ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ

Бренд PEUGEOT презентує Нові електричні фургони E-PARTNER, E-EXPERT та E-BOXER

Бренд PEUGEOT творить нову власну історію, оновлюючи весь асортимент легких комерційних електромобілів одночасно! Ефективніші, ніж будь-коли раніше, нові електричні фургони PEUGEOT E-PARTNER, PEUGEOT E-EXPERT, PEUGEOT E-BOXER є важливою частиною стратегії повної електрифікації лінійки Бренду та підтвердженням обраного курсу на електрифікацію.

 

Як провідний гравець на європейському ринку легких комерційних автомобілів, Бренд PEUGEOT зараз демонструє безпрецедентно потужний рух вперед у вигляді одночасного оновлення всіх модельних лінійок автомобілів. І одним з першим напрямків оновлення є перезапуск повністю 100% електричних моделей комерційної лінійки: PEUGEOT E-PARTNER, PEUGEOT E-EXPERT, PEUGEOT E-BOXER.

 

Невід’ємні елементи загального модельного ряду PEUGEOT, одночасно ці моделі є потужними символами підтвердження стратегії електрифікації Бренду. Сьогодні PEUGEOT пропонує найширший асортимент електромобілів серед усіх основних Брендів на європейському ринку. Саме тому PEUGEOT прагне запропонувати електричну версію кожної моделі у власній лінійці до 2025 році та стати 100% електричним Брендом в Європі до 2030 року.

 

Збільшення зон з низьким або нульовим рівнем викидів, середня експлуатаційна відстань менше 200 км на день, зниження витрат, комфорт водіння: для водіїв-професіоналів перехід на електромобілі стає все більш очевидним вибором. Нова серія повністю 100% електричних легких комерційних фургонів Бренду PEUGEOT є більш ефективною, ніж будь коли раніше до цього – й не вимагає компромісів у питаннях продуктивності та експлуатації. Щоб зробити ще більш привабливу пропозицію для бізнесу, Бренд PEUGEOT пропонує широкий вибір сервісних контрактів на термін до 8 років або 200 000 км пробігу.

Українських покупців також чекає оновлення модельної лінійки LCV автомобілів PEUGEOT. Адже Бренд рухає

ться в ногу з часом, аби цілком відповідати на запити клієнтів. Тому згодом в Україні з’явиться оновлена LCV-лінійка, яка також буде пропонуватися з двигунами внутрішнього згорання. .

 
НОВИЙ PEUGEOT E-PARTNER

Оновлений дизайн, ще більше задоволення від водіння та ще більше безпеки, нульові викиди вихлопних газів та запас дистанції пробігу на електроприводі до 330 км, тепловий насос для максимального комфорту та підвищення ефективності. Новий PEUGEOT E-PARTNER стане ідеальним партнером для вимогливих водіїв-професіоналів!

 

Електромобіль PEUGEOT E-PARTNER є головним гравцем на ринку повністю 100% електричних фургонів, який за очікуваннями аналітиків, до 2025 року становитиме третину від загального європейського сегменту комерційних фургонів.

Аби посилити власні позиції, Новий PEUGEOT E-PARTNER тепер готовий запропонувати запас ходу на електроприводі до 330 км (WLTP). Продумане встановлення акумулятору в нижній частині кузова дозволяє зберегти вражаючий корисний об'єм для навантаження – аж до 4,4 куб. м. Також варто відзначити й високий показник корисного навантаження – до 780 кг – та можливість буксирування причепу вагою до 750 кг. Всі ці показники є еталонними у сегменті.

 

Ще більше виразності – завдяки новому дизайну

Новий PEUGEOT E-PARTNER має повністю оновлену передню частину – тобто, повністю нове «обличчя»:

 • Нова решітка радіатора з фірмовим логотипом Бренду PEUGEOT.
 • Змінений та покращений дизайн переднього бампера.
 • Нові передні фари з культовими для Бренду «трьома кігтями»

 

Нові колеса доповнюють привабливий дизайнерський вигляд новинки – все завдяки центральним ковпачкам з новим логотипом Бренду PEUGEOT.

