ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Продукти EUROREPAR

Продукти EUROREPAR

доступної ціни, висока якість

 

PEUGEOT пропонує нову лінійку запасних частин та моторних олив EUROREPAR. Економ-лінійка призначена для використання на автомобілях Peugeot віком від 3-х років.

ПРОДУКТИ EUROREPAR

PEUGEOT пропонує нову лінійку запасних частин та моторних олив EUROREPAR. Це  альтернативна економ-лінійка запасних частин та моторних олив, призначених для використання на автомобілях Peugeot віком від 3х років.

Вся продуктова лінійка EUROREPAR протестована і схвалена фахівцями групи PSA. Аналогічно оригінальним продуктам, продукція EUROREPAR проходить суворий контроль якості і відповідає високим вимогам, що пред'являються «PSA Groupe» до виробників комплектуючих і запасних частин.  
 

Основними перевагами EUROREPAR є:

 • суворий контроль якості, схвалення інженерів групи PSA, а також відповідність високим вимогам виробників автомобілів;
 • конкурентна ціна.

 

Більш детальну інформацію про продукцію EUROREPAR, її технічні характеристики і вартість можна отримати в офіційних сервісних центрах Peugeot.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Оливи EUROREPAR мають широкий спектр використання: автомобілях з дизельними та бензиновими двигунами, автомобілях з системою захисту навколишнього середовища та без неї, автомобілях з турбокомпресором та системою прямого впорску палива, легковантажному комерційному транспорті (LCV).

Оливи EUROREPARБільш детальну інформацію про оливи EUROREPAR, їх технічні характеристики та вартість можна отримати в офіційних сервісних центрах. доступні в 4 різноманітних ємностях: 1, 5, 60 та 208 літрів.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ОЛИВ

Асортимент моторних олив EUROREPAR включає високоякісні синтетичні оливи, до яких додані спеціальні присадки, що покращують продуктивність та змащувальні властивості олив. Таким чином, основними характеристиками, притаманними оливам є: максимальна ефективність двигуна та його довговічністьстабільна молекулярна структура зменшує тертя елементів двигуна, чистота двигунаособливий склад наших присадок запобігає відкладанню домішок на металевих поверхнях, стабільна в’язкість при низьких температурах характеристики олив дозволяють здійснити легкий запуск двигуна при низьких температурах, забезпечуючи таким чином захист як самого двигуна, так і електричної системи, стійкість до окислення та корозіїоднорідний склад олив захищає від можливого негативного впливу кисню, стійкість до температурних впливівзавдяки відмінній термальній стійкості та стійкості до окислення оливи є чудово адаптованими до високих температур та вимогливих умов водіння, захист навколишнього середовищанизький вміст золи, фосфору та сірки гарантує ефективну роботу систем зменшення викидів як в дизельних, так і в бензинових двигунах .

До ваших послуг пропонується більше 8000 артикулів, призначених для автомобілів будь-яких європейських брендів.
Наша пропозиція характеризується найкращим співвідношенням: Якість/ Ціна/ Продуктивність!
Запропонований асортимент запасних частин EUROREPAR охоплює більшість автомобілів, представлених в Україні та включає найбільш популярні групи запасних частин, такі як:

 • фільтри (паливні, масляні, повітряні, салону);
 • амортизатори, деталі ГРМ (ремені, ролики тощо);
 • гальмівні механізми (диски, колодки тощо);
 • свічки запалювання і розжарювання;
 • АКБ;
 • кермові тяги;
 • наконечники;
 • кульові опори;
 • важелі підвіски тощо.
 
Основними характеристиками запасних частин EUROREPAR є:
 • гарантована якість;
 • конкурентна ціна;
 • 2 роки гарантії;
 • ретельний відбір постачальників;
 • Пропозиція EUROREPAR постійно поповнюється новими групами запасних частин.

Обираючи EUROREPAR, ви отримуєте якісний продукт, який гарантує стабільну роботу вашого автомобіля за дуже вигідною ціною!
Більш детальну інформацію про запасні частини EUROREPAR, їх технічні характеристики та вартість можна отримати в офіційних сервісних центрах. 

СУМІСНІСТЬ З ІНШИМИ АВТОВИРОБНИКАМИ

Асортимент моторних олив EUROREPAR на сьогодні включає 8 видів, що дозволяє охопити більшу частину парку автомобілів виробництва PSA та інших брендів.

Крім PSA, оливи також мають схвалення таких автовиробників як Renault, VW, Ford, BMW, Honda, Porsche, GM, Mercedes, Jaguar Land Rover та, залежно від в’язкості, Toyota, Kia, Honda тощо).  Таким чином, охоплення автомобільного парку є одним із найбільших на ринку.