ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Нові PEUGEOT 208 та PEUGEOT Е-208

PEUGEOT представляє Нові PEUGEOT 208 та PEUGEOT Е-208: вражаючі загалом та приємні у керуванні

Хетчбек PEUGEOT 208 був найбільш продаваним автомобілем у Європі за підсумками 2022 року та є справді культовою моделлю у лінійці Бренду. І тепер цей автомобіль сягає абсолютно нового виміру власної історії. Адже віднині хетчбек PEUGEOT 208 пропонується в оновленій версії – він стає ще більш вражаючим завдяки наявності 100% електричній версії з запасом ходу 400 км, новому зовнішньому дизайну, ще більш сучасним та передовим технологіям, а також вмінню дарувати справжню насолоду від водіння завдяки новітнім гібридним силовим агрегатам.

 

 

Новий PEUGEOT 208 вирізняється наступним:

 • ЩЕ БІЛЬШ ЗАХОПЛЮЮЧИЙ – відтепер PEUGEOT 208 демонструє вражаючу зовнішність та має приголомшливо спортивний вигляд, а також вирізняється новим «світловим підписом» Бренду.
 • ЩЕ БІЛЬШЕ ЕМОЦІЙ – завдяки повністю цифровому та технологічному салону PEUGEOT i-Cockpit®, який підвищує задоволення від водіння.
 • ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНО-ДОСКОНАЛОСТІ – у вигляді оновленої повністю електричної версії PEUGEOT Е-208 з запасом ходу до 400 км, гібридних модифікацій HYBRID 100 і HYBRID 136, та найсучаснішої мультимедійної системи PEUGEOT.

Виступаючи гідним нащадком дев’яти поколінь міських автомобілів PEUGEOT, Новий PEUGEOT 208 теж має безперервний ринковий успіх з моменту свого запуску наприкінці 2019 року. Так, за три роки у всьому світі було випущено близько 1 млн. автомобілів PEUGEOT 208. Варто відзначити, що у 2021-2022 рр. хетчбек PEUGEOT 208 був найбільш продаваним автомобілем у Європі (та у Франції) у всіх ринкових сегментах разом узятих.

 

 

Такий успіх багато в чому досягнутий за рахунок появи електричної версії PEUGEOT E-208. Наприклад, у 2022 році PEUGEOT E-208 був найбільш популярним електромобілем В-класу в Європі. Крім того, минулого року PEUGEOT Е-208 був найбільш продаваний електромобіль у Франції взагалі по всім ринковим сегментам.

Й тепер європейський ринок з нетерпінням очікує старту продажів Нових PEUGEOT 208 та PEUGEOT Е-208, що відбудеться вже у листопаді 2023 року.

 

 

Лінійка моделі буде базуватись на трьох версіях – ACTIVE, ALLURE, GT – і п’яти силових агрегатах. В останньому випадку обов’язкового потрібно згадати нову повністю електричну версію PEUGEOT Е-208 з електродвигуном потужністю 115 кВт/156 к.с. та запасом ходу 400 км (за комбінованим циклом WLTP, на стадії остаточного схвалення). Крім того, варто відзначити появу новітніх гібридних версій моделі PEUGEOT 208 – HYBRID 100 та HYBRID 136

 

 

ЩЕ БІЛЬШ ЗАХОПЛЮЮЧИЙ: привабливий та динамічний дизайн

Оновлювати бестселер завжди непросто. Адже завдання, яке постало перед дизайнерами Бренду PEUGEOT, полягало в тому, щоб додати відчуття «сучасності» дизайну, одночасно зберігаючи виразну та незмінну привабливість автомобіля, яка зробила його таким успішним. І цього вдалось досягти за рахунок…

 

Ефектні акценти з новим «світловим підписом» PEUGEOT попереду

Перша поява на гоночному автомобілі PEUGEOT 9X8 Hypercar, далі дебют Нових PEUGEOT 508 та PEUGEOT 508 SW, потім нещодавній запуск Нового PEUGEOT 2008. І ось нарешті, новий «світловий підпис» PEUGEOT також прикрашає хетчбек PEUGEOT 208. Ключовим дизайнерським елементом цього «світлового підпису» є три довгі вертикальні лінії, наче сліди від кігтів, що розташовані в чорних глянцевих вставках переднього бамперу. Вони спеціально були зміщені до зовнішніх меж автомобіля, аби візуально зробити Новий PEUGEOT 208 більш солідним та ширшим, надати відчуття міцної та впевненої постави на дорозі.

Усі версії та модифікації Нового PEUGEOT 208 будуть мати такий «світловий підпис» у передній частині автомобіля. Причому версія PEUGEOT 208 GT вирушить ще далі та отримає додаткові функції освітлення: вражаючий ефект трьох «світлових кігтів» буде доповнено особливими світлодіодними фарами (Full LED) з трьома незалежними оптичними модулями.