 

Пасажирський салон привертає увагу новою передньою панеллю, яка пропонує покращену ергономіку та якісне оздоблення. Фірмова концепція салону PEUGEOT i-Cockpit® доповнена абсолютно новим 10-дюймовим сенсорним екраном формату HD, який встановлено у верхній частині передньої панелі. На кермі передбачені елементи керування аудіо-системою та круїз-контролем, а підкермові пелюстки використовуються для регулювання рекуперації під час гальмування. Нарешті, також змінились сидіння: вони отримали нові варіанти оздоблення тканиною – одночасно, більш міцною та елегантною.

 

Новий PEUGEOT E-PARTNER буде запропонований у кількох варіантах кольорів: солідний сірий Artense Grey, небесно білий Kaolin White, містично чорний Perla Nera Black, привабливий синій Kiama Blue.

 

Ще більше емоцій – завдяки переліку оснащення «на рівень вище»

Новий електричний фургон PEUGEOT E-PARTNER оснащений технологіями, функціями комфорту та системами безпеки, які зазвичай притаманні легковим автомобілям. Наприклад:

 • Нова 10-дюймова повністю цифрова кольорова панель приладів з можливістю налаштування подачі бажаної інформації.
 • Великий центральний сенсорний екран: фургон PEUGEOT E-PARTNER відтепер навіть у стандартній комплектації оснащений центральним 10-дюймовим сенсорним екраном формату HD, який керує аудіо-системою та онлайн-навігацією TOM TOM 3D. Ще одна зручна функція – голосовий помічник з командою «OK PEUGEOT», який дозволяє керувати основними функціями електромобіля природними розмовними фразами. Голосовий інтерфейс дозволяє легко керувати інформаційно-розважальними системами PEUGEOT i-Connect або PEUGEOT i-Connect Advanced.
 • Бездротове підключення Apple Car Play та Android Auto: ці технології дають можливість відображати вміст смартфона на центральному екрані передньої панелі, при цьому без необхідності підключати смартфон за допомогою дроту.
 • Бездротова зарядка для телефону, що розташований на центральній консолі. Це дуже практична функція для водіїв-професіоналів (наприклад, кур’єри), які багато разів на день сідають та виходять з телефоном у руках. Новий PEUGEOT E-PARTNER також має два USB-порт для дротового підключення смартфону/телефону.
 • Ідеальний огляд навколо завдяки технології Dynamic Surround View. Новий PEUGEOT E-PARTNER оснащений двома камерами: одна розміщена над задніми дверцятами, друга встановлена під зовнішнім дзеркалом заднього огляду з боку пасажира. Ця унікальна функція дозволяє системі Dynamic Surround View надавати водієві ідеальний огляд задньої частини фургона та навколишньої території, а також область навколо фургона з боку пасажира.
 • Повний набір систем допомоги водію: зчитування дорожніх знаків, попередження про втому водія, допомога утримання в смузі руху, автоматичне екстрене гальмування з функцією виявлення пішоходів і велосипедистів, обмежувач швидкості тощо. Новий PEUGEOT E-PARTNER має 17 систем допомоги водію, перелік яких був додатково розширений завдяки впровадженню адаптивного круїз-контролю.
 • Автономне водіння другого рівня: поєднання адаптивного круїз-контролю (з функцією повної зупинки) та асистента утримання смуги руху.

 

Ще більше техно-досконалості – завдяки 100% електроприводу та збільшеному запасу ходу до 330 км

Новий PEUGEOT E-PARTNER та його повністю електричний привод (електромотор) пропонують максимальну потужність 100 кВт або 136 к.с. й максимальний крутний момент 270 Нм. Живлення електромотору реалізовано за рахунок акумулятора ємністю 50 кВт*год (це корисна ємність, що використовується). Для електричного фургону доступні три режими руху: ECO – для максимального запасу ходу; POWER – для максимальної потужності при повному навантаженні; NORMAL – для оптимального балансу між потужністю та економічністю на кожен день.

 

Команди інженерів та спеціалістів ретельно працювали над підвищенням загальної ефективності нового електричного фургону. Й завдяки цьому вдалось досягти наступного: максимальна швидкість 130 км/год.; прискорення 0-100 км/год. за 11,2 секунди; плюс істотного збільшено запас ходу, який тепер становить до 330 км (за комбінованим циклом WLTP).

