ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Ціни на Peugeot e-Rifter

Електричний PEUGEOT e-Rifter 

Доступний для замовлення в Україні
Бренд PEUGEOT завжди пропонував своїм українським шанувальникам сучасні та навіть інноваційні автомобільні технології. І новий доказ цьому – старт продажів в Україні електричного мінівена PEUGEOT e-Rifter, що вже отримав ціну та доступний для замовлення у офіційних дилерів Бренду. Можливості електромобіля PEUGEOT e-Rifter відкривають нові горизонти для добре відомого сімейного мінівену PEUGEOT Rifter: екологічно чисте пересування, радикальне скорочення витрат на експлуатацію, комфортне та зручне керування. 

НОВА ЕЛЕКТРИЧНА ВЕРСІЯ PEUGEOT E-RIFTER – НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ДОБРЕ ВІДОМОГО МІНІВЕНУ

Мінівен PEUGEOT Rifter чудово відомий в Європі та Україні. Його цінують всюди за надзвичайний внутрішній простір та зручний салон з широкими можливостями трансформації. Крім того, автомобіль вирізняється сучасним оснащенням та чудовими вантажними можливостями – він може бути не тільки перевізником для всієї сім’ї, але й помічником сімейного бізнесу. Дізнавайтесь більше подробиць про новинку в шоу-румі моделі.

 

Поява нової версії PEUGEOT e-Rifter доповнює існуючий модельний ряд PEUGEOT Rifter та ще більше розширює можливості цього вражаючого мінівену. Адже тепер всі переваги PEUGEOT Rifter пропонуються у поєднанні з електроприводом, що додає власні «бонуси»: екологічно чисте пересування, радикальне скорочення витрат на експлуатацію, комфорт та зручність керування.

Адже завдяки електродвигуну потужністю 100 кВт (136 к.с.) з крутним моментом 260 Нм, електричний мінівен PEUGEOT e-Rifter може одночасно запропонувати м’які реакції на натискання педалі акселератора та жваве прискорення. Наприклад, для розгону 0-100 км/год. необхідно 11,2-11,7 секунд (в залежності від типу кузова), а максимальна швидкість електромобіля PEUGEOT e-Rifter становить 130 км/год.

Крім того, за допомогою системи рекуперації під час гальмування досягається плавність керування не тільки під час прискорення, але й під час сповільнення. Водночас, рекуперація дозволяє збирати енергію та накопичувати її в акумуляторі, аби згодом проїхати додаткову відстань. Загалом електромобіль PEUGEOT e-Rifter може подолати відстань до 240-285 км (в залежності від зовнішніх умов та стилю керування) на одному повному заряді акумулятора ємністю 50 кВт*год.

 

Для зарядки акумулятора можна використовувати джерела 3-фазного змінного струму – так, підтримується максимальна потужність до 11 кВт завдяки вбудованому зарядному пристрою. Крім того, електромобіль PEUGEOT e-Rifter можна заряджати від джерел постійного струму – тоді потужність може сягати 100 кВт, а для поповнення акумулятора від 10% до 80% вистачить лише 30 хвилин. Якщо вас зацікавив перший електромінівен Бренду, то переходьте у фірмовий конфігуратор та створіть автомобіль своєї мрії

 

 

ДВА ТИПИ КУЗОВУ, МАКСИМАЛЬНА КОМПЛЕКТАЦІЯ

Електричний мінівен PEUGEOT e-Rifter пропонується в Україні з двома типами кузову – стандартний L1 або збільшений L2 – тому кожен клієнт може обрати варіант собі до смаку. Версія PEUGEOT e-Rifter L1 має загальну довжину 4,4 метри та пропонує 5-місний салон і багажник з корисним об’ємом від 983 літри.

 

 

Версія PEUGEOT e-Rifter L2 має збільшений кузов довжиною 4,75 метри та 5-місний або навіть 7-місний салон (опція). При цьому, якщо прибрати задні пасажирські сидіння та використовувати весь простір «під стелю», то електромобіль PEUGEOT e-Rifter L2 може запропонувати до 4000 літрів корисного об’єму.

 

 

Також зазначимо, що електромобіль PEUGEOT e-Rifter на ринку України пропонується в одній, проте максимальній комплектації ALLURE. Ця комплектація включає в себе: пакет «Підвищена прохідність» зі збільшеним кліренсом (+20 мм), круїз-контроль та обмежувач швидкості, фронтальні та бокові подушки безпеки, системи ESC та ASR, двозонний клімат-контроль, безключовий доступ та запуск двигуна, салон Peugeot i-Cockpit з компактним спортивним кермом та високим розміщенням панелі приладів, передні сидіння з підлокітником, три незалежно регульовані задні сидіння, мультимедійну система з 8-дюймовим дисплеєм, денні ходові LED-вогні, адаптивне дальнє світло, захисні накладки чорного кольору, та ін..

У якості опції для електромобіля PEUGEOT e-Rifter пропонується наступне: третій ряд сидінь, пакет «Зимовий» (підігрівів передніх сидінь та нижньої частини лобового скла), пакет «Стиль» (легкосплавні колісні диски, тоновані бокові вікна, електричні скло підіймачі в бокових дверцятах, тощо), система моніторингу «сліпих зон» дзеркал заднього огляду, система Grip Control для їзди по бездоріжжю, комплексні пакети «Безпека» та «Безпека +» з різноманітними системами активної безпеки, та ін..

 

 

 

Отже, вартість електромобілю PEUGEOT e-Rifter в Україні складає:

Версія PEUGEOT e-Rifter ALLURE з стандартним кузовом L1 – від 1 306 200 грн.

Версія PEUGEOT e-Rifter ALLURE з подовженим кузовом L2 – від 1 362 700 грн.

 

Детальну інформацію про електричний мінівен PEUGEOT e-Rifter ви можете отримати в шоу-румі моделі на офіційному сайті Бренду PEUGEOT. Крім того, ви можете замовити консультацію у дилерському центрі, аби буду серед перших власників першого електромінівена Бренду в Україні. Також, у вас є можливість відслідковувати появу перших PEUGEOT e-Rifter в країні завдяки офіційному онлайн-складові PEUGEOT.