 

Нове оформлення передньої частини автомобіля

Всі версії Нового PEUGEOT 208 отримають змінену передню частину з новим логотипом Бренду в центрі решітки радіатора, що вводить модель 208 у нову еру фірмового дизайну PEUGEOT.

Крім того, решітка радіатора має оформлення кольору кузова, завдяки чому неначе зливається з бампером та плавно переходить в нього. Таким чином, решітка радіатора та загальний корпус автомобіля більше не розділені між собою, а утворюють одне ціле, що візуально підкреслює міцність конструкції. Варто відзначити: такий підхід до формування решітки радіатора найкраще проявляється у версії електромобіля PEUGEOT E-208.

 

 

Змінені ліхтарі позаду

Нові PEUGEOT 208 та PEUGEOT E-208 наче переосмислюють фірмове рішення ліхтарів, що складаються з трьох розташованих поруч «червоних кігтів». Нова модель залишається вірною ідеї трьох кластерів, проте віднині вони розміщені горизонтально. Отже, ліхтарі складаються з трьох елегантних світлодіодних ліній, які наче розширюють чорну смугу кришки багажника – це рішення надає автомобілю більш виразного вигляду ззаду та створює відчуття його більшої ширини. На версії GT ліхтарі заднього ходу та індикатори поворотів також світлодіодні.

 

 

Новий дизайн коліс

Одним із ключових елементів нового дизайну PEUGEOT є нові колеса. Варто згадати революційний дизайн колісних дисків, вперше запропонований на моделі PEUGEOT 408 – й відзначити, що зрештою такий підхід був поширений й на інших нових моделях Бренду. Наприклад, Нові PEUGEOT 208 та PEUGEOT E-208 пропонуються з кількома варіантами легкосплавних колісних дисків - причому всі вони нові: 16-дюймові двокольорові диски NOMA з алмазною проточкою або 17-дюймові двокольорові диски YANAKA з алмазною проточкою та додатковими вставками. Усі легкосплавні диски мають 4-спицевий ковпачок-центр з логотипом PEUGEOT, який приховує колісні гайки та маточину колеса.

 

 

Нові логотипи та позначення PEUGEOT

Відтепер передній, боковий, задній логотип PEUGEOT 208 та PEUGEOT Е-208 мають оновлені шрифти напису й новий колір Basalt Gray. Позначення PEUGEOT позаду розтягнулось по всій ширині кришки багажнику. Також електромобіль PEUGEOT Е-208 отримає власний логотип-позначення – двоколірний синьо-білий значок «E».

 

Вишукані матеріали оздоблення салону

Привабливість інтер’єру Нових PEUGEOT 208 та PEUGEOT Е-208 підсилюється використанням нових тканин для оздоблення сидінь. Наприклад, передбачено варіанти з чорним оздобленням «Алькантара» та прошивкою нитками кольору Adamite Green (доступна як опція для версії GT). Варто відзначити, що версія GT може запропонувати максимум уваги до деталей – це виражається, наприклад, у прикрашанні панелі приладів та підлокітників елегантним контрастним прострочуванням кольору Adamite Green.

 

 

ЩЕ БІЛЬШЕ ЕМОЦІЙ: максимум задоволення від кожної подорожі завдяки салону PEUGEOT i-Cockpit®

Саме на першому поколінні PEUGEOT 208, Бренд вперше представив свою революційну концепцію салону PEUGEOT i-Cockpit®. І сьогодні ще більш технологічний, зручний, ергономічний салон є тією основою Нових PEUGEOT 208 та PEUGEOT Е-208, на якій будується задоволення від подорожей.

 

 

Новий дизайн цифрової панелі приладів

Панель приладів ідеально розташована на рівні очей водія й оснащена цифровим дисплеєм у версіях ALLURE та GT. Великий 10-дюймовий цифровий екран має новий дизайн, а у версії GT додається 3D-дисплей. Водій може налаштувати колір дисплея, а також форму подачі та зміст інформації відповідно до своїх уподобань. Для версії ACTIVE новий PEUGEOT 208 зберігає аналогову панель приладів з кольоровим екраном діагоналлю 3,5 дюйми.

 

 

10-дюймовий центральний сенсорний екран для PEUGEOT 208 та PEUGEOT Е-208

Великий центральний 10-дюймовий сенсорний екран відтепер є стандартним для всіх версій PEUGEOT 208 та PEUGEOT Е-208 (раніше перші дві комплектації було оснащено 7-дюймовим екраном). Це ідеальний інтерфейс, що дозволяє легко й зручно керувати інформаційно-розважальними системами PEUGEOT i-Connect та PEUGEOT i-Connect Advanced.

