ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ

Отримуйте грант у розмірі 20% на придбання електрифікованих моделей Бренду PEUGEOT

  •  Корпоративні клієнти можуть придбати електрифіковані автомобілі з гами моделей Концерну Stellantis з фінансуванням від «ОТП Лізинг» та грантовою допомогою 20% від ЄБРР (Європейський банк реконструкції та розвитку).
  •  Програма діє для всіх електромобілів та Plug-In-гібридів PEUGEOT, що доступні в офіційних дилерських центрах Бренду.

 

Відповідальний бізнес заслуговує на підтримку та подяку. Особливо, коли йдеться про екологічну відповідальність – перед нашою спільною планетою та оточуючими людьми. Саме тому Українське представництво Концерну Stellantis пропонує унікальну програму для корпоративних покупців (юридичних осіб) електрифікованих транспортних засобів відомого європейського Бренду PEUGEOT. За підтримки фінансування від «ОТП Лізинг» та ЄБРР (Європейського Банку Реконструкції та Розвитку), усі електромобілі та Plug-In-гібриди вищезазначений Бренд можна придбати з додатковою вигодою у розмірі до 20% від суми фінансування.

 

 

 

Як працює програма: надійний лізинговий партнер «ОТП Лізинг» та вигода 20% від ЄБРР

 

Для того, щоб максимально вигідно придбати новий електромобіль або Plug-In-гібрид, потрібно скористатись програмою фінансування покупки та оформити авто в лізинг. Насправді все дуже просто й відбувається у кілька етапів: 

 

крок перший – клієнт обирає бажаний електромобіль або гібрид з гами моделей Концерну Stellantis (PEUGEOT);

 

крок другий – необхідний пакет документів передається в «ОТП Лізинг» для погодження та подальшого оформлення авто в лізинг;

 

крок третій – після оформлення  проєкту, а саме підписання договору фінансування та внесення всіх необхідних платежів, формується компенсація-грант від ЄБРР у розмірі до 20% від суми фінансування; ця компенсація-грант переводиться на рахунок компанії-клієнта протягом трьох місяців.

 

 

Таким чином, корпоративні клієнти (юридичні особи) можуть придбати сучасні екологічні гібриди та електромобілі для поповнення автопарку свого бізнесу, та отримати підтримку від ЄБРР та ОТП Лізинг.

 

 

Лінійка електромобілів та Plug-In-гібридів від PEUGEOT

 

Бренд PEUGEOT пропонує в Україні одразу кілька електромобілі та гібридів. По-перше, це компактний електричний кросовер PEUGEOT e-2008: ідеальний вибір для щоденних подорожей містом та передмістям. По-друге, це електричний мінівен PEUGEOT e-Rifter: справжній помічник для бізнесу, який здатен легко перевезти групу колег або великогабаритні речі. По-третє, гібридний кросовер PEUGEOT 3008 PHEV: висока потужність та повний привод гарантують, що ви ніколи не запізнитесь на важливу бізнес-нараду.

 

 

Дізнавайтесь більше про електрифіковані транспортні засоби Бренду PEUGEOT на офіційних українських сайтах. Або вже зараз обирайте бажані електромобілі та гібриди серед наявних в Україні за допомогою фірмових онлайн-магазинів PEUGEOT. Не зволікайте – та отримуйте додаткову вигоду за власну еко-позицію та еко-відповідальність!