ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Три нових дилерських центри

Нові дилерські центри PEUGEOT

Peugeot в Україні з початку року відкрив 3 нових дилерських центри

Попри початок повномасштабної війни та щоденну загрозу, ми продовжуємо працювати та розвивати дилерську мережу з вірою в світле та вільне майбутнє. Так, дилерські центри були відкриті в 3 містах України: Дніпро, Суми та Чернігів.
Сучасні реалії вкотре доводять наскільки важливо мати власний транспортний засіб, який дарує не тільки комфорт від щоденних поїздок, а і свободу переміщення. Саме тому Peugeot Україна продовжує розвивати власну дилерську мережу аби надавати якісний продукт та послуги. Наша амбітна ціль – мати по дилерському центрі в кожній із областей України і ми впевнено рухаємося до цього. Все заради того, аби у покупців була можливість придбати бажаний автомобіль де б вони не знаходилися, та не переживати про обслуговування авто під час поїздок Україною, завдяки розгалуженій мережі якісного сервісу Peugeot.

PEUGEOT «Авто-Імпульс» Дніпро

Дилерські центри Бренду PEUGEOT відкрилися одразу в 3х містах України і вже приймають відвідувачів та замовлення на нові авто. В Дніпрі відкрився новий дилерський центр PEUGEOT, який відповідає всім сучасним вимогам Бренду до оформлення фасаду та внутрішнього простору. Концептуальний салон PEUGEOT «Авто-Імпульс» відчиняє двері для відвідувачів на лівому березі Дніпра за адресою вул. Дніпросталівська, 30-Б. Для своїх клієнтів новий дилерський центр готовий запропонувати просторий шоу-рум в якому представлені новинки Бренду, сучасну зону відпочинку, технологічний сервісний центр, де кваліфіковані працівники сервісу подбають про ваш автомобіль. Також в салоні працюють відділи фінансування (кредит, лізинг) і страхування автомобілів - все це дозволяє зробити процес придбання автомобіля більш простим, зрозумілим, швидким. Контактна інформація салону за посиланням – http://peugeot.dp.ua/ .

PEUGEOT «Автоальянс» Суми

Наступним в списку нових дилерських центрів PEUGEOT йде ще один важливий автоцентр, перший дилер Бренду в місті Суми – «Автоальянс». Новий дилерський центр розташований за адресою Курський проспект 135. Дилерський центр розташований на в’їзді в місто, що зручно не тільки жителям Сум, а і навколишнім населеним пунктам регіону. Професійна команда дилерського центру працює виключно в інтересах покупців та надає повний спектр послуг: продаж нових автомобілів фізичним та юридичним особам, працює програма Трейд-ін та страхування авто. І звичайно дилерський центр «Автоальянс» обладнаний сучасною сервісною станцією та уже зараз надає якісне обслуговування та ремонт автомобілів. Контактна інформація салону за посиланням –  http://peugeot.sumy.ua/
PEUGEOT «МЕТЕК» Чернігів
Закриває перелік нових дилерських центрів PEUGEOT новий салон в Чернігові «МЕТЕК». Дилерський центр розташований біля траси, яка йде до центру міста, що дозволяє привабити і містян, і гостей міста. Новий автомобільний центр обов'язково знайде, що запропонувати кожному клієнту: просторий шоу-рум з актуальних модельним рядом PEUGEOT, фірмова авторизована сервісна станція, відділ кредитування та страхування автомобілів, автомобільна мийка, кімната відпочинку для клієнтів. Центр PEUGEOT «МЕТЕК» готовий відповісти на будь-який запит клієнтів, надавати тільки якісні продукти та послуги. Контактна інформація салону за посиланням –  https://peugeot-metek.com.ua/
Ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати дилерські центри в своїх містах - як нові, так і добре відомі - щоб познайомиться з автомобільними новинками: ми відкриті і чекаємо вас!