ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ

Електрифікація: повний вперед!

Завдяки лінійці 100% електричних фургонів компанія PEUGEOT твердо націлена стати лідером ринку.

Електрична революція у сегменті легких комерційних автомобілів розпочалася: відтепер бренд PEUGEOT пропонує повноцінну лінійку електричних фургонів. 100% електричні фургони PEUGEOT такі ж функціональні, як і традиційні дизельні версії, але при цьому відрізняються відсутністю шуму, вібрацій, шкідливих викидів і неприємних запахів. 
Будучи одним із перших автовиробників на ринку з повноцінним модельним рядом 100% електричних фургонів, бренд PEUGEOT має намір стати лідером з продажу екологічно чистих легких комерційних автомобілів в Європі до 2022 року. Концерн також не виключає початок постачання в Україну електрофургонів наприкінці 2022-2023 р.
Мета компанії – забезпечити клієнтів новим рівнем практичності та зручності експлуатації, а також скоротити рівень забруднення навколишнього середовища при тому, що попит на використання комерційних автомобілів у місті зростає. У 2021 році PEUGEOT поставить своїм клієнтам у Європі 4 000 електрофургонів, а сукупний портфель замовлень на ці автомобілі вже зараз становить близько 10 000 одиниць.

Повністю електричні автомобілі: з появою цієї осені моделей e-PARTNER і e-BOXER, що доповнили модель e-EXPERT, яка дебютувала минулого року і стала лауреатом премії «Фургон року 2021», весь модельний ряд легких комерційних автомобілів PEUGEOT тепер отримав електричні модифікації. 

 

Головною відмінністю всіх електрофургонів PEUGEOT є те, що вони ні в чому не поступаються традиційним дизельним версіям в частині корисного об'єму і практичності - володіючи разом з тим усіма перевагами електроприводу, такими як нижчі експлуатаційні витрати, легкість управління, миттєвий відгук на натискання педалі акселератора, високий крутний момент, абсолютна безшумність, а також відсутність вібрацій, неприємних запахів і шкідливих викидів. 

 

Профільні експерти присудили новому PEUGEOT e-PARTNER нагороду «Фургон року» у Великій Британії, відзначивши всі три комерційні моделі бренду – PARTNER, EXPERT та BOXER – за їхню видатну практичність у відповідних категоріях. 

На додаток до цих електромобілів, PEUGEOT також до кінця поточного року запустить виробництво першого електрофургону на водневих паливних елементах – e-EXPERT HYDROGEN. Це дозволить компанії розширити свою пропозицію, включивши до неї найсучасніші технології електрифікації.
«Stellantis пообіцяв представити до кінця 2021 повний модельний ряд 100%-електричних комерційних автомобілів, і ми успішно виконали цю обіцянку, ставши першим автовиробником, кому це вдалося. Крім того, для задоволення додаткових потреб наших клієнтів у найближчі кілька тижнів ми також запропонуємо версію нашого фургону на водневих паливних елементах, що демонструє нашу відданість інноваціям», – заявив керуючий директор підрозділу комерційних автомобілів Групи Stellantis Ксав'є ПЕЖО.

Модельний ряд електричних комерційних автомобілів peugeot

100% електричний PEUGEOT e-PARTNER:

З моменту свого запуску в 1996 році PEUGEOT PARTNER успішно підкорив ринки більш ніж 100 країн світу, а кількість вироблених автомобілів цієї моделі перевищила 2 000 000 одиниць. Став лауреатом численних нагород, включаючи премію «Фургон 2019 року», вручену поточному поколінню PEUGEOT PARTNER. Ця модель з моменту свого запуску у 2018 році є лідером європейського ринку в сегменті F1фургони . Тепер PEUGEOT PARTNER пропонується у повністю електричному варіанті.

 

Характеристики нового PEUGEOT e-PARTNER:

 

PEUGEOT e-PARTNER, створений на базі модульної платформи EMP2Efficient Modular Platform , комплектується електричним двигуном з максимальною потужністю 100 кВт136 к.с.  і максимальним крутним моментом, 260 Нм. Електродвигун забезпечує миттєвий відгук, також відсутні вібрації, шум, перемикання передач, неприємний запах і, зрозуміло, повна відсутність викидів CO2.

PEUGEOT e-EXPERT и e-EXPERT HYDROGEN

Щорічно в Європі в сегменті компактних фургонів продається понад 750 000 автомобілів, і PEUGEOT EXPERT щороку збільшував свою частку з моменту появи на ринку в 2016 році. Вже продано понад 195 000 автомобілів останнього покоління. Електрична версія отримала премію «Фургон року 2021», ставши шостим представником компанії PEUGEOT.

