ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
PEUGEOT Boxer для ДТЕК

Фургони PEUGEOT Boxer для ДТЕК

Унікальні автомобілі - під унікальні вимоги замовника!

Компанія ДТЕК обирає автомобілі PEUGEOT Boxer для поновлення власного автопарку. Перша партія унікальних аварійно-ремонтних автомобілів вже передана замовнику, на черзі - нові поставки.

 

Бренд PEUGEOT завжди з максимальною увагою ставиться до вимог клієнтів по створенню спеціальних автомобілів. Ще один приклад успішної співпраці - створення унікальних аварійно-ремонтних автомобілів PEUGEOT Boxer для компанії ДТЕК, одного з лідерів на енергетичному ринку України. Замовнику були потрібні не прості фургони, а спеціальні автомобілі для обслуговування кабельних ліній і трансформаторних підстанцій.

Для створення таких специфічних автомобілів в якості основи були обрані фургони PEUGEOT Boxer у виконанні L3H3: це варіант один з найбільших в гамі, з кузовом корисним об'ємом до 15 куб. м і вантажопідйомністю до 1 460 кг. Також всі автомобілі були замовлені з пакетом «БІЗНЕС», який включає в себе кондиціонер, посилену задню підвіску, датчики паркування, протитуманні фари.

Завод спецтехніки «Техкомплект» комплексно підійшов до поставленої задачі - і виконав все необхідне переобладнання: 

 

  • облаштування автомобіля спеціальними стелажами відповідно до запитів ремонтних бригад, 
  • перефарбування кузова і нанесення необхідних відзнак, 
  • установка сигнальних маячків жовтого кольору. 

 

Нарешті, також був доданий другий ряд сидінь: тепер один автомобіль може відразу перевозити і все необхідне обладнання, і бригаду фахівців-майстрів по ремонту або обслуговуванню електромереж.

Нагадаємо, що автомобиль PEUGEOT Boxer – це справжній флагман комерційної лінійки Бренду: найбільший, найпотужніший, найбільш універсальний. Так, PEUGEPT Boxer доступний у версії «фургон» з декількома варіантами довжини і висоти кузова, що дозволяє клієнту підібрати максимально-підходящий варіант під свої запити. Крім того, існує і бортовий варіант PEUGEOT Boxer, причому як з одиночною, так і з подвійною кабіною. В останньому випадку можна перевозити не тільки великогабаритні вантажі, а й бригаду майстрів-фахівців для виконання необхідних будівельних або монтажних робіт. 

 

Також українським клієнтам доступний пасажирський мікроавтобус PEUGEOT Boxer з посадочною формулою «16 + 1» і максимально якісним оздобленням салону. Нарешті, автомобіль можна придбати у виконанні «шасі-кабіна», яке ідеально підходить для створення спеціальних надбудов: наприклад, хлібних фургонів або компактних пожежних автомобілів.

Всі варіанти PEUGEOT Boxer доступні з турбодизелем двигуном 2.0 BlueHDi 160, який виділяється не тільки високою потужністю і паливною економічністю, але також відмінною витривалістю: він готовий служить довгі роки! В якості трансмісії використовується 6-ступінчаста МКПП з точно підібраними передавальними числами. 

 

Стандартний варіант приводу - на передні колеса, що гарантує відмінну маневреність і легкість управління. В гаммі моделі PEUGEOT Boxer представлені і варіанти з повним приводом 4х4, створені в партнерстві з відомою компанією Dangel.