ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Фінансування від PEUGEOT

BUYEASY - Купуй легко в лізинг

Купівля нового автомобіля ще ніколи не була такою легкою

Лізинг

Ви не витрачаєте одразу кошти на реєстрацію та страхування

Ці витрати рівномірно розподіляються на весь термін лізингу без нарахування відсотків на них. Фактично, замість необхідності збирати кошти у сумі до 15% від вартості автомобіля на етапі підписання договору фінансування та потім щорічно оплачувати страхування КАСКО та ЦВ, ці витрати ви виплачуєте щомісячно невеликими частинами.

На період лізингу авто зареєстровано на лізингову компанію

Купівля автомобіля у лізинг – це майже те саме, що й кредитування, але право власності реєструється в кінці терміну фінансування, а не на його початку. Ви отримуєте такі ж можливості та такі ж обмеження у користуванні автомобілем як і при кредитуванні. Продаж автомобіля, виїзд за кордон, можливість передачі права керування третім особам, можливість встановлення додаткового обладнання – це все можливо. Ваші права на автомобіль захищені законодавством України. Окрім того, на такий автомобіль не може бути накладено арешт або обтяження. До речі, найпоширеніша форма купівлі автомобіля у Європі – саме лізинг.

Які інші переваги надає лізинг?

Лізинг позбавляє Вас багатьох незручностей, котрі виникають у процесі купівлі та користування автомобілем, а також надає цілий ряд корисних послуг: Ви не витрачаєте час на реєстрацію автомобіля та його щорічне страхування; лізингова компанія адмініструє всі страхові випадки та забезпечує вчасну та повну виплату страхового відшкодування; Ви отримуєте безкоштовну цілодобову технічну підтримку (безкоштовний евакуатор, безкоштовна технічна допомога на дорозі - терміновий запуск двигуна, заміна шини на дорозі, підвіз палива і т.д.); Ви маєте можливість включити в лізинговий платіж додаткові платні послуги (купівля та зберігання гуми, підмінний автомобіль на випадок ремонту чи ДТП, додаткове страхування (наприклад, життя або пасажирів) та багато іншого.

Чи не великою є перплата за весь термін фінансування?

Вам потрібно мати на увазі, що при купівлі автомобіля у лізинг, Ваш щомісячний платіж включає у себе не тільки погашення основної суми заборгованості та нарахованих відсотків, але й часткову оплату витрат на реєстрацію автомобіля та його щорічне страхування. При отриманні кредиту витрати на реєстрацію та страхування автомобіля Ви оплачуєте самостійно і одразу, таким чином вони не відображаються у щомісячному платежі, але Ви все одно маєте їх оплатити. Заплатити всю суму за реєстрацію автомобіля та його страхування при кредитуванні або виплачувати ці затрати невеликими частинами при лізингу – вибір за Вами.

ЩО ТАКЕ ЛІЗИНГ?

Лізинг – це різновид довгострокової оренди з правом викупу майна після виконання умов договору, що вважається прекрасною альтернативою кредитуванню.

 

 

ПРИДБАННЯ НОВОГО АВТОМОБІЛЯ В ЛІЗИНГ З BUYEASY- ЦЕ:

Спеціальні умови лізингу від лідерів ринку. Спільно з лізинговими компаніями розроблені персональні умови фінансування для клієнтів PEUGEOT.

 

 

ЯКІ ПЕРЕВАГИ НАДАЄ ЛІЗИНГ?

Лізинг позбавляє Вас багатьох незручностей, котрі виникають у процесі купівлі та користування автомобілем, а також надає цілий ряд послуг: Ви не витрачаєте час на реєстрацію автомобіля та його щорічне страхування; лізингова компанія адмініструє всі страхові випадки та забезпечує вчасну та повну виплату страхового відшкодування; Ви отримуєте безкоштовну цілодобову технічну підтримку (безкоштовний евакуатор, безкоштовна технічна допомога на дорозі - терміновий запуск двигуна, заміна шини на дорозі, підвіз палива і т.д.); Ви маєте можливість включити в лізинговий платіж додаткові платні послуги (купівля та зберігання гуми, підмінний автомобіль на випадок ремонту чи ДТП, додаткове страхування (наприклад, життя або пасажирів) та багато іншого.

 

 

НА ПЕРІОД ЛІЗИНГУ АВТО ЗАРЕЄСТРОВАНО НА ЛІЗИНГОВУ КОМПАНІЮ

Купівля автомобіля у лізинг – це майже те саме, що й кредитування, але право власності реєструється в кінці терміну фінансування, а не на його початку. Ви отримуєте такі ж можливості та такі ж обмеження у користуванні автомобілем, як і при кредитуванні. Продаж автомобіля, виїзд за кордон, можливість передачі права керування третім особам, можливість встановлення додаткового обладнання – це все можливо. Ваші права на автомобіль захищені законодавством України. Окрім того, на такий автомобіль не може бути накладено арешт або обтяження. До речі, найпоширеніша форма купівлі автомобіля у Європі – саме лізинг.

 

 

Бажаєте залишити запит?

Зв'язатися з нами: 0-800-509-209  

Скільки я переплачую при купівлі авто у лізинг?

Існує міф про те, що лізинг – це дуже дорога послуга. На сьогоднішній день, в умовах фінансування від PEUGEOT LEASING ставки починаються з 0,01% річних. Тобто, будь-хто має можливість отримати автомобіль у лізинг з «нульовою» річною ставкою, розстрочкою витрат на реєстрацію та страхування автомобіля та з усіма перевагами, що вказані вище. Якщо Ви представник юридичної особи, то додайте до цього економію на ПДВ та податку на прибуток. Вашою переплатою буде тільки комісія за фінансування. Ви дійсно впевнені що лізинг - це дорого?

Компенсація – 20% від суми фінансування на придбання електричних та гібридних автомобілів для юридичних осіб

Відповідальний бізнес заслуговує на підтримку та подяку. Особливо, коли йдеться про екологічну відповідальність – перед нашою спільною планетою та оточуючими людьми. Саме тому Українське представництво Концерну Stellantis пропонує унікальну програму для юридичних осіб на придбання електрифікованих транспортних засобів. За підтримки фінансування від «ОТП Лізинг» та ЄБРР (Європейського Банку Реконструкції та Розвитку), усі електромобілі та Plug-In-гібриди можна придбати з додатковою вигодою у розмірі 20% від суми фінансування.

Основні умови фінансування:

  • Авансовий платіж від 20%
  • Термін фінансування 12-60 міс
  • Тільки юридичні особи (не розповсюджується на ФОП)
  • Максимальна вартість автомобіля 75 000 Євро без ПДВ
  • Максимальна сума фінансування  50 000 Євро