Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше

КОНЦЕПТ PEUGEOT BOXER 4x4

PEUGEOT BOXER 4x4 CONCEPT: автомобіль для захопливих подорожей
PEUGEOT BOXER 4x4 CONCEPT: автомобіль для захопливих подорожей

КОНЦЕПТ PEUGEOT BOXER 4x4

З PEUGEOT BOXER 4x4 КОНЦЕПТ починаються найбільш захопливі подорожі.

Дотримуючись характерного стилю та інноваційного підходу, PEUGEOT представляє нове сміливе бачення автомобіля для відпочинку.

Як і концептуальний PEUGEOT RIFTER 4x4, цей концепт-кар створений для всіх типів місцевості.

КОНЦЕПТ PEUGEOT RIFTER 4x4: першопроходець!

Авантюристу не всидіти на місці

Концепти Peugeot Boxer 4x4 та Rifter 4x4

 КОНЦЕПТ PEUGEOT RIFTER 4x4 — новаторський погляд PEUGEOT на майбутнє автомобілів для відпочинку. Вперше цей концепт-кар був представлений на Женевському автосалоні у 2018 році.

КОНЦЕПТ PEUGEOT BOXER 4x4: приймаю виклик!

ВИКЛИК #1 : ПЕРЕОСМИСЛИТИ ПРАВИЛА

Концепт Пежо Боксер 4х4

PEUGEOT BOXER перетворився на справжнього авантюриста, готового до сміливих подорожей. Автомобіль отримав яскравий дизайн, при розробці якого були використані інноваційні матеріали.

Першим важливим завданням стало проектування традиційного автофургона, що втілює уявлення PEUGEOT про цей тип транспортного засобу. А для того, щоб оживити сегмент, присвячений свободі, ми приділили особливу увагу стилю та гострим відчуттям від захопливих подорожей.

Peugeot Boxer 4x4 концепт

Колір кузова WANDERLUST GREEN пропонує повністю розчинитися у природі. Глянцеве і перламутрове покриття дозволяє автомобілю безперешкодно зливатися з навколишнім середовищем. Кузов підкреслено графічними акцентами у відтінку MINT та вертикальними полосами кольору DARK CHROME , що надають обтічної форми задній частині кузова.

Концепт Пежо Боксер 4х4
Концепт Пежо Боксер 4х4

Нова решітка радіатора з яскравим оздобленням CAST IRON стилізована за останніми розробками бренда. Підвищено міцність панелей, а їхнє оформлення витримано в одному стилі із захисною накладкою спереду та зубчастими широкими крилами.

Пропорції передньої частини автомобіля суттєво змінені. Переосмислено дизайн вітрового скла та двигуна, однак зручність залишилась нашим пріоритетом.

Peugeot Boxer 4x4 концепт
Пежо Боксер 4х4

Дістатися до спального місця посеред ночі буде так само просто, як і при денному світлі. У салоні над лобовим склом вбудовано 8 світлодіодних модулів, які свого часу були розроблені для PEUGEOT 508, тому тут легко орієнтуватися у темряві. 

ВИКЛИК #2 : ПОВАЖАТИ ДОВКІЛЛЯ

Взявши за основу PEUGEOT BOXER L3 з довжиною кузова 6 метрів, ми оптимізували простір, аби запропонувати авантюристам 10 м² житлової площі для комфортного розміщення 2-3 людей. Простір поділено на 4 окремі зони: кухня та їдальня, спальний куточок, ванна кімната та місце водія. Численні ніші для зберігання дозволяють перевозити повсякденні речі та все необхідне обладнання для екстремальних видів спорту.

Боксер 4х4 Концепт всередні

Екоефективність та довговічність — головні принципи концепту PEUGEOT BOXER 4x4. Тому ми приділили особливу увагу вибору матеріалів. Стіл, стільниця та мийка зроблені з арагоніту. Це натуральний білий мінерал, який поєднує твердість природного каменю та красу порцеляни. Підлога виготовлена зі 100% перероблених матеріалів, які на 100% підходять для подальшої переробки! Пластикові елементи автомобіля виготовлені з перероблених автомобільних паливних баків (85%), пляшок з-під молока (10%) та різних білих продуктів, наприклад, пляшок з-під мила (5%). Зауважимо, що 50 кг переробленого пластику дозволяють зменшити викиди CO2 на 75 кг у порівнянні з виготовленням стандартної пластикової підлоги.

Боксер 4х4 оздоблення
Пежо Боксер 4х4 концепт оздоблення
Пежо Боксер 4х4 концепт оздоблення

Інтер’єр концепт-кара оформлено у вигляді капсули блідих тонах, що розслабляють. Він яскраво контрастує з екстер’єром. Дерев’яні елементи створюють затишок, а стилізоване оздоблення та матеріали салону роблять модель особливою. Оздобленням Alcantara® GREVAL GREY вперше було використано у моделях PEUGEOT e-208 GT, 508 HYBRID GT, 508 SW HYBRID GT та 3008 HYBRID4. Логотипи BOXER у відтінку MINT перенесені друком на текстиль. Ця техніка використовується найбільшими текстильними брендами. Ремені безпеки також стилізовані кольоровими вставками у відтінку MINT, що позбавило їх звичної тьмяності.

ВИКЛИК #3 : ДОСЛІДЖУВАТИ

Peugeot Боксер 4х4

Досліджуємо природу разом з концептом PEUGEOT BOXER 4x4 та залишаємося екологічно відповідальними. Цей концепт-кар дотримується найновіших стандартів викидів вихлопних газів  (використовуючи технології APFi  та SCRi) та чинних стандартів Euro 6.

Концепт PEUGEOT BOXER 4x4 — більше, ніж просто зміна стилю. Він доводить: долаючи пісок, бруд, сніг та гірські дороги, можна почуватись так само комфортно як і вдома.

Пежо Боксер 4х4 концепт перемикач

Роботу трансмісії 4x4 забезпечують віскомуфта та редуктор. Вона активується за допомогою спеціального перемикача, що розташований ліворуч на панелі приладів.

Доступні 3 режими руху:

  • режим 2WD — для привода на передні колеса, підходить для щоденних поїздок;
  • режим 4WD — трансмісія передає потужність також і на задні колеса, підходить у випадку поганого зчеплення з дорогою;
  • режим Lock — блокування задньої осі, підходить для екстремального водіння по бездоріжжю.

Пежо Боксер 4х4 концепт колеса

Високотехнологічні шини з відмінними характеристиками посилюють ефективність технології повного приводу. Концепт PEUGEOT BOXER 4x4 оснащений шинами для позашляховика в поєднанні з 16-дюймовими алюмінієвими дисками від PEUGEOT RIFTER. Вони поєднують в собі силу, зносостійкість, ефектний зовнішній вигляд та відмінну тягу.

Кліренс PEUGEOT BOXER 4x4 CONCEPT збільшено на 30 мм спереду та 50 мм ззаду, що дозволяє йому долати практично будь-яку перешкоду.

Навіть найкрутіші схили! Двигун BlueHDi 165 з 6-ступінчастою механічною коробкою передач розвиває вражаючий крутний момент в 300 Нм.

Peugeot Boxer 4x4 концепт навігація

Ви ніколи не заблукаєте в дорозі з новою 9-ти дюймовою сенсорною системою навігації. Просто введіть габарити автомобіля і система допоможе уникнути доріг із потенційними перешкодами.

Ця навігаційна система сумісна з програмою руху в режимі реального часу WAZE і дозволяє одночасно під’єднати два телефони через Bluetooth®.

ВИКЛИК #4: НАВАЖИТИСЬ НА СМІЛИВІ АВАНТЮРИ

Концепт PEUGEOT BOXER 4 × 4 оснащений каное з канадського горіха. Воно зберігається на даху автомобіля в спеціальному виготовленому на замовлення багажнику, аби можна було безперешкодно відкривати люк. До колісної арки прилягає спеціальна бокова сходинка, яка забезпечує легкий доступ до стійок на даху. При цьому вона не перешкоджає доступу до автомобіля збоку.

І нарешті PEUGEOT eM02 FS Powertube ATV! Електричний гірський велосипед — останнє покоління PEUGEOT eBikes. Компактна батарея вбудована в раму, тому дизайн велосипеда цілісний та витончений. Цей універсальний велосипед з подвійною підвіскою стане ідеальним компаньйоном на складних маршрутах. Він фіксується ззаду PEUGEOT BOXER 4x4 CONCEPT на спеціальному кронштейні. Забарвлення велосипеда у відтінку MINT гармонійно поєднується з кольоровими акцентами на автомобілі та витончено контрастує з чорною матовою поверхнею задніх дверей.

ВИКЛИК #5 : ЗАЛУЧИТИ НАЙКРАЩИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

Peugeot Boxer 4x4 концепт

Ми залучили партнерів, які є провідними фахівцями у своїх сферах, і дали їм можливість мислити поза межами.

/image/40/0/peugeot-boxer4x4-1909styp-701-small.594400.jpg

Повноприводна трансмісія PEUGEOT BOXER 4x4 CONCEPT розроблена компанією DANGEL — давнім партнером бренда та відомим фахівцем у галузі 4WD перетворень. До речі, їхній логотип також оформлений у відтінку MINT на знак вдячності за нашу співпрацю.

Peugeot Boxer 4x4 концепт навігація

ALPINE, фахівець з бортового мультимедійного обладнання, подбав про систему навігації та розваг. Нова, встановлена безпосередньо на заводі, супутникова навігаційна система ALPINE розроблена спеціально для трейлерів. Система пропонує маршрути, які уникають низьких мостів або доріг, які занадто малі або вузькі. Кольоровий екран із розділеним дисплеєм повністю інтегрований у панель приладів і може використовуватись водієм за допомогою пульта дистанційного керування на кермі. Карти навігаційної системи оновлюються протягом трьох років безкоштовно. До екрану можна під’єднати два телефони через Bluetooth. Він також сумісний з Android Auto та Apple CarPlay для зручного використання додатків для смартфонів.

Peugeot Boxer 4x4 концепт матеріали

Мийка, стільниця і стіл розроблені компанією KERROCK, в той час як ALPINE, фахівець з бортового електронного обладнання, подбав про навігаційну систему.

Стартап SASMINIMUM розробив покриття для підлоги в рамках проекту «Le Pavé». Четверо молодих архітекторів запустили цей стартап у 2017 році. Його ідея — переробляти пластик, зібраний безпосередньо з природного середовища і морського узбережжя. Це відходи, які зазвичай не використовуються в інших потоках переробки. Сировина для виробництва такого покриття коштує дорожче, однак її покупка фінансує соціальні та екологічні ініціативи організації. Про це свідчить відзнака Waste&Hope. Тому жодних сумнівів: даний матеріал на 100% екологічний та безпечний.