 

Для збільшення запасу ходу, Новий PEUGEOT E-PARTNER оснащено системою рекуперації, інтенсивність якої можна регулювати на трьох різних рівнях – це робиться допомогою пелюстків, розташованих за кермом.

 

Ще одним важливим нововведенням є «тепловий насос», який покращує комфорт пасажирів й одночасно сприяє збільшенню ефективності – тобто, збільшенню запасу ходу Нового PEUGEOT E-PARTNER.

 

Завдяки вбудованому зарядному пристрою потужністю 7,4 кВт (стандартне оснащення) або навіть трифазному зарядному пристрою потужністю 11 кВт (опція), Новий PEUGEOT E-PARTNER забезпечує ефективну зарядку незалежно від доступної інфраструктури зарядних станцій зі змінним струмом. Також доступна можливість «швидкої зарядки» постійним струмом – максимальна потужність сягає 100 кВт.

Приблизний час зарядки акумулятора складає:

 • Від публічної зарядної станції потужністю 100 кВт – 30 хвилин для підзарядки акумулятора в межах від 0% до 80% максимальної ємності.
 • Від зарядного пристрою типу Wallbox потужністю 11 кВт – повна зарядка акумулятора за допомогою бортового зарядного пристрою потужністю 11 кВт буде займати близько за 5 годин.
 • Від зарядного пристрою типу Wallbox потужністю 7,4 кВт – повна зарядка акумулятора за допомогою бортового зарядного пристрою потужністю 7,4 кВт буде займати близько за 7,5 годин.
Вибір версій – під будь-які запити та потреби клієнтів

Щоб задовольнити потреби всіх водіїв-професіоналів, Новий PEUGEOT E-PARTNER буде доступний у двох розмірах кузова: стандартний кузов – довжиною 4,40 м та зі звичайними пасажирським салоном (до 3 місць); або подовжений кузова – довжиною 4,75 м зі звичайним (до 3 місць) або зі збільшеним пасажирським салоном (до 5 місць).

 

На додаток до нового електричного фургону PEUGEOT E-PARTNER, Бренд також запропонує широкий вибір інших версій автомобіля PEUGEOT PARTNER – з бензиновими двигунами PureTech (потужністю 110 к.с.) або з дизельними двигунами BlueHDi (потужністю 100 або 130 к.с.); останній варіант може поєднуватися з 8-ступеневою автоматичною коробкою перемикання передач; стандартом є механічна коробка передач.

 

Фургони PEUGEOT PARTNER з двигунами внутрішнього згорання також отримають всі оновлення та переваги, відзначені вище для Нового PEUGEOT E-PARTNER. Крім того, будуть запропоновані різноманітні варіанти довжини кузова та конфігурації пасажирського салону.

 

 
НОВИЙ PEUGEOT E-EXPERT

Новий PEUGEOT E-EXPERT робить ще один крок до досконалості в очах водіїв-професіоналів – все завдяки оновленому дизайну, покращеній ефективності, сучасним онлайн-функціям, більш технологічним та розширеним системам допомоги водію. Новий електричний фургон все також пропонує міцність, універсальність та задоволення від керування – все те, що зробило його таким успішним у водіїв-професіоналів.

 

Новий PEUGEOT E-EXPERT є еталоном у сегменті повністю 100% електричних фургонів. І тепер він робить новий крок вперед – як у питаннях дизайну, так і в переліку технологій.

Адже віднині Новий PEUGEOT E-EXPERT пропонує запас ходу до 350 км (WLTP). Завдяки розміщенню батареї в нижній частині кузова, акумулятор не впливає на корисний об’єм вантажного відсіку. То ж Новий PEUGEOT E-EXPERT зберігає свою корисну ємність і вражаючу універсальність, які зробили його таким успішним. Новий PEUGEOT E-EXPERT пропонує: корисний вантажний об’єм – до 6,6 куб. м; корисне навантаження – до 1 263 кг; допустиму масу причепа для буксирування – до 1 000 кг.

