Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше
308 hatchback
308 hatchback

308 5-ДВ. ХЕТЧБЕК

від 593 400 грн

Відгуків:1

ТЕХНОЛОГІЇ

На новому Peugeot 308 застосовані інноваційні технології, які допоможуть водієві під час подорожей.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПОЧАТКУ РУХУ HILL ASSIST

i

Завдяки системі допомоги при початку руху Hill Assisti ви зможете безпечно рушати в гору. Система буде утримувати гальмо протягом 2 секунд, щоб ви встигли перемістити ногу з педалі гальма на педаль газу.

Електричне стоянкове тормозінняi автоматично задіюється, коли двигун глушиться, і знімається, як тільки він знову запущений.

/image/17/2/08.98172.jpg

ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ РУЛЬОВОГО КЕРУВАННЯ

На новому Peugeot 308 передбачений електро-гідравлічний підсилювач рульового управління, який забезпечує легкість і точність управління автомобілем як на трасі, так і при маневруванні в міських умовах.

/image/18/5/41.98185.jpg

СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ І ПУСКУ ДВИГУНА

Для того, щоб відкрити автомобіль і завести двигун, замість традиційного ключа на новому Peugeot 308 передбачена система з електронним ключемi, які працюють в радіодіапазоні. Для того, щоб запустити або заглушити двигун досить натиснути на кнопку «Пуск-Стоп». Вийшовши з машини, просто піднесіть радіоключ до дверної ручки і автомобіль закриється (попередньо перевіривши, що в салоні немає пасажирів).

ЕФЕКТИВНІСТЬ КОНСТРУКЦІЇ

i

Завдяки зменшеним габаритам новий Peugeot 308 став легше. Так він на 47 мм нижче, на 23 мм коротше і на 10 мм вже, ніж його попередник. Зниженню маси автомобіля також сприяє застосування високоточної лазерного зварювання. Крім того, масу автомобіля вдалося зменшити на 70 кг завдяки застосуванню досконалої нової платформи EMP2.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ВУЗЛІВ І АГРЕГАТІВ

Вузли і агрегати нового Peugeot 308 сконструйовані таким чином, щоб зменшити загальну масу автомобіля. Нова ходова частина має зменшену масу завдяки порожньому стабілізатора поперечної стійкості і використанню алюмінієвих деталей.

Навіть гальмівна система була спроектована з розрахунком на зменшення загальної маси автомобіля.

ДИНАМІКА РУХУ

i

Новітні конструкційні рішення покращують експлуатаційні характеристики і динаміку

Ще на ранніх етапах проектування було задумано зробити Peugeot 308 динамічним автомобілем з помірною витратою палива. Так маса Peugeot 308 нового покоління була істотно зменшена, щоб знизити споживання палива і зменшити кількість CO2 у відпрацьованих газах, при цьому поліпшивши керованість. Для зменшення загальної маси автомобіля були застосовані полегшені матеріали і технічні вузли. Автомобіль вийшов компактним, демонструє відмінну аеродинаміку.