ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Configurateur Peugeot Partner

НАЛАШТУЙТЕ СВІЙ КОМЕРЦІЙНИЙ PEUGEOT PARTNER 

Бажаєте придбати Peugeot Partner? Персоналізуйте його за допомогою конфігуратора комерційних автомобілів Peugeot: оберіть довжину, комплектацію, двигун, колір, обладнання та уявіть себе за кермом вашого майбутнього фургона.

Відкрийте для себе доступні версії Peugeot Partner

Фургон Peugeot Partner доступний у версіях Peugeot Partner L1 та Partner L2, а також у версії e-Partner для руху з нульовими викидами CO2.

ОБЕРІТЬ СВІЙ ДВИГУН PEUGEOT PARTNER

Залежно від обраної версії, ви зможете вибрати двигун, який найкраще відповідає вашій діяльності. Оберіть електричний двигун потужністю 136 к.с., якщо обрана комплектація Peugeot Partner це дозволяє. В іншому випадку, двигуни BlueHDi 100 з 6-ступінчастою механічною коробкою передач S&S або двигун BlueHDi 130 з автоматичною коробкою передач S&S EAT8 також доступні, якщо ви оберете двигун внутрішнього згоряння.

Модульність та розміри PEUGEOT Partner

Peugeot Partner має малий радіус повороту діаметром 10,82 м для полегшення маневрування. У стандартному кузові корисна довжина становить 1,81 м, а корисна вантажопідйомність - 650 кг з об'ємом завантаження від 3,30 м³ до 3,80 м³ залежно від обраної версії. У довгому кузові корисна довжина становить 2,16 м, а корисна вантажопідйомність - 1000 кг з об'ємом завантаження від 3,90 м³ до 4,40 м³ залежно від обраної версії.