 

Новий PEUGEOT E-EXPERT дуже приємний та простий у керуванні. Навіть у центрі великого міста можна рухатись без стресів: адже радіус розвороту складає лише 12,4 метра (кузов стандартної довжини), а його висота на рівні 1,90 м означає безпроблемне паркування на підземних стоянках.

 

Ще більше стилю – завдяки виразному та привабливому стилю

Передня частина Нового PEUGEOT E-EXPERT отримала новий характерний дизайн сучасної лінійки моделей PEUGEOT: оновлена решітка радіатора, новий логотип Бренду, нові повністю світлодіодні фари з фірмовим «світловим підписом», новим передній бампером, що оптимізований для кращого захисту та аеродинаміки.

 

Колісні диски відтепер виконані у новому кольорі та мають новий логотип PEUGEOT на центральних ковпачках.

 

Салон також змінився: місце водія Нового PEUGEOT E-EXPERT було суттєво перероблено для підвищення комфорту, ергономіки, практичності. Наприклад, встановлено нове кермо та панель приладів. І навіть більше – повністю цифрова панель приладів та додатковий великий центральний 10-дюймовий сенсорний екран забезпечують приємний і зручний інтерфейс HMI (Human Machine Interface) для зв’язку «людина/машина».

 

Також в салоні з’явилося більше відділень для зберігання речей, зокрема у верхній частині панелі приладів і на центральній консолі. А нова конструкція підсклянників, розміщених на краях передньої панелі, дозволяє утримувати смартфон у вертикальному положенні.

 

Ще більше емоцій – завдяки технологіям для допомоги водію та покращенню ефективності роботи

Нове оснащення та функції для Нового PEUGEOT E-EXPERT дозволяють суттєво покращити повсякденний комфорт, безпеку руху, ефективність роботи для водіїв-професіоналів. Окремо варто відзначити наступне:

 • Нова 10-дюймова повністю цифрова кольорова панель приладів з можливістю налаштування подачі бажаної інформації.
 • Великий центральний сенсорний екран: фургон PEUGEOT E-EXPERT відтепер навіть у стандартній комплектації оснащений центральним 10-дюймовим сенсорним екраном формату HD, який керує аудіо-системою та онлайн-навігацією TOM TOM 3D.
 • Бездротове підключення Apple Car Play та Android Auto: ці технології дають можливість відображати вміст смартфона на центральному екрані передньої панелі, при цьому без необхідності підключати смартфон за допомогою дроту.
 • Бездротовий зарядний пристрій, що розташований на центральній консолі. Це дуже практична функція для водіїв-професіоналів (наприклад, кур’єри), які багато разів на день сідають та виходять з телефоном у руках.
 • Ідеальний огляд навколо завдяки технології Dynamic Surround View. Новий PEUGEOT E-EXPERT оснащений двома камерами: одна розміщена над задніми дверцятами, друга встановлена під зовнішнім дзеркалом заднього огляду з боку пасажира. Ця унікальна функція дозволяє системі Dynamic Surround View надавати водієві ідеальний огляд задньої частини фургона та навколишньої території, а також область навколо фургона з боку пасажира.
 • Повний набір систем допомоги водію: зчитування дорожніх знаків, режим обмеження швидкості, попередження про втому водія, допомога утримання в смузі руху, автоматичне екстрене гальмування з функцією виявлення пішоходів і велосипедистів, обмежувач швидкості, адаптивний круїз-контроль з функцією повної зупинки та початку руху, система Assist Descend Control для допомоги на схилі та система Grip Control для допомоги на бездоріжжі.
 • Автономне водіння другого рівня: поєднання адаптивного круїз-контролю (з функцією повної зупинки) та асистента утримання смуги руху.

 

Ще більше техно-досконалості – завдяки 100% електроприводу та збільшеному запасу ходу до 350 км.

Новий PEUGEOT E-EXPERT оснащений електродвигуном потужністю 100 кВт (136 к.с.) і максимальним крутним моментом 260 Нм. Це забезпечує оптимальну потужність та продуктивність – від самого початку руху й аж до максимальної швидкості на рівні 130 км/год. Для електричного фургону доступні три режими руху: ECO – для максимального запасу ходу; POWER – для максимальної потужності при повному навантаженні; NORMAL – для оптимального балансу між потужністю та економністю на кожен день.

