ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
PEUGEOT СЕРВІС

PEUGEOT СЕРВІС

ЗАВІТАЙТЕ НА СЕРВІС PEUGEOT 

Контролюйте свій час та бюджет під час ТО Вашого автомобіля! 

Ви не тільки можете користатися досвідом наших фахівців, але й контролювати свій час та бюджет. Завдяки всім нашим послугам, Ви можете, не виходячи з дому, планувати та організовувати технічне обслуговування свого автомобіля PEUGEOT, підтверджувати ремонт та бути в курсі справ навіть між двома зустрічами. Спростіть технічне обслуговування свого автомобіля, щоб задоволення від водіння ніколи не зупинялося.

ОНЛАЙН ЗАПИС НА ОБСЛУГОВУВАННЯ

ДОВІРТЕСЯ НАМ

Вам потрібно записатися на СТО? Оберіть найближчого дилера та вкажіть точний час свого візиту, перейшовши на форму запису або в додатку MyPeugeot.

ОНЛАЙН-КОШТОРИС

БЕЗ НЕПРИЄМНИХ СЮРПРИЗІВ

На нашому веб-сайті Ви складаєте власний кошторис перед проведенням ТО Вашого автомобіля. У кілька кліків Ви дізнаєтеся вартість робіт. Це сума, на яку Вам буде виставлено рахунок. Крім того, залежно від пробігу Вашого автомобіля та Вашого бюджету, Ви також маєте доступ до відповідних пакетів послуг "все включено".

PEUGEOT ОБСЛУГОВУВАННЯ 24/7

ЗАЛИШАЙТЕ КЛЮЧІ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС

Ви можете залишити свій автомобіль в наших автомайстернях у будь-який час дня і ночі, використовуючи наш кіоск служби обслуговування PEUGEOT 24/7, який працює цілодобово 7 днів на тиждень. Виконуйте вказівки на екрані, щоб оперативно залишити або забрати свій автомобіль.
Ми зв'яжемося з Вами за допомогою SMS-повідомлення, щоб повідомити всю корисну інформацію.
Якщо Ви обрали заміну транспортного засобу, Ви забираєте і віддаєте ключі таким же чином.

SERVICE JOCKEY

ОРГАНІЗУЙТЕ ТО, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ

Тепер Вам зовсім не обов'язково самому приїжджати на СТО. За допомогою цієї послуги PEUGEOT приїде до Вас. Співробітник нашої СТО приїде, забере Ваш автомобіль і поверне Вам його після проведення технічного обслуговування.

VIDEOCHECK

ВИ ЗНАЄТЕ ВСЕ ПРО ВСЕ

Після доставки автомобіля на СТО та перед будь-якою операцією наші фахівці знімають на відеокамеру повну діагностику Вашого автомобіля. Якщо вони помітять, що потрібно виконати додаткові роботи, вони повідомлять Вас, надіславши Вам відеоматеріал з поясненням необхідності запланованого ремонта. Вам вирішувати, робити їх одночасно чи ні.

ВАРІАНТИ ОПЛАТИ

ОБИРАЙТЕ БЕЗ ПРИМУСУ

Іноді поломки трапляються дуже невчасно, і без ремонта чи сервісного обслуговування не обійтись. Однак наявність автомобіля, який завжди у хорошому стані, дуже важлива для Вашої безпеки та безпеки оточуючих.
Таким чином, щоб дозволити Вам їздити в повній безпеці, зберігаючи при цьому контроль над своїми грошима, Peugeot SERVICE пропонує нові послуги для полегшення та розcтрочки оплати послуг СТО.
Скористайтеся нашими гнучкими планами оплати абсолютно безпечно. Без додаткової плати. Вони прості і швидкі, повністю захищені.

PEUGEOT ASSISTANCE

ВИ МОЖЕТЕ РОЗРАХОВУВАТИ НА НАС

Скористайтеся перевагами програми PEUGEOT ASSISTANCE, якщо Ваш автомобіль знерухомлений (через поломку або несправність). Ми подбаємо про евакуацію або ремонт автомобіля, а Ви зможете продовжити подорож або повернутися додому. Програма допомоги в дорозі PEUGEOT ASSISTANCE поширюється на всі автомобілі Peugeot протягом терміну дії гарантії Виробника.

РІШЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕСУВАННЯ

Перед кожним проходженням ТО Вам запропонують рішення для пересування.