Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше
308 hatchback
308 hatchback

308 5-ДВ. ХЕТЧБЕК

ЕКСТЕР'ЄР

Простота - найвища вишуканість. У Peugeot 308 ці знамениті слова Леонардо да Вінчі повністю знайшли своє втілення. Необтяжених надмірностями оформлення, техніка і елегантність створюють свіжий образ автомобіля, в якому продумана кожна деталь.

БЕЗДОГАННИЙ ДИЗАЙН

/image/17/9/13.98179.jpg

Витончене, гармонійне оформлення нового Peugeot 308 є підтвердженням особливої елегантності цього автомобіля.

Точні, спортивні, стрімкі нотки в оформленні кузова нового Peugeot 308 з першого погляду справляють враження, що перед вами автомобіль з оптимізованої масою кузова, в якому видно традиційні ознаки міцного спортивного автомобіля: широкі шини, привабливі легкосплавні диски, що доповнюють оформлення кузовних елементів, хромована радіаторна решітка і пірамідні задня частина.

НЕПЕРЕВЕРШЕНА ЯКІСТЬ

/image/12/2/pure-qualite-peugeot-nouvelle-308.98122.jpg

Кожен вузол, поверхня та деталь нового Peugeot 308 були ретельно спроектовані.

Починаючи з ранніх етапів проектування, особлива увага приділялася всім зазорам і торцях. Передні та задні прилади освітлення, а також оздоблення салону гармоніюють зі світлодіодними покажчиками повороту в бічних дзеркалах заднього виду. Завдяки чому кожна частина автомобіля виглядає збалансовано та гармонійно. Крім того, хромована решітка радіатора і горизонтальна лінія нижньої частини задніх дверей, що переходить в задній бампер, підкреслюють елегантність нового Peugeot 308.

ДИНАМІЧНИЙ ХАРАКТЕР

/image/12/3/comportement-dynamique-peugeot-nouvelle-308.98123.jpg

На новому Peugeot 308 застосовані новітні досягнення інженерів-конструкторів Peugeot в сфері керованості, завдяки чому динамічна їзда на цьому автомобілі приносить справжнє задоволення.

Обтічний кузов, невеликі габарити та низький центр тяжіння нового Peugeot 308 допомагають поліпшити аеродинамічні характеристики автомобіля. Так коефіцієнти лобового опору Cx і SCx складають всього 0,28 і 0,63 відповідно - цифри досі недоступні для цього класу.

В результаті вдалося зменшити витрату палива і зміст CO2 у відпрацьованих газах.

На прикладі цього хетчбека марка Peugeot виходить на якісно новий рівень у сфері оптимізації комфорту і керованості - якостей, які гарантують справжнє задоволення від їзди.

ПРИБОРИ ОСВІТЛЕННЯ

Для нового Peugeot 308 передбачені сучасні високотехнологічні прилади освітлення.

У витончено оформлених фарах, що нагадують очі кішки, увагу привертають обідки світлодіодних денних ходових вогнів, які надають особливий образ цього автомобіля.

Задні ліхтарі також оформлені елегантно. У кожному з них чітко видно три переливаючихся світлодіодних кігтя. Таке рішення покликане віддати данину першим моделям купе і кабріолетів серії 504.