 

Щоб задовольнити потреби всіх водіїв-професіоналів, Бренд пропонує два типи акумуляторів для Нового PEUGEOT E-EXPERT. Так, електричний фургон PEUGEOT E-EXPERT з батареєю на 50 кВт*год забезпечує запас ходу до 224 км (за комбінованим циклом WLTP). Така версія ідеально для повсякденного використання в місті та за умови відносно невеликих щоденних дистанцій; такий електричний фургон доступний у виконаннях зі стандартним або подовженим кузовом. Крім того, передбачено версію Нового PEUGEOT E-EXPERT з батареєю ємністю 75 кВт*год. та запасом ходу до 350 км (за комбінованим циклом WLTP), що робить його надзвичайно зручним для використання у місті або на міжміських перевезеннях.

 

Для збільшення запасу ходу, Новий PEUGEOT E-EXPERT оснащено системою рекуперації, інтенсивність якої можна регулювати на трьох різних рівнях. Це робиться допомогою пелюстків, розташованих за кермом.

 

Завдяки вбудованому зарядному пристрою потужністю 7,4 кВт (стандартне оснащення) або навіть трифазному зарядному пристрою потужністю 11 кВт (опція), Новий PEUGEOT E-EXPERT забезпечує ефективну зарядку незалежно від доступної інфраструктури зарядних станцій зі змінним струмом. Також доступна можливість «швидкої зарядки» постійним струмом – максимальна потужність сягає 100 кВт.

 

Час зарядки акумулятора складає:

 • Від публічної зарядної станції потужністю 100 кВт – близько 38 хвилин для підзарядки акумулятора 50 кВт*год. в межах від 0% до 80% максимальної ємності; близько 45 хвилин для підзарядки акумулятора 75 кВт*год. в межах від 0% до 80% максимальної ємності.
 • Від зарядного пристрою типу Wallbox потужністю 11 кВт – повна зарядка акумулятора 50 кВт*год. за допомогою бортового зарядного пристрою потужністю 11 кВт буде займати 4 години 50 хвилин; повна зарядка акумулятора 75 кВт*год. за допомогою бортового зарядного пристрою потужністю 11 кВт буде займати 7 години 30 хвилин.
 • Від зарядного пристрою типу Wallbox потужністю 7,4 кВт – повна зарядка акумулятора 50 кВт*год. за допомогою бортового зарядного пристрою потужністю 7,4 кВт буде займати 6 години 40 хвилин; повна зарядка акумулятора 75 кВт*год. за допомогою бортового зарядного пристрою потужністю 7,4 кВт буде займати 11 години 20 хвилин.

 

Вибір версій – під будь-які запити та потреби клієнтів

Новий PEUGEOT E-EXPERT буде доступний у кількох версіях: вантажний фургон зі стандартним кузовом (4,98 м) або фургон з подовженим кузовом (5,33 м), комбі-версія зі стандартним або подовженим кузовом та 5- або 6-місним салоном, пасажирська 9-місна версія та ін.

 

Також буде запропонована воднева версія нового PEUGEOT E-EXPERT, що відтепер матиме запас ходу до 460 км (WLTP). Така версія створена на основі електричного фургона та з додаванням водневого елементу живлення, завдяки чому вдається поєднати переваги водню, акумуляторної батареї, електричного приводу.

 

Крім того, Бренд PEUGEOT запропонує широкий асортимент моделі PEUGEOT EXPERT з традиційними дизельними двигунами внутрішнього згорання серії BlueHDi – потужністю 120 або 145 к.с. у поєднанні з 6-ступеневою механічною коробкою передач. Також буде передбачено варіант двигуна BlueHDi потужністю 180 к.с. у парі з 8-ступеневою автоматичною коробкою перемикання передач. Автоматична трансмісія у якості опції також буде доступна для версії з двигуном BlueHDi потужністю 145 к.с.

 

Фургони PEUGEOT EXPERT отримають всі оновлення та переваги, відзначені для Нового PEUGEOT E-EXPERT. Також будуть запропоновані усі варіанти довжини кузова та конфігурації салону.

