ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Жандарми Франції пересядуть на PEUGEOT 3008 HYBRID

Жандарми Франції пересядуть на плагін-гібрид PEUGEOT 3008 HYBRID

Жандарми та поліція Франції обирають автомобілі PEUGEOT: минулого року парк був поповнений партією кросоверів PEUGEOT 5008, а тепер до них додаються унікальні гібриди PEUGEOT 3008 PHEV 4x4.

 

Міністерство внутрішніх справ Франції приймає першу партію з 395 гібридних автомобілів PEUGEOT 3008, призначених для Національної жандармерії Франції. Нове постачання автомобілів є кращим доказом того, що plug-in гібридні кросовери PEUGEOT 3008 відповідають усім вимогам з точки зору витривалості, ходових якостей, збереження надійності та ліквідності.

 

Також це замовлення повністю відповідає ідеї електрифікації автопарку та прагненню закуповувати автомобілі, виготовлені у Франції. У той же час, новий кросовер PEUGEOT 3008 PHEV 4x4 демонструє високий рівень потужності та динаміки: сумарна потужність гібридної системи досягає 225 к.с., а обертальний момент дорівнює 360 Нм. Також передбачено можливість непомітного переходу з гібридного режиму в повністю електричний, що є важливою перевагою для жандармів під час патрулювання чи оперативних дій.

Проект включає 395 спеціальних автомобілів

  • кросовер PEUGEOT 3008 HYBRID EAT8 Allure;
  • максимальна потужність гібридної силової установки – 225 к.с.;
  • запас ходу, згідно з вимірами WLTP – до 56 км;
  • максимальна потужність акумулятора – 90 кВт;
  • ємність тягового акумулятора – 13,2 кВтг;
  • витрата палива у змішаному циклі, згідно з виміром WLTP – 1,4 л на 100 км;
  • рівень викидів вуглекислого газу СО2 згідно з виміром WLTP – 32 г/км;
  • спеціальний синій колір Celestial blue;
  • написи-позначення «GENDARMERIE NATIONALE»;
  • встановлення спеціального додаткового обладнання.

Поставка автомобілів

Автомобілі для Міністерства внутрішніх справ Франції виробляються на заводі Stellantis у м. Сошо та проходять додатково переобладнання від компанії EGP, яка спеціалізується на кузовному дообладнанні автомобілів Групи.

 

Також на перший квартал 2022 року заплановано додаткове постачання автомобілів для жандармерії та поліції Франції.

Бренд PEUGEOT користується великою популярністю у корпоративних клієнтів і в Україні. Автомобілі PEUGEOT неодноразово вибирали створення складних проектів під індивідуальні запити клієнтів. Так, на вулицях України легко зустріти: автомобілі швидкої допомоги, компактні пожежні автомобілі, транспорт для інкасаторів, унікальні електротехнічні автомобільні лабораторії, ізотермічні холодильники для перевезення медикаментів, машини для ДПЕК, автомобілі для дорожніх служб, хлібні фургони, а також автомобілі для кур'єрських доставок.

 

Ви можете детально познайомитись із кросовером PEUGEOT 3008, включаючи і його гібридні версії, офіційному сайті Бренду в Україні. А тих клієнтів, хто вже все собі вирішив і бажає придбати автомобіль - запрошуємо у фірмовий онлайн-магазин Бренду, де можна вибрати автомобіль із наявності в режимі «тут і зараз».