ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
PEUGEOT EXPERT

Витрата пального у змішаному циклі

6,4 ‒ 8,1 л/100 км

Викиди CO2 змішаного типу

164 - 193 г/км

-/5 0 Відгуки
Рейтинг 0 / 5 серез 0 відгуків

PEUGEOT Expert | Компактний комерційний фургон 

Фургон PEUGEOT Expert пропонує ряд переваг, що зроблять вашу роботу простішою та відповідатимуть усім потребам. Сучасні параметри двигуна дають можливість насолоджуватись кермуванням та демонструвати високу продуктивність щодня.
ДИЗАЙН

ДОВЕРШЕНИЙ ДИЗАЙН НА СЛУЖБІ ЕФЕКТИВНОСТІ

Довершений дизайн фургону PEUGEOT Expert випромінює міцність та елегантність, поєднуючи передню частину, кабіну та вантажний відсік в ідеальній пропорції1,94 м максимально в залежності від модифікації
 

 

ЇЗДА В СКЛАДНИХ ДОРОЖНІХ УМОВАХ

Завдяки своєму напористому дизайну версія PEUGEOT Expert GripДоступно у варіантах довжини Standard, Long та у версії зі збільшеним салоном випромінює міцність та елегантність і підходить для поїздок по бездоріжжю.
 
У версії Grip автомобіль обладнаний наступними опціями в стандартній комплектації:
 
  • Захист двигуна
  • Підвищений на 25 мм дорожній просвіт
  • Grip Control
  • Розміщення 3-х осіб у салоні
  • Збільшена вантажопідйомність до 1 400 кг (залежно від модифікації) та 4 м корисної довжиниЗ опцією Moduwork 

ПОТРЕБА У ВНУТРІШНЬОМУ ПРОСТОРІ

Ви здійснюєте вантажоперевезення щодня і потребуєте максимального простору для вантажів. Ми рекомендуємо Вам автомобіль Expert Long, який має такі характеристики:
 

Рекомендована версія: EXPERT LONG

НА ЗАМОВЛЕННЯ

Фургон PEUGEOT Expert пропонує ряд переваг, що зроблять Вашу роботу простішою та відповідатимуть усім потребам. Ознайомтеся з різними опціями та сконфігуруйте Expert відповідно до його використання.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ 

Плавні лінії дозволяють оцінити м'який та сучасний силует, а нова вертикальна решітка радіатора, розміщена досить високо, тонко підкреслює характер цього одразу впізнаваного фургону. Зрештою, Pack LookУ стандартній комплектації або як додаткова опція в залежності від модифікації   і фірмові LED-фари стануть додатковим штрихом елегантності для Вашого бізнесу. 

ВИБІР ВІДПОВІДНО ДО ВАШИХ ПОТРЕБ

Щоб зробити вашу роботу простішою, модельний ряд PEUGEOT Expert поповнився новими версіями, з урахуванням особливостей Вашого бізнесу.

 

 

КОМФОРТ КЕРМУВАННЯ

ПОЛІПШЕНИЙ КОМФОРТ КЕРМУВАННЯ

Усередині фургона PEUGEOT Expert  особливий  акцент зроблено на комфорт водія. Сходинка надає доступ до високого сидіння з широким видом на дорогу, а функціональна та ергономічна кабіна дає змогу зайняти зручну позу, як у седані, та залишає купу вільного місця. Візміться за кермо та насолоджуйтесь подорожжю, завдяки  численним вбудованим допоміжним засобамДоступно в додатковій опції.МОБІЛЬНИЙ ОФІС

Усередині PEUGEOT Expert поворотний столик системи ModuworkДоступно як додаткова опція висувається разом з центральним підлокітником і дозволяє трансформувати місце водія в справжній ергономічний і практичний мобільний офіс.

ПІДСТАВКИ ДЛЯ СМАРТФОНА І ПЛАНШЕТА

Підставка для смартфонаДоступно в якості аксесуара. Підставка для планшета розрахована на формати з діагоналлю до 11 дюймів. з вбудованим кабелем для зарядки і підставка для планшетаЖивлення планшета здійснюється через USB-роз'єм, розташований поруч на приладовій дошці. на приладовій панелі дозволяють Вам тримати свої цифрові пристрої перед очима і під рукою.

Надійні та функціональні PEUGEOT Expert Combi у довжині Long: 5,30 м.

 

Добре продуманий, цей фургон пропонує кілька конфігурацій сидінь, щоб забезпечити оптимальний комфорт усім пасажирам. Насолоджуйтесь міськими подорожами з легкістю та доступом до всіх критих автостоянок завдяки його висоті, обмеженій до 1,90 м із збільшеним MTAC.

 

PEUGEOT Expert Combi може бути оснащений додатковими скляними дверцятами на петлях 50/50 з додатковими стеклами з підігрівом та склоочисниками. Тож завантаження багажу в багажник ніколи не було простіше!

На борту фургонів PEUGEOT Expert Combi простота доступу до третього ряду вражає. Одна команда нахиляє сидіння другого ряду та відкриває широкий прохід до заднього ряду.

Модульність

Підвищує вашу продуктивність

Сидіння Moduwork, розсувні бічні двері, ізолююча перегородка. Фургони PEUGEOT Expert пропонує численні можливості ефективного використання простору, щоб задовольнити потреби всіх корпоративних клієнтів.

ВНУТРІШНІЙ ПРОСТІР

Компактні габаритні розміри нового комерційного фургона PEUGEOT Expert поєднуються з максимальною вантажопідйомністю ‒ ключовою характеристикою в сегменті.
У задній частині фургони і версії з кабіною збільшеного обсягу обладнані двостулковими дверцятами 50/50, які можуть оснащуватися функцією обігріву заднього скла і щітками склоочисника. Як альтернативний варіант може використовуватися шторка (під замовлення).

ПРОФЕСІЙНЕ ОСНАЩЕННЯ

Для зони завантаження передбачено оздоблення деревом тільки для підлоги або для підлоги та бокових стіняк додаткова опція. Оздоблення виконується з необробленого дерева або шліфованого дерева з захистом від ковзання з алюмінієвими порогами. Фургон PEUGEOT Expert також оснащується стопорами вантажів.


 

ІЗОЛЮЮЧА ПЕРЕГОРОДКА  

Скляна ізолююча перегородкаяк додаткова опція в якості альтернативи стандартній перегородці створює акустичний і термічний комфорт і забезпечує макисмальну безпеку пасажирів. Для ергономіки і комфорту водія ця перегородка передбачає широкі можливості регулювання спинки сидіння водія.
Комерційний фургон PEUGEOT Expert оснащений дуже простим у використанні обладнанням, яке допоможе Вам бути ще більш продуктивними.
СУПУТНІ ПОСЛУГИ

ДОДАТОК MYPEUGEOT®

Скористайтеся сервісами, синхронізованими у реальному часі у вашому профілі, завдяки безкоштовному додатку MyPeugeot®За умови наявності доступу до мобільної мережі, пропонується в залежності від призначення.:
 
  • Слідкуйте за станом автомобіля (дані про водіння, місцеположення);
  • Отримуйте швидкий доступ до підтримки;
  • Керуйте технічним обслуговуванням вашого автомобіля.