ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
PEUGEOT отримує нагороду Red Dot Award

Бренд PEUGEOT восьмий раз отримує нагороду Red Dot Award

Визначна нагорода Red Dot Award за неординарний дизайн продукту вкотре достається Бренду PEUGEOT – футуристичний, сміливий та хижий дизайн Нового PEUGEOT 408 підкорив суддів премії. Міжнародне експертне журі з 43 суддів віддали перевагу саме Новому фастбекові у категорії «Дизайн продукції», адже PEUGEOT 408 підкорив їх своїм динамічним силуетом фастбека, яскравими лініями та сучасним дизайном. Це уже восьма нагорода за дизайн для Бренду PEUGEOT.

 

 

Матіас Хоссанн, директор з дизайну PEUGEOT: «Для мене та нашої команди особлива честь отримати цю нагороду, яка являє собою визнання нашого дизайну. Силует Нового PEUGEOT 408 демонструє всю винахідливість і ноу-хау команди дизайнерів PEUGEOT, а також сучасність Бренду».

 

 

ЯСКРАВІ ЛІНІЇ, УНІКАЛЬНИЙ СВІТЛОВИЙ ПІДПИС І ВИСОКОЯКІСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Новий PEUGEOT 408 зміг переконати журі своєю хижою лев’ячою постаттю, динамічними та чіткими лініями і різкими гранями, що робить силует автомобіля особливо привабливим. Для того, аби яскраво підкреслити кожну лінію, для Нового PEUGEOT 408 пропонується шість кольорів корпусу на вибір, а також включаючи нові кольори: впізнаваний колір запуску Obsession Blue з дихроїчним ефектам та глибокий Titanium Gray.
Сміливий та динамічний Новий PEUGEOT 408 має граційний силует, що типово для моделей Бренду, і це робить автомобіль ще більш впізнаваним. Його лінії чіткі, решітка радіатора забарвлена в колір кузова, що ідеально поєднується з передньою частиною та дає змогу новому 408 гордо похизуватися новою емблемою PEUGEOT.
Несподіваним рішенням є перевернутий задній бампер, що робить зовнішній вигляд новинки більш суровим та солідним. Новий PEUGEOT 408 надійно стоїть на колесах діаметром 720 мм, а культові 20-дюймові диски мають проривний геометричний дизайн. 

Спереду світлодіодні матричні фари, що виконані за технологією PEUGEOT Matrix LED. Дані фари забезпечують більшу ефективність освітлення і безпеку руху. На додачу, попереду новинка має звичний «світловий підпис» у виглядів кликів лева, що неодмінно вирізняє автомобіль в потоці. Ззаду використовується технологія Full LED: світлодіодні ліхтарі виконані у вигляді трьох «пазурів», що створює фірмовий «світловий підпис» та ідеально інтегрує 408 у сімейство PEUGEOT.

 

 

Інтер’єр так само привабливий. Дизайн сидінь підкреслює якість використаних матеріалів: Alcantara®, штучна шкіра та преміальна шкіра Nappa (доступні залежно від версії). Крім того, світлодіодне освітлення по периметру салону за центральною консоллю забезпечує м’яке світло та створює елегантну атмосферу інтер’єру. І що важливо, водій та пасажири мають змогу налаштовувати дане світло, адже на вибір доступно 8 кольорів, аби створити свою унікальну атмосферу в салоні.

Новий PEUGEOT 408 руйнує всі відомі шаблони, пропонуючи новий силует фастбека, лев’ячу постать та інженерну досконалість. Новинка зосереджена на ефективності та емоційному насолоджені, що забезпечують передові технології, призначені для задоволення від водіння та інстинктивного використання. І уже зараз новинка знаходиться на шляху до України. Ви можете тут і зараз залишити ваше замовлення за посиланням, а також з легкістю відслідковувати появу гарячого фастбека на території України за допомогою онлайн-складу Бренду.

 

Дізнавайтесь більше про Новий PEUGEOT 408 в шоу-румі моделі.

 

Нагорода Red Dot у 2023 році

 

У 2023 році участь у конкусрі взяли продукти з 60 країн, аби продемонструвати свій дизайн і попборотися за визнання. Дизайн продуктів оцінювався в 51 конкурсній категорії. Члени журі оцінювали дизайн та визначали переможців відповідно до чотирьох критеріїв: дизайн продукту, соціокультурний характер, професійна спрямованість та дизайнерська експертиза. Продукти не конкурували між собою, а перевірялися окремо.

 

Про нагороду Red Dot

 

Понад 60 років «Red Dot Award» вшановує інноваційний дизайн у категоріях «Дизайн продукту», «Бренд та комунікаційний дизайн» і «Концепція дизайну». Раз на рік подані продукти, комунікаційні проекти, концепції дизайну та прототипи оцінює міжнародне журі, що складається з визнаних експертів у відповідних галузях.