий салон, економічний і потужний дизельний мотор, оптимальна комплектація. І тепер все це доповнене системою повного приводу Dangel 4х4, яка дозволяє долати навіть суворе бездоріжжя. 

По-друге, оновлений кросовер PEUGEOT 3008 Hybrid4: цей Plug-in гібридний автомобіль об'єднав в собі силу бензинового двигуна і «чистий» драйв електромотора. Він може з однаковим успіхом долати бездоріжжя, демонструвати динаміку спортивного купе, а також здійснювати щоденні міські поїздки без єдиної краплі палива, тільки на електриці.