ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Новий успіх: PEUGEOT 2008

Новий успіх: «Кросовер року в Україні 2021»

 PEUGEOT 2008 знаходить нових корпоративних клієнтів!

Кросовер PEUGEOT 2008 продовжує свій тріумфальний хід в Україні: слідом за успішним запуском новинки в 2020 році і завоюванням титулу «Кросовер / SUV року в Україні 2021», Бренд радий поділитися новим досягненням - автомобіль PEUGEOT 2008 вибирають нові корпоративні клієнти! Так, цієї весни дилер Авто Шанс Центр Кропивницький передав дев'ять автомобілів лізинговій компанії ALD Automotive Україна.

 

Peugeot 2008
Кросовер PEUGEOT 2008 другого покоління з моменту свого дебюту в Україні вже встиг подарувати радість сотням українців. Адже автомобіль пропонує чимало переваг: сучасний дизайн і високоякісний салон, потужні бензинові двигуни і економічний турбодизель, інноваційний інтер'єр PEUGEOT i-Cockpit 3D і маса передового оснащення. І все це - за вкрай привабливою ціною, що дозволило багатьом автолюбителям втілити свою мрію в реальність. Перевага автомобіля над конкурентами було настільки велика, що кросовер PEUGEOT 2008 заслужив титул «Кросовер / SUV року в Україні 2021»! І з цим гордим званням рушив підкорювати нові вершини.
У тому числі - сегмент корпоративних клієнтів. Найсвіжішим прикладом того є передача дев'яти автомобілів PEUGEOT 2008 компанії ALD Automotive Україна («Перша Лізингова Компанія») - великому оператору ринку, який надає автомобілі в аутсорсинг з повним пакетом послуг (фінансування, страхування, шини, технічне обслуговування і ремонти, підтримка водіїв) . Автомобілі були представлені в комплектації Active Pack і оснащені бензиновими турбо-моторами 1,2 PureTech 130, які працюють в парі з 6-ступінчастою АКПП ЕАТ6 (Aisin). Вибір подібного варіанту не випадковий: це оптимальне співвідношення відмінної комплектації і потужності, плавного «автомата», а також привабливої ​​ціни. Крім того, дана операція з передачі кросоверів PEUGEOT 2008 1,2 PureTech 130 6-АКПП Active Pack демонструє, що Бренд активно працює з корпоративними клієнтами не тільки в сегменті комерційних автомобілів, але і в напрямку пасажирських моделей.
Peugeot 301
Слід зазначити, що дана співпраця в майбутньому може поширитися і на інші автомобілі Бренду: недорогий седан PEUGEOT 301 – відмінний варіант для служб таксі або в якості службового транспорту співробітників компанії, фургон PEUGEOT Partner – підходить для сфери доставки або будівельних бригад, тд. Підготовку та передачу даної партії автомобілів проводив дилер PEUGEOT «Авто Шанс Центр Кропивницький», но враховуючи велику всеукраїнську дилерську мережу Бренду, в майбутньому мова може йти про співпрацю в будь-якому місті, регіоні, галузі.
Крім характерних переваг моделі, кросовер PEUGEOT 2008 пропонує і всі загальні бонуси Бренду. По-перше, на автомобіль діє розширена гарантія - три роки або 100 тис. км пробігу - що є кращим підтвердженням його якості та впевненості виробника в своєму продукті. По-друге, автомобілі PEUGEOT можна придбати в кредит за фірмово програмі фінансування - зі ставкою від 0,01% річних. По-третє, Бренд PEUGEOT допоможе вам зберегти гроші не тільки під час покупки, але і при подальшій експлуатації: адже для автомобілів діє програма фіксованої вартості ТО (для всіх дилерів в рамках одного регіону), при цьому періодичність сервісного обслуговування становить 15 тис. км або раз на рік.