ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ

Отримуйте грант у розмірі 20% від ЄБРР на придбання вантажних автомобілів PEUGEOT

  • Клієнти юридичні особи можуть придбати вантажні автомобілі з гами моделей Концерну Stellantis з фінансуванням від «ОТП Лізинг» та грантовою допомогою 20% від ЄБРР (Європейський Банк Реконструкції та Розвитку).
  • Програма діє для всіх вантажних автомобілі PEUGEOT що доступні в офіційних дилерських центрах Брендів.

Концерн Stellantis в Україні уже багато років є лідером з продажів комерційних автомобілів. Так, Бренд PEUGEOT мають широку лінійку комерційних автомобілів, що здатні задовольнити потреби найбільш вибагливих клієнтів. Це обумовлено тим, що автомобілі мають надійну та витривалу конструкцію, можуть запропонувати широкі можливості трансформації та не вибагливі у експлуатації. Уже зараз на дорозі нашої країни можна зустріти такі автомобілі бренду PEUGEOT: авто швидкої допомоги, броньовані фургони, ізотермічні холодильники, лабораторії на колесах, хлібні фургони та ін.

І тепер у власників бізнесу є унікальна можливість для розширення власного парку корпоративних вантажних автомобілів та придбати в лізинг від «ОТП Лізинг» на спеціальних умовах з грантовою підтримкою від ЄБРР (Європейського Банку Реконструкції та Розвитку). Розмір грантової підтримки сягає 20% від суми фінансування, програма діє для всіх корпоративних клієнтів та покупців юридичних осіб.

Як отримати грант 20% від ЄБРР при купівлі вантажного автомобіля

Щоб стати учасником програми грантової допомоги при купівлі вантажного автомобіля, необхідно зробити лише кілька простих кроків:

Перше – обрати вантажний автомобіль з гами концерну Stellantis, що представлені в України через мережу офіційних дилерів;

Друге – підготувати пакет документів для фінансування-лізингу та придбати необхідний вантажний автомобіль через програму фінансування від надійного партнера «ОТП Лізинг»;

Третє – після оформлення договору фінансування та внесення необхідних платежів, формується компенсація-грант у розмірі до 20% від суми фінансування, що переводиться на рахунок компанії-клієнта (протягом трьох місяців).

У підсумку клієнти юридичні особи можуть отримати не лише новий вантажний автомобіль, але й вигідні умови фінансування від «ОТП Лізинг» та грантову підтримку від ЄБРР.

 

 

Лінійка вантажних автомобілів PEUGEOT

Концерн Stellantis є одним з найбільших виробників компактних вантажних автомобілів в Європі та лідером з продажу таких авто на українському ринку. Вони однаково успішно можуть використовуватись для перевезення спеціального обладнання, сировини для виробництва, уже готових товарів. Ці автомобілі уже давно представлені на нашому ринку та за цей час отримали багато позитивних відгуків і рекомендацій за свою надійність, витривалість, економічність експлуатації. І що важливо, грантова допомога також 

 

Сьогодні на ринку України вантажні автомобілі Концерну Stellantis представлені через три провідні Бренди, кожен з яких пропонує широкий вибір моделей – різного класу, розміру, сегменту, з різним типом кузова, та навіть з можливістю створення індивідуальної надбудови, з широкими можливостями трансформації відповідно до потреб вашого бізнесу. Окремою перевагою даної грантової програми є те, що вона також дійсна і для повнопривідного пікапу Peugeot Landtrek, що обов’язково зможе виконати найскладніші завдання вашого бізнесу. Ознайомтесь модельним рядом Брендів концерну Stellantis:

Долучайтесь до програми фінансування з грантовою допомогою ЄБРР – та отримайте можливість придбати новий сучасний вантажний автомобіль від Stellantis для відбудови України і розвитку власного бізнесу!