ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
PEUGEOT Boxer для Укртелеком

АТ «Укртелеком» обирає автомобілі PEUGEOT

Постачання і продаж 116 PEUGEOT Boxer, підготовлених відповідно до вимог замовника.

Бренд PEUGEOT завжди з максимальною увагою ставиться до побажань клієнтів - як приватних покупців, так і корпоративних замовників. Підтвердженням тому може бути новий масштабний проект, реалізований в липні-серпні спільно з лізинговою компанією «Avis Україна» і дилерським центром «PEUGEOT Ілта Львів»: поставка та продаж партії з 116 автомобілів PEUGEOT Boxer для компанії-замовника АТ «Укртелеком» - одного з найбільших операторів зв'язку і провайдера інтернет-мережі . Від стандартної комплектації ці автомобілі відрізняються доустановленним обладнанням. 

 

За запитом покупця, на 116 автомобілів був встановлений ​​тент-дах для бортової платформи, GPS-трекери, нанесено брендування Укртелеком. 

Вибір моделі PEUGEOT Boxer був обумовлений відразу декількома причинами:

 

  1. PEUGEOT Boxer є флагманом комерційної лінійки Бренду,
  2. Автомобіль пропонує найвищу вантажопідйомність і корисний об'єм вантажного відсіку, 
  3. Широкі можливості створення специфічних надбудов на основі варіанту «шасі-кабіна». 
Вибір замовника припав на автомобілі PEUGEOT Boxer L4 BlueHDi 160 435 з бортовою платформою в комплектації з пакетом «Бізнес»: протитуманні фари, круїз-контроль, кондиціонер, радіоприймач з можливістю підключення через Bluetooth і наявність USB-роз'єму. Під капотом прихований потужний і економічний 4-циліндровий турбодизель, який має відмінні рекомендації в питаннях довгострокової надійності і витривалості навіть в непростих українських умовах.
«Фінансування 116 автомобілів зі спеціальним оснащенням і передача їх в лізинг для АТ« Укртелеком »- це масштабний і відповідальний проект для Avis Україна. Нам вдалося разом з дилерським центром «PEUGEOT Ілта Львів» реалізувати його протягом місяця з моменту прибуття партії Peugeot Boxer на поромі в порт до отримання вже повністю трансформованих авто акціонерним товариством «Укртелеком», причому, майже у всіх регіонах України. Для Avis Україна - це найбільша партія автомобілів, яку ми поставили клієнтам в лізинг з початку 2021»

Не мало важливим є вигідне утримання та експлуатація автомобіля, адже на комерційні автомобілі PEUGEOT діє спеціальна гарантія - два роки без обмеження пробігу: вас ніхто не стане обмежувати на шляху розвитку вашого бізнесу. 

 

Нарешті, ще однією перевагою є розвинені онлайн сервіси PEUGEOT. Вартість ТО фіксована для всіх дилерів в рамках одного регіону і прорахована заздалегідь – це дозволяє спочатку планувати витрати на експлуатацію автомобіля, що