308 SW

Витрата пального у змішаному циклі

4,6 - 5,8 л/100 км

Викиди CO2 змішаного тиау

120 - 131 г/км

PEUGEOT 308 SW: 5-дверний універсал

Відкрийте для себе компактний універсал PEUGEOT 308 SW з ще більш напористим темпераментом.

Оцініть насолоду від оновленого досвіду водіння за цифровим кермом PEUGEOT i-Cockpit®l.


З новим кольором Vertigo Blue та витонченими, стрункими, спортивними лініями 5-дверний PEUGEOT 308 SW пропонує вам дізнатися більшого.

Його вражаючі розміри та привабливі вигини є справжнім запрошенням до нових пригод.

Потужний передок автомобіля з Левом у центрі, загострений капот та вертикальна решітка радіатораДоступний серійно у комплектаціях GT і GT Pack  одразу привертає до себе увагу.

ПЕРЕДНІ ФАРИ

ТВЕРДИЙ ХАРАКТЕР

Дизайн, міць, і стиль PEUGEOT 308 SW елегантно підтверджуються повністю світлодіоднимиОсвітлення: 100% на електролюмінесцентних діодах. Доступні в серії, як опція або недоступні залежно від версії.  підписами, які горять вдень і вночі. Зі свого боку, в їхні обтічники органічно вписані динамічні нитки вбудованих світлодіодних вказівників поворотів* та світлодіодні протитуманні фари*.

ЗАДНІ ВОГНІ

УНІКАЛЬНИЙ ПІДПИС

Ззаду, миттєво впізнавані, модернові трипалі вогні - ідентифікатори левового бренду.

БАГАЖНИК

МОДУЛЬНІСТЬ ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ВСІХ ВАШИХ БАЖАНЬ

Інтер’єр вашого PEUGEOT 308 SW можна змінювати за бажанням у будь-який час досугу або роботи. Простором великого багажника можна варіювати шляхом складання або розкладання розташованого в ньому сидіння "Magic Flat". Доступ у багажник є полегшеним завдяки його низькому вхідному порогу.

ІНТЕР’ЄР

ВИШУКАНИЙ ІНТЕР’ЄР

Кожна деталь у PEUGEOT 308 SW дихає творчістю.

Не залишать вас байдужими ані вибрані матеріали, ані якісний дизайн з оздобленням та обробкою найвищого гатунку.

Унікальний досвід водіння* 

Місце водія з концепцією PEUGEOT i-Cockpit® надасть вам нові враження за кермом.

  • компактне кермо універсалу забезпечує вам більшу керованість під час їзди,
  • нова цифрова панель приладів на рівні голови додає прискорення вашій реакції,
  • а 7-дюймовий сенсорний екран надає легкий доступ до застосунків вашого смартфону.

Для посилення динаміки їзди та збільшення задоволення від кермування компактного PEUGEOT 308 SW, універсал може бути оснащений найновішими дизельними двигуноми HDi та  BlueHDi останнього покоління.

У залежності від двигуна, автомобіль може бути оснащений або механічною коробкою передач BVM6 або автоматичною коробкою передач EAT8Efficient Automatic Transmission 8: 8-ступінчаста коробка передач. , що забезпечує швидку та плавну зміну швидкості руху.

PEUGEOT 308 SW оснащений різноманітним високотехнологічним обладнанням допомоги водіннюДоступно серійно, як опція або не доступно залежно від версії. , таким як адаптивний круїз-контроль, система активного безпечного гальмуванняАвтоматична система екстреного гальмування , система попередження про зіткнення.

У вашому розпорядженні найсучасніші системи для тривалих подорожей: розпізнавання втоми водія,  розпізнавання дорожніх знаків контролю швидкості та рекомендацій, попередження про зміну полоси,  адаптивне дальнє світло.

Ваше маневрування на паркуванні та виїзді з парковки убезпечується системою Visiopark 1Доступні в опціях або недоступні залежно від серії.  або Park Assist Доступні в опціях або недоступні залежно від серії.

ПОГЛИБЛЮЙТЕ СВОЇ ЗНАННЯ ПРО PEUGEOT

Перелік послуг довгий, користь безмежна. Дізнайтеся про підключення послуг від PEUGEOT.

 

 

ДОДАТОК MYPEUGEOT®

Керуйте функціями PEUGEOT 308 віддалено за допомогою безкоштовного додатку MyPeugeot® За умови наявності доступу до мережі мобільного звєязку і мможливості її використання за призначенням   і скористайтеся персоналізованими послугами в режимі реального часу, синхронізованими з вашим обліковим записом:

 

  • Слідкуйте за станом вашого автомобіля (дані про водіння, місцезнаходження).
  • Швидко та легко отримуйте доступ до підтримки.
  • Керуйте обслуговуванням та сервісом вашого автомобіля.