Нові PEUGEOT 208 та PEUGEOT Е-208 у комплектація ALLURE і GT мають центральний екран HD-формату. Крім того, варто відзначити: всі версії новинки зберегли фірмові «клавіші піаніно» під центральним екраном, що гарантує швидкий доступ до першочергових функцій.

 

Компактне та зручне кермо

У центрі композиції салону PEUGEOT i-Cockpit® знаходиться компактне кермо, що пропонує неперевершену маневреність та точність керування – зрештою, це справжній інструмент для отримання задоволення від кожної подорожі!

Компактне кермо Нового PEUGEOT 208 містить новий логотип Бренду та (у відповідних комплектаціях) новий логотип GT, що прикрашає нижню частину обода. Для максимальної зручності та оптимальної ергономіки, прямо на кермі розташовані елементи керування мультимедійною системою (аудіо, телефон), а також кнопки керування гучністю та активації голосових команд.

 

Динамічне фонове освітлення для версії GT

Новий PEUGEOT 208 у версії GT пропонує вісім різних кольорів фонового підсвічування салону, деякі з них абсолютно нові. Крім того, різні кольори підсвічування салону тепер узгоджуються з кольорами центрального сенсорного екрану та вибраного режиму руху.

 

 

ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНО-ДОСКОНАЛОСТІ: тотальна електрифікація та «завжди онлайн»

Нові PEUGEOT 208 та PEUGEOT Е-208 розширюють свої можливості й робить величезний крок уперед у питаннях електрифікації. Нова повністю електрична версія Е-208 демонструє запас дистанції пробігу до 400 км, а високотехнологічні гібридні силові агрегати відкривають нові можливості з точки зору комбінації потужності та паливної економічності.

 

Новий PEUGEOT Е-208 пропонує ще більше автономності – тепер до 400 км!

Новий електромобіль PEUGEOT E-208 пропонує більш потужний електричний двигун на 115 кВт/156 к.с. у поєднанні зі збільшеним акумулятором ємністю 51 кВ*год., завдяки чому вдається забезпечити запас ходу до 400 км (комбінований цикл WLTP, на стадії фінального схвалення).

Для новинки доступні два типи бортових зарядних пристроїв, що дозволяють реалізувати будь-які сценарії використання та заряджання. Стандартно пропонується однофазний зарядний пристрій потужністю 7,4 кВт, а у якості опції доступний трифазний зарядний пристрій на 11 кВт. Крім того, передбачена можливість «швидкої зарядки» на стаціонарних зарядних станціях.

 

 

Таким чином, приблизний час зарядки акумулятора від 20% до 80% становить менше 25 хвилин при використанні швидкої зарядної станції (потужність 100 кВт). Повна зарядка акумулятора від зарядного пристрою Wallbox (потужність 7,4 кВт) триває близько 4 годин 40 хвилин. А при використанні побутової розетки (потужність 3,2 кВт) для повної зарядки знадобиться приблизно 11 годин 10 хвилин.

Таким чином, приблизний час зарядки акумулятора від 20% до 80% становить менше 25 хвилин при використанні швидкої зарядної станції (потужність 100 кВт). Повна зарядка акумулятора від зарядного пристрою Wallbox (потужність 7,4 кВт) триває близько 4 годин 40 хвилин. А при використанні побутової розетки (потужність 3,2 кВт) для повної зарядки знадобиться приблизно 11 годин 10 хвилин.

 

Високотехнологічні гібридні версії – поєднання потужності та економічності

Для клієнтів, які вперше бажають спробувати ідеї електрифікації транспортних засобів, Новий PEUGEOT 208 пропонує дві гібридні силові установки – HYBRID 100 та HYBRID 136, де індекс вказує на приблизний рівень потужності у кінських силах.

Високотехнологічний гібрид PEUGEOT 48V HYBRID складається з бензинового двигуна PureTech, електромотору та тягового акумулятора. Завдяки акумулятору (який заряджається під час руху) та додатковому електромотору, гібридна технологія забезпечує додатковий крутний момент на низьких обертах і до 15% зменшення рівня споживання палива.

Під час міського водіння нові гібридні версії PEUGEOT 208 можуть працювати більше 50% часу в електричному режимі з нульовим рівнем викидів вихлопних газів – таким чином, суттєво покращуються екологічні показники.

 

Моторна гама звичайних двигунів – на будь-який смак та гаманець

Для клієнтів, які шукають найбільш доступні версії автомобіля, у лінійці Нового PEUGEOT 208 передбачено два економічні та ефективні двигуни:

 • варіант PureTech 75: бензиновий 3-циліндровий двигун 1.2 потужністю 75 к.с., оснащений системою Stop & Start у поєднанні з 5-ступеневою механічною коробкою передач;
 • варіант PureTech 100: бензиновий 3-циліндровий двигун 1.2 потужністю 100 к.с., оснащений системою Stop & Start у поєднанні з 6-ступеневою механічною коробкою передач.

