ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Авто Лідер 2022

Автомобілі бренду PEUGEOT номіновано на титул «Авто Лідер 2022»

Бренд PEUGEOT бере участь у національній автомобільній премії Авто Лідер.
Усі автомобілі розділені на 11 категорій, у яких визначаються найкращі, плюс передбачено один загальний залік для визначення абсолютного Авто Лідера.
Підтримати улюблений автомобіль PEUGEOT може кожен охочий за допомогою свого голосу на сайті національної автомобільної премії Авто Лідер.
Скільки людей стільки й думок. Це правило однаково стосується всіх сторін життя, включаючи і вибір автомобілів. Водночас різні автомобільні конкурси, нагороди, премії дозволяють визначити найкращі автомобілі. Наприклад – національна автомобільна премія Авто Лідер, у якій від Stellantis бере участь відразу 3 автомобілі бренду PEUGEOT у різних номінаціях. І кожен із них по-своєму цікавий, унікальний, неповторний.

PEUGEOT: передові технології, простір для сім'ї, комфорт для міста

Бренд PEUGEOT завжди робив ставку на емоційний дизайн, ретельне налаштування підвіски, задоволення від водіння, сучасне оснащення, а також загальносімейні цінності. Все це знайшло відображення в автомобілях, які беруть участь у премії Авто Лідер.
PEUGEOT 3008 Hybrid4
Так, кросовер PEUGEOT 3008 Hybrid4 може бути прикладом використання самих передових технологій: підзаряджуваний гібрид, бензиновий двигун і два електромотори, можливість руху на електротязі без краплі пального, висока сумарна потужність 300 к.с. та відмінна динаміка, реалізація повного приводу 4х4. 
PEUGEOT 5008
Оновлений кросовер PEUGEOT 5008 робить ставку на сімейні цінності: просторий 7-місний салон, великий багажний відсік, економічні дизельні мотори, безліч обладнання для безпеки та комфорту. 
PEUGEOT 208
Зрештою, нове покоління компактного хетчбека PEUGEOT 208 стане ідеальним вибором для активних городян: в'язкий, зручний, економічний автомобіль з яскравим дизайном та легким керуванням.