ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
208

Витрата пального у змішаному циклі

4,1-5,9 л / 100 км

Викиди CO2 змішаного типу

130-143 г/км

2 Відгуки
Рейтинг 5 / 5 серез 2 відгуків

À partir de : 

129 € / mois

Consommation (mixte) : 

4,1 à 5,9 L / 100 km

Émissions de CO2 (mixte) : 

107 à 133 g / km

Міський хетчбек - Peugeot 208

Ідеальний для вузьких вулиць

Новий PEUGEOT 208 демонструє свою стильну, компактну та сучасну сторону хетчбека. Його інтер’єр відкриває фірмова концепція PEUGEOT i-Cockpit® 3D: компактний руль, високо піднята панель приладів, та кардинально нові враження кермування.
ДИЗАЙН
Новий PEUGEOT 208 володіє рисами сильної особистості -  це перше, що спадає на думку при зустрічі з ним. Низька форма, довгий капот та чуттєві вигини розкривають його спокусливий спортивний бік. Завдяки своїм яскравим та оригінальним кольорам кузова, новий 208 справді привертає вашу увагу!

СМІЛИВИЙ ТА БЕЗПЕЧНИЙ

PEUGEOT 208 відрізняється агресивною передньою частиною з великою хромованою решіткоюзалежно від комплектації  та суворим екстер'єром та фарами в стилі «кігті лева» та  «ікла лева». Крім того, для більшої безпеки під час руху автомобіля, світлодіодні денні ходові вогнізалежно від комплектації  постійно ввімкнені.

КІГТІ, ЩО СВІТЯТЬСЯ

Виразний стиль задньої частини, з блискучою чорною поперечною смугоюiзалежно від комплектації , підсилений світлодіодними фарами стилізованими під потрійний слід "кігтя лева"залежно від комплектації , що світяться вдень та вночі.

ЦИФРОВА ПАНЕЛЬ 3D 

Цифровий блокНадається серійно або не надається, залежно від модифікації  з футуристичним 3D-голографічним екраном розташований безпосередньо перед водієм на рівні очей. Він надає важливу інформацію стосовно даного транспортного засобу та вашого керування. Персоналізуйте відтворення, налаштувавши інформацію, яку ви хочете постійно бачити.

ІНФОРМАТИВНИЙ ТА ІНТУЇТИВНИЙ ЕКРАН

PEUGEOT 208 оснащений 7" або 10"залежно від комплектації сенсорним HD-екраном з високою роздільною здатністю. Керуванняi здійснюється шляхом розпізнавання мови, командами від керма або просто за допомогою сенсорних кнопок. Можна використовувати також будь-які відповідні додатки, сумісні з вашим смартфоном, на центральному екрані, за допомогою функції Mirror ScreenМожуть використовуватися тільки сертифіковані програми Android Auto®, Apple CarPlay® або MirrorLink® у стані зупинки та під час руху відповідно до ситуації. Під час руху деякі функції відповідних програм блокуються. Для вмісту певного типу, взятого безкоштовно з вашого смартфону, потрібна підписка на еквівалентну сертифіковану програму Android Auto®, Apple CarPlay ® або MirrorLink® за окрему плату. Функція Mirror Screen працює через Android Auto® (для смартфонів на Android) або через Apple CarPlay® (для смартфонів на iOS) або навіть через MirrorLink® (для смартфонів на MirrorLink® сумісних з Android) за умови наявності пакету з мобільним Інтернетом. . Доступно з Apple Car Play® та  Android Auto®.

НОВА МОДУЛЬНА ТА ЕФЕКТИВНА ПЛАТФОРМА

Модель 208 має переваги модульної мульт-енергетичної платформи CMPЗагальна модульна платформа  , яка дає вам свободу між бензиновими або дизельними двигунами.

Габаритні розміри

Зовнішні розміри

  • Довжина, мм:  4055
  • Ширина з/без дзеркал, мм: 1950/1765
  • Висота, мм: 1430

Внутрішні розміри

Передня частина (1-й ряд)

  • Ширина з обшивкою корпусу,мм: 1382 
  • Відстань від подушки сидіння до стелі, мм: 886 

 

Задня частина (2-й ряд) 

  • Ширина з обшивкою корпусу, мм: 1350 mn
  • Простір для колін, мм: 239
Об'єм багажника
Об'ем багажника (min / max, VDA), л: 265/ 960