 

 
НОВИЙ PEUGEOT E-BOXER

Завдяки своєму повністю 100% електродвигуну потужністю 200 кВт (близько 270 к.с.) та вражаючому запасу ходу до 430 км, Новий PEUGEOT E-BOXER сміливо відкриває нову еру перевезень. Комфорт водіння та рівень безпеки задають нові «стандарти класу» для фургонів такої категорії. Новий PEUGEOT E-BOXER стане ідеальним союзником та партнером для водіїв-професіоналів, які піклуються про свою ефективність роботи і свободу пересування.

 

Новий PEUGEOT E-BOXER пропонує виняткову електричну продуктивність, зберігаючи якості, які зробили його таким успішним на європейському ринку. Завдяки розміщенню батареї в нижній частині кузова, акумулятор не впливає на корисний об’єм вантажного відсіку. То ж Новий PEUGEOT E-BOXER зберігає свій вражаючих корисний об’єм – до 17 куб. м.; при цьому максимальне корисне навантаження може сягати до 1 500 кг. Такі експлуатаційні показники гарантують, що Новий PEUGEOT E-BOXER ідеально підходить для широкого спектру переобладнань та встановлення індивідуальних надбудов.

 

Ще більше стилю – оновлений зовнішній вигляд та внутрішній світ

Внесені зміни зовнішнього дизайну Нового PEUGEOT E-BOXER додатково підкреслюють його міцність та витривалість. Крім того, оновлення оптимізують аеродинамічну ефективність фургону – наприклад: обтічний передній бампер, оновлені дзеркала заднього огляду, нова решітка  з автоматично керованими заслінками для регулювання потоку повітря.

 

Крім того, електричний фургон PEUGEOT E-BOXER отримав нові повністю світлодіодні передні фари та оновлені задні ліхтарі. А ще він отримав новий привабливий логотип PEUGEOT, який зараз «крокує» по усьому модельному ряду Бренду.

 

Салон Нового PEUGEOT E-BOXER також був значно перероблений та покращений: кермо нового дизайну, оновлена передня панель та панель приладів, нові варіанти оздоблення сидінь та дверних карт.

 

Ще більше емоцій – нове оснащення для покращення комфорту та безпеки 

Новий PEUGEOT E-BOXER може похизуватись найширшим у своєму сегменті переліком обладнання для комфорту та безпеки. Наприклад:

 • Електричне стоянкове (паркувальне) гальмо – швидко та зручно активується за допомогою елемента керування на панелі приладів.
 • Електричний підсилювач керма – автоматично налаштовує рівень підсилення відповідно до швидкості автомобіля, що дозволяє отримати більш приємні враження від водіння на високих швидкостях та більшого комфорту під час маневрування на низьких швидкостях.
 • Система безключового доступу – дозволяє водію відкривати та замикати фургон, а також запускати електродвигун навіть не дістаючи ключ з кишені. Це особливо зручно для кур'єрів, які роблять багато зупинок протягом дня.
 • Повністю цифрова 7-дюймова панель приладів – для зручної подачі інформації, широких можливостей налаштування дисплея, відображення 3D-мапи навігаційної системи тощо.
 • Великий центральний сенсорний екран: фургон PEUGEOT E-BOXER відтепер навіть у стандартній комплектації оснащений центральним 10-дюймовим сенсорним екраном формату HD, який керує аудіо-системою та онлайн-навігацією TOM TOM 3D.
 • Бездротова зарядка для смартфону, що розташована на центральній консолі. Це дуже практична функція для водіїв-професіоналів (наприклад, кур’єри), які багато разів на день сідають та виходять з телефоном у руках. Новий PEUGEOT E-BOXER також має порти USB-A та USB-C для дротового підключення смартфону/телефону.
 • Нові системи допомоги водію: зчитування дорожніх знаків, попередження про втому водія, допомога утримання в смузі руху, автоматичне екстрене гальмування з функцією виявлення пішоходів і велосипедистів, «розумний» обмежувач швидкості тощо.
 • Автономне водіння другого рівня: поєднання адаптивного круїз-контролю (з функцією повної зупинки) та асистента утримання смуги руху з можливістю центрування автомобіля в межах смуги руху та асистентом руху в заторах. Наприклад, у заторах така система може керувати прискоренням та гальмами, а також напрямом руху (але руки водія все одно мають бути на кермі).
Ще більше техно-досконалості – вражаюча потужність 200 кВт (270 к.с.) та запас ходу до 430 км!