 

Найсучасніші мультимедійні системи PEUGEOT

Новий PEUGEOT 208 відтепер буде оснащений системою PEUGEOT i-Connect вже у якості стандартної комплектації для всіх версій, а у якості опцій пропонується система PEUGEOT i-Connect Advanced.

Обидві системи побудовані навколо центрального 10-дюймового сенсорного дисплею. Він гарантує легкість використання та дає можливості широкої кастомізації завдяки роботі з багатьма «вікнами», численним віджетам та ярлика. Крім того, дисплей дуже простий у використанні та такий же чуттєвий, як сучасний смартфон. Так, можна легко гортати меню зліва направо, опускати «шторку» зверху донизу щоб переглянути сповіщення, або навіть торкнутися дисплею трьома пальцями – й відкрити домашню сторінку програм.

Крім того, передбачено легкий метод повернення на головну сторінку в будь-який час у будь-якому пункті меню – достатньо лише натиснути кнопку HOME на панелі «клавіш піаніно». У верхній частині екрана постійно відображається інформацію про зовнішню температуру та режим роботи кліматичної системи, дані онлайн підключення, інформація про сповіщення, актуальний час.

Мультимедійна система PEUGEOT i-Connect забезпечує повне занурення у світ в режимі «онлайн» завдяки функції бездротового підключення смартфонів (Apple CarPlay/Android Auto). А система PEUGEOT i-Connect Advanced додатково може запропонувати високоточну навігацію TomTom. Причому навігаційна карта може відображуватись розміром на весь 10-дюймовий екран – для полегшення зчитування інформації під час руху. Крім того, система PEUGEOT i-Connect Advanced може запропонувати функцію голосових команд за запитом «OK PEUGEOT» та подальшого спілкування загальноприйнятими фразами.

Всі оновлення здійснюються «по повітрю», без необхідності відвідування сервісного центру та підключення будь-яких дротів.

Щоб допомогти користувачам та відповісти на будь-які їхні запитання, система містить вбудовану документацію та навчальні посібники з використання.

 

Більше USB-портів для максимальної зручності

Новий PEUGEOT 208 у комплектація ALLURE і GT тепер пропонує три порти USB-C (два попереду, один позаду), а також один порт USB-A (позаду).

 

Високоякісні камери для полегшення паркування

Нові передні та задні HD-камери допомоги при паркуванні PEUGEOT 208, адже забезпечують зображення чудової якості. Залежно від комплектації автомобіля, нова передня камера (доступна як опція) дозволяє забезпечити повний огляд 360° найближчого оточення автомобіля, що надає неоціненну допомогу під час паркування.

 

Широкий перелік систем допомоги водію – для безпеки та комфорту

На додачу до нових камер огляду, які допомагають при паркуванні, Новий PEUGEOT 208 також пропонує безліч систем та технологій, які роблять водіння більш безпечним та простим:

 • адаптивний круїз-контроль із функцією «Stop&Go» та можливістю регулювати відстань до автомобіля попереду;
 • функція автоматичного екстреного гальмування з попередженням про можливе зіткнення – виявляє пішоходів та велосипедистів, працює вдень і вночі на швидкості 7-140 км/год.;
 • система розширеного розпізнавання дорожніх знаків та відображення інформації на цифровій панелі приладів – додатково до знаків обмеження швидкості, також розпізнає знаки зупинки, одностороннього руху, заборони обгону, кінець заборони обгону;
 • активна система контролю рядності руху – з корекцією траєкторії руху у межах певної смуги;
 • функція моніторингу втоми водія – слідкує за уважністю водія, виявляє зниження уваги під час тривалого водіння (на швидкості понад 65 км/год.), аналізуючи мікро-рухи кермом;
 • система контролю «сліпих зон» дзеркал заднього огляду, що відслідковує та попереджає про потенційно небезпечні об’єкти позаду автомобіля.

 

 

Ідеальний розмір для міста

Нові PEUGEOT 208 та PEUGEOT E-208 зберегли ідеальні компактні розміри: 4,055м в довжину, 1,745м в ширину (без врахування ширини дзеркал), 1,43м у висоту. Об’єм багажника залишився незмінним й становить 309 літрів (завантаження під полицею).

 

 

 

Відзначимо, що про появу Нового PEUGEOT 208 в Україні буде оголошено окремо. Але вже зараз Бренд пропонує чимало вражаючих новинок, які можуть зацікавити покупців – наприклад, новий хетчбек PEUGEOT 308 та новий фастбек PEUGEOT 408. Причому більшість автомобілів вже присутні на складах в Україні, то ж бажаний варіант можна обрати й придбати максимально швидко – не зволікайте!