ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
ПІДЗАРЯДЖАННЯ

Підзарядка плагін-гібридного автомобіля

ЗАРЯДЖАЙТЕ СВІЙ ПЛАГІН-ГІБРИД

Гібридні автомобілі PEUGEOT, що підзаряджаються від електромережі, розроблені для легкої та інтуїтивно зрозумілої зарядки. Після підключення кольоровий дисплей вказує на прогрес заряджання. Люк для підключення зарядки знаходиться на задньому лівому крилі,і ви можете зберігати зарядний кабель під підлогою багажника. 

Час його заряджання залежить від потужності розетки та точки зарядки. Для забезпечення повної електро продуктивності гібридні транспортні засоби PEUGEOT забезпечують різні зарядні рішення.

ПРИВАТНА ЗАРЯДКА

Зарядити плагін-гібридний автомобіль легко. Наші рішення щодо заряджання адаптуються до вашого будинку чи місця роботи, з певним встановленням або без нього. Оптимізуйте час заряджання, обравши те, що вам підходить найбільше.

 

 

ВНУТРІШНЯ РОЗЕТКА

Це рішення для зарядки доступне кожному. Щоб зарядити свій гібридний автомобіль, просто підключіть його до звичайної розетки.

7 год
Зарядка Peugeot HYBRID4 3008

ПІДСИЛЕНА РОЗЕКА

Економічно, посилене зчеплення має правильний баланс для відновлення діапазону, необхідного для звичайного використання вашого автомобіля.

4 год
Повна зарядка Peugeot 3008 HYBRID4

WALL BOX

Підвищення потужності та швидкості зарядки.
Відновіть весь діапазон всього за кілька годин потужністю до 22 кВт. Ви також можете провести діагностику перед встановленням настінної коробки.

1 год 45 хв З додатковим зарядним пристроєм 7,4 кВт з додатковим кабелем режиму 3 
Повна зарядка Peugeot 3008 HYBRID4

ГРОМАДСЬКА ЗАРЯДКА

швидка зарядка за 1 год 45 хв

 

З громадськими зарядними точками ви можете підзарядити свій гібридний автомобіль в зручному для вас місці, або не подалік від вашого місця роботи, проживання тощо.

HOW LONG IT WILL TAKE TO CHARGE MY VEHICLE?

ЯКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АКУМУЛЯТОРА?

 

Під задніми сидіннями версії HYBRID4 утримується високовольтний літій-іонний акумулятор (300 В). Це дає 100 % електричної їзди до 59 кілометрів WLTPДані для Peugeot Hybrid4: діапазон в електричному режимі від 56 до 59 км залежно від встановлених опцій. Діапазон може змінюватися залежно від фактичних умов використання (погода, стиль водіння тощо).  (69 кілометрів NEDCДані для Peugeot Hybrid4: діапазон в електричному режимі від 66 до 69 км залежно від опцій. Діапазон може змінюватися залежно від фактичних умов використання (погода, стиль водіння тощо). ). Протокол WLTP використовується для вимірювання споживання палива та викидів CO2 гібридного автомобіля.

Акумулятор має 5-річну гарантію або 100 000 км на 70% заряду. Протягом усього гарантійного періоду Peugeot зобов'язується здійснювати стандартний обмін пошкоджених батарей. Щоб зменшити викиди CO2, для щоденних подорожей обирайте 100% електричне водіння.