Новий PEUGEOT E-BOXER також отримав повністю нові електричні компоненти – починаючи від електромотору і продовжуючи акумулятором. Відтепер електричний силовий агрегат розвиває 200 кВт (або близько 270 к.с.) та крутний момент на рівні 400 Нм – цього точно вистачить як для перевезення великих та важких вантажів, так і для отримання задоволення від водіння.

 

Також, електричний фургон PEUGEOT E-BOXER має акумулятор ємність 110 кВт*год., що забезпечує чудовий запас ходу – до 430 км (WLTP). При цьому максимальна швидкість новинки може сягати 130 км/год.

 

Крім того, Новий PEUGEOT E-BOXER пропонує три режими водіння, які можна обрати перемикачем на передній панелі залежно від ситуації. Режим NORMAL є максимально універсальним для повсякденного використання – завдяки обмеженню потужності 160 кВт, він дозволяє отримати гарний показних запасу ходу й достатній запас потужності для комфортного перевезення вантажів або просто задоволення від водіння. Режим ECO є максимально економічним – завдяки обмеженню потужності до 120 кВт, цей режим допомагає отримати максимально великий запас ходу на одному повному заряді акумулятора. Нарешті, режим POWER є максимально продуктивним – доступна потужність сягає 200 кВт, чого точно вистачить для впевненого комфортного перевезення великих та важких вантажів або максимального задоволення від водіння. Пелюстки під кермом можна використовувати для активації та регулювання рекуперативного гальмування: всього передбаченого чотири рівні.

 

Новий PEUGEOT E-BOXER оснащений трифазним бортовим зарядним пристроєм потужністю 11 кВт та забезпечує дуже високу ефективність підзарядки акумулятора від джерел змінного струму. Також передбачена можливість «швидкої зарядки» від джерел постійного струму з потужністю до 150 кВт.

 

Час зарядки акумулятора складає:

 • Від публічної зарядної станції потужністю 150 кВт – близько 55 хвилин для підзарядки акумулятора в межах від 0% до 80% максимальної ємності.
 • Від зарядного пристрою типу Wallbox потужністю 11 кВт – повна зарядка акумулятора буде займати 11 годин 45 хвилин.

 

Вибір версій – під будь-які запити та потреби клієнтів

Новий PEUGEOT E-BOXER буде доступний у кількох версіях та типах кузова. Передбачено дві колісні бази (3,45 м або 4,04 м) та кузов типу «суцільнометалевий фургон» у двох варіантах довжини (L2 або L4): загалом виходить чотири основні версії Нового PEUGEOT E-BOXER з корисним об’ємом вантажного відсіку від 13 до 17 куб. м. Крім того, передбачений варіант «шасі-кабіна» для створення індивідуальних надбудов та переобладнань. Так, Новий PEUGEOT E-BOXER доступний з колісною базою 4,04 м, довжиною шасі L3 або L4, з одинарною кабіною та (шасі довжиною L3) або подвійною кабіною (на шасі довжиною L4).

 

Нарешті, Бренд пропонує широкий асортимент моделі PEUGEOT BOXER з традиційним дизельним двигуном внутрішнього згорання серії 2.2 BlueHDi, що має три рівні потужності – 120/140/180 к.с. Усі вони доступні у поєднанні з 6-ступеневою механічною коробкою передач. Також для версій з двигунами потужністю 140 або 180 к.с. доступна нова 8-ступенева автоматична коробка перемикання передач.

 

Фургони PEUGEOT BOXER з двигунами внутрішнього згорання також отримають усі оновлення та переваги, зазначені вище для Нового PEUGEOT E-BOXER. Крім того, будуть запропоновані різноманітні варіанти довжини та типу кузова, включно з варіантами для створення індивідуальних надбудов.

 

Таким чином, повне оновлення лінійки комерційних моделей PEUGEOT дозволяє запропонувати клієнтам ще більше можливостей, ще більше технологій, ще більше ефективності для успішної роботи!