 

Характеристики нового PEUGEOT e-EXPERT:

 • на вибір пропонуються 2 батареї на 50 та 75 кВтг та 2 варіанти запасу ходу – максимум до 330 км за циклом WLTP
 • 3 варіанти довжини: Compact, Standard та Long
 • маса вантажу, що буксирується, 1000 кг і корисне навантаження 1275 кг
 • об'єм вантажного відділення ідентичний автомобілю з двигуном внутрішнього згоряння (6,6 м³)

 

Як і споріднена модель PEUGEOT e-PARTNER, версія PEUGEOT e-EXPERT створена на модульній платформі EMP2Efficient Modular Platform  і оснащується 100% електричним приводоммаксимальною потужністю 100 кВт (136 к.с.)   та максимальним крутним моментом 260 Нм.

Крім того, компанія PEUGEOT запускає виробництво електричної версії із водневими паливними елементами – PEUGEOT e-EXPERT HYDROGEN. PEUGEOT є одним із перших автовиробників, що пропонує подібний вид приводу для серійних автомобілів. 

PEUGEOT e-EXPERT и e-EXPERT HYDROGEN:

Новий PEUGEOT e-EXPERT HYDROGEN оснащується інноваційною системою приводу середньої потужності з використанням схеми гібрида, що підключається, а також комбінованого водневого та електричного приводу, до складу якого входять наступні елементи:

 • Бак з воднем та паливні елементи, що виробляють електрику для приводу автомобіля.
 • Високовольтна літій-іонна батарея з ємністю 10,5 кВтг, яка може заряджатися від електромережі та використовується для живлення електродвигуна у певних фазах руху.

 

Новий PEUGEOT e-EXPERT Hydrogen:

 • можливість руху без викидів CO2
 • заправка воднем за 3 хвилини, що забезпечує запас ходу більш ніж 400 км за циклом WLTP (зараз проходить омологацію))
 • роз'єм для заряджання високовольтної батареї
 • 2 варіанти довжини (Standard і Long) з тією ж вантажомісткістю, що і у дизельної та електричної версії
 • корисний об'єм вантажного відділення до 6,1 м³,
 • корисне навантаження до 1100 кг
 • маса вантажу, що буксирується, до 1000 кг

PEUGEOT e-BOXER

Щорічно в Європі випускається понад 550 000 великих фургонів, і PEUGEOT Boxer щороку збільшує свою частку на цьому ринку. З моменту виходу PEUGEOT BOXER на ринок у 1994 році було продано більш ніж 1 250 000 автомобілів у 110 країнах. PEUGEOT BOXER пропонується зі 100% електричним приводом.

Характеристики нового електроприводного PEUGEOT e-BOXER:

 • 2 варіанти запасу ходу, максимум 340 км за циклом WLTP (нині проходить омологацію),
 • 2 батареї ємністю 37 кВтг та 70 кВтг,
 • 4 варіанти довжини та 3 варіанти висоти,
 • корисне навантаження до 1890 кг (залежно від версії),
 • об'єм вантажного простору ідентичний автомобілю з двигуном внутрішнього згоряння та становить до 17 м3.

 

Новий PEUGEOT BOXER Electric комплектується електричним двигуном з максимальною потужністю90 кВт (122 к.с.)   і максимальним крутним моментом 260 Нм. Електродвигун забезпечує миттєвий відгук, а також відсутність вібрацій, шуму, перемикання передач, неприємних запахів і, зрозуміло, повна відсутність викидів CO2.

До складу системи приводу входить система рекуперації енергії, яка задіюється, коли водій відпускає педаль акселератора та при гальмуванні. Максимальна швидкість обмежена електронікою на рівні 110 км/годі 90 км/год для 4-тонних версій .

Варто зазначити, що починаючи з березня 2021 року дилерська мережа PEUGEOT в Україні проходить трансформацію під продаж гібридів та електромобілів. Так, вже цього року Бренд запустив продаж гібридного кросовера PEUGEOT 3008 Hybrid4, і до кінця 2021 р - на початку 2022 року планується початок продажів повністю електричного кросовера PEUGEOT е-2008, а в першій половині 2022 року буде презентований повністю електричний сімейний мінівен PEUGEOT RIFTER. На сьогоднішній день більшість дилерів вже сертифіковані під продаж та обслуговування автомобілів з батареями, а до кінця 2022 року планується навчити і трансформувати 100% мережі. Таким чином, купити та обслужити гібрид або 100% електрокар можна буде у всіх офіційних дилерських центрах мережі PEUGEOT.
РЕЗУЛЬТАТ НЕ ЗНАЙДЕНО