Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше
/image/44/0/peugeot_traveller_gallery-2.154440.jpg
/image/44/0/peugeot_traveller_gallery-2.154440.jpg

PEUGEOT Traveller Business

Для дійсно спокійних поїздок PEUGEOT Traveller має цілу низку технологічних рішень.

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

/image/46/3/peugeot_traveller_galerie-12-2.154463.jpg
/image/46/1/peugeot_traveller_layout6-10.154461.jpg

Зробіть ваші подорожі простішими завдяки системі 3D-навігації i.
7-ми дюймовий сенсорний екранi  з функцією Mirror Screen довзоляє підключити ваш смартфон і використовувати такі мобільні додатки, як  Apple CarPlayTM, MirrorLink® або Android Auto*.

*ЛИШЕ СЕРТИФІКОВАНІ ДОДАТКИ MIRRORLINK®, APPLE CARPLAYTM ТА ANDROID AUTO БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ ЯК ПРИ ЗУПИНЦІ АВТО, ТАК І В РУСІ, В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ОБСТАВИН. ДЕЯКІ ФУНКЦІЇ ДОДАТКІВ БУДУТЬ ПОВІЛЬНО ПРАЦЮВАТИ ПІД ЧАС РУХУ. ПЕВНІ ВИДИ КОНТЕНТУ МОЖУТЬ БУТИ ДОСТУПНИМИ БЕЗКОШТОВНО НА ВАШОМУ СМАРТФОНІ ЗА УМОВИ НАЯВНОСТІ ПІДПИСКИ НА ДОДАТКИ MIRRORLINK®, APPLE CARPLAYTM ЧИ ANDROID AUTO, ДЕЯКИЙ КОНТЕНТ МОЖЕ БУТИ ПЛАТНИМ. ФУНКЦІЯ MIRROR SCREEN РЕАЛІЗУЄТЬСЯ АБО ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕХНОЛОГІЇ MIRRORLINK® (ДЛЯ ANDROID, BLACKBERRY ТА WINDOWS PHONE, ЯКІ Є СУМІСНИМИ З MIRRORLINK®), АБО APPLE CARPLAYTM (ДЛЯ ТЕЛЕФОНІВ НА БАЗІ IOS), ЧИ З ВИКОРИСТАННЯМ ANDROID AUTO (ДЛЯ МОБІЛЬНИХ ТЕЛЕФОНІВ НА БАЗІ ANDROID), ЗА УМОВИ НАЯВНОСТІ МОБЛЬНОГО ІНТЕРНЕТУ НА ВАШОМУ ТЕЛЕФОНІ.

HEADS-UP ДИСПЛЕЙ

/image/46/2/peugeot_traveller_layout5-1.154462.jpg

Heads-up дисплейi  проектує на лобове скло всю необхідну інформацю під час кермування: швидкість, дані круїз-контролю, дорожні знаки обмеження швидкості тощо. Все, що важливо для безпечної подорожі зажди перед вашими очима.

НОВА МОДУЛЬНА ТА ЕФЕКТИВНА ПЛАТФОРМА

/image/46/0/peugeot_traveller_gallery-15.154460.jpg

Новий PEUGEOT Traveller Business створеній на базі плтформи EMP2 i Її конструкція дозволяє зменшити витрати пального  i, підсилює задоволення від кермування та надає максимум комфорту вашим пасажирам.
Гнучка амортизаційна система підлаштовується під навантаження та забезпечує максимально комфортні подорожі навіть із 9-ма пасажирами та багажем на борту.