ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Продажі PEUGEOT 208 компанії AVIS

PEUGEOT 208 в Україні: на старті кар'єри

Перша успішна корпоративна продажа!

Продажі PEUGEOT 208 другого покоління в Україні стартували лише нинішньої весни. І ось ця «гаряча» новинка починає свою кар'єру з першого успіху серед корпоративних клієнтів: на початку липня компанії AVIS була передана партія з семи автомобілів PEUGEOT 208!

 

Саме зараз маленький «хижак» PEUGEOT 208 виходить на вулиці Києва і тепер кожен бажаючий може протестувати його особисто - в прокаті AVIS або у дилерів Бренду.

Компанія AVIS

PEUGEOT 208 починає свою кар'єру в Україні з першим корпоративним замовленням – компанія AVIS, великий глобальний оператор прокату автомобілів, зупинив свій вибір на цій «гарячій» новинці для поповнення свого парку! 

 

Підготовкою та проведенням операції займався представник PEUGEOT «Автоцентр на Столичному»: дилер приділив максимум уваги всім запитам клієнта, з яким успішно працює 15 років, і забезпечив оперативність виконання замовлення. У підсумку, вже першого липня партія з семи автомобілів PEUGEOT 208 була передана замовникові.

Вибір клієнта упав на автомобілі PEUGEOT 208 PureTech 75 МКПП-5 ACTIVE Pack: оптимальний баланс вигідної ціни, паливної економічності і ощадливості в експлуатації, достатнього оснащення для безпеки і комфорту.

 

По-перше, він компактний і спритний: довжина автомобіля складає лише 4,055 метра, завдяки чому немає проблем з маневрування в щільному потоці і паркуванням навіть на тісних вуличках. У той же час, колісна база 2,54 метра гарантує достатній простір в салоні для пасажирів, а багажник об'ємом 311 літрів дозволить вмістити всі необхідні сумки і речі. 

 

По-друге, Новий PEUGEOT 208 виділяється економічними моторами: 3-циліндрові бензинові двигуни сімейства PureTech споживають лише 5,8-6,3 літра палива на 100 км (в змішаному циклі). Причому найпотужніший двигун в гаммі PEUGEOT 208 пропонує вражаючі 130 к.с. і працює в парі з 6-ступінчастою АКПП: ідеальний союз динаміки і простоти управління!

 

По-третє: новинка є одним з найбільш інноваційних, модернових, безпечних автомобілів свого класу. Так, навіть стартова комплектація автомобіля ACTIVE Pack спочатку пропонує: систему ESP, шість подушок безпеки, кондиціонер, салон PEUGEOT i-Cockpit з матричним кластером приладової панелі і маленьким спортивним кермом, 7-дюймовий сенсорний дисплей, фари EcoLED, 16-дюймові колісні диски TEKSIM. Комплектація ALLURE Pack додає до цього: клімат-контроль, камеру заднього виду, салон PEUGEOT i-Cockpit 3D з об'ємною проекційною панеллю приладів, тоновані стікла, легкосплавні колісні диски SOHO з алмазним шліфуванням.