Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше

Новий пікап - PEUGEOT LANDTREK

НОВИЙ PEUGEOT LANDTRACK БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ В ЖИТТІ

landtrek peugeot
landtrek peugeot

Бренд PEUGEOT підсилює свої міжнародні позиції завдяки появі нового пікапа середнього класу - PEUGEOT LANDTREK. В даний момент цей сегмент постійно розвивається і його обсяг щорічних продажів складає більше 2,4 млн. одиниць.

Новий пікап відповідає всім основним критеріям свого класу: здатність буксирування причепів до 3,5 т, різні формати кабіни і кузова, відмінні позашляхові можливості, неперевершена надійність і простота ремонту.

Міцний, надійний, витривалий

Дизайн нового пікапа виконаний в традиційному стилі Бренда PEUGEOT, а також в тісній співпраці з численними міжнародними партнерами (Європа, Японія, США). В результаті для новинки вдалося створити образ, який відповідає найкращим міжнародним стандартам і підкреслює новизну автомобіля на тлі конкурентів.

Розміри новинки повністю відповідають канонам класу: довжина пікапа - 5,33 м (для версії з подвійною кабіною) або 5,39 м (для версії з одиночної кабіною), ширина автомобіля - 1,92 м. Корисне навантаження перевищує 1 т і навіть може досягати 1,2 т (в залежності від версії). 

Сучасний та привабливий стиль

Зовнішність автомобіля наповнена характерними деталями Бренда: велика решітка радіатора із зображенням лева в центрі, вертикальні світлодіодні вогні, які формують знайомий «світловий підпис».

Фірмовий інтер'єр адаптований до сегменту середньорозмірних пікапівi.

Багато уваги приділилось облаштуванню салону, а також додаванню нових функцій, які є в інших автомобілях PEUGEOT. Просторий і місткий пасажирський салон розрахований на п'ять або навіть на шість людей (в залежності від версії). Особливо радує велика внутрішня ширина (1510 мм у другому ряду) і відмінний запас місця для колін. 

Зв'язок в дорозі і високі технології на борту

У новинки знайшлося місце для найсучасніших технологій Бренда: 10-дюймовий сенсорний HD-дисплей, підтримка Apple CarPlay ™ і Android Auto ™, вбудований накопичувач пам'яті на 10 ГБ, відмінні можливості для підключення і зв'язку в дорозі (роз'єм USB, підтримка Bluetooth), автоматичний 2-зонний клімат-контроль.

Безпеку людей всередині автомобіля забезпечують шість подушок безпеки, а також ESP з розширеною функціональністю:

- протибуксувальна система ASR для версій 4x2;

- система Hill Descent Control, яка підтримує низьку швидкість автомобіля при спуску і дозволяє зосередитися виключно на кермі, не відволікаючись на гальмування;

- система Trailer Swing Control, яка контролює небажану розкачку причепа при їзді по трасі (ESP включається в роботу негайно, стабілізуючи автомобіль і причеп).

Нарешті, автомобіль може запропонувати 1-4 камери, що дозволяє помітно полегшити маневрування, як в тісному місті, так і на трасі. Спеціальна позашляхова камера (в пасажирському дзеркалі заднього виду) і круговий огляд на 360 ° допомагають водієві при їзді по вузьких стежках або під час подолання перешкод. 

Підходить для будь-якого використання і для будь-яких доріг

Незалежно від того, де буде використовуватися автомобіль - в місті, на автомагістралях, при їзді по бездоріжжю - новий PEUGEOT LANDTREK пропонує кілька двигунів, які ідеально підходять для будь-яких умов використання. Наприклад:

- Дизельний двигун з робочим обсягом 1,9 л і потужністю 150 л.с., який оснащений турбокомпресором із змінною геометрією. Витрата палива в комбінованому циклі для даного мотора становить лише 7,8 л на 100 км.

- Альтернативою виступає бензиновий двигун з робочим об'ємом 2,4 л, який також оснащений турбонадувом. Даний мотор демонструє вражаючу віддачу - максимальна потужність 210 л.с. і крутний момент 320 Нм. 

Обидва двигуни можуть працювати в парі з механічною коробкою передач Getrag або 6-ступінчастою автоматичною коробкою перемикання передач Punch. Остання трансмісія додатково пропонує: послідовний вибір передач вручну, Sport- або Eco-режим водіння.

Крім того, в салоні автомобіля встановлений обертовий перемикач, за допомогою якого можна вибрати один з двох режимів роботи повного приводу пікапа PEUGEOT LANDTREK:

- 4H (4 High) – для стандартного використання повного приводу на хороших дорогах і в умовах легкого бездоріжжя;

- 4L (4 Low) – для використання повного приводу в важких умовах експлуатації. Завдяки наявності понижуючого ряду з співвідношенням 2,7: 1, система повного приводу в даному режимі дозволяє помітно збільшити крутний момент на колесах, що особливо важливо при русі в умовах важкого бездоріжжя.

Нарешті, автомобіль оснащений заднім диференціалом з системою eLocker, яка спрацьовує автоматично при пробуксовці одного із задніх коліс. Додаткове блокування диференціала дозволяє забезпечити підвищену прохідність на бездоріжжі.

Новий PEUGEOT LANDTREK буде запущений в серію до кінця поточного року, розширивши модельну гаму Бренда PEUGEOT і забезпечивши можливість виходу в сегмент середньорозмірних пікапів.

Спочатку автомобіль буде запропонований на ринках країн Латинської Америки і в Африці. Інші ринки продажів будуть розглянуті пізніше.