Положення в області охорони здоров'я (COVID-19) Дізнатися більше

НОВИНИ

news bg peugeot ua
news bg peugeot ua
Directors of stellantis

Groupe PSA і FCA оголошують склад Ради директорів Stellantis

Peugeot SA («Groupe PSA») і Fiat Chrysler Automobiles NV («FCA») (NYSE: FCAU / MTA: FCA) оголошують склад Ради директорів Stellantis, нової компанії, яка стане результатом об'єднання їх підприємств.   

Le Mans Hypercar - LMH

PEUGEOT І TOTAL СТВОРЯТЬ НОВИЙ ГІПЕРКАР ДЛЯ ЛЕ-МАНА

У рамках 88-ої гонки «24 години Ле-Мана» компанії PEUGEOT і TOTAL офіційно оголосили про запуск проекту зі створення боліда в новому класі Le Mans Hypercar - LMH. Новий регламент відкриває чергову еру в королівському класі гонок на витривалість, нерозривно пов'язану з планами обох компаній по електрифікації і енергетичного переходу.

PEUGEOT отримує приз за надійність

Grand Prix des Marques

16 вересня в Парижі відбулося традиційне 13-те Гран-прі Grand Prix des Marques (гран-прі торгових марок) з ініціативи журналу "le Journal de l'Automobile". Цього року головний приз за надійність отримав Бренд PEUGEOT.

Матіс Хоссанн

Новий шев-дизайнер бренда Peugeot - Матіс Хоссанн

Літо 2020 року стало для Бренда PEUGEOT часом змін. Однією з найбільш значних змін стало призначення Матіаса Хоссанна на посаду нового шеф-дизайнера Бренду.

peugeot сервісний інтервал

Peugeot збільшив міжсервісний інтервал

Група PSA постійно працює над підвищенням якості своїх автомобілів. Завдяки їх високій надійності, починаючи з 2020 року, для всіх автомобілів PEUGEOT встановлена нова періодичність проведення ТО: 15-30 тис. км (в залежності від моделі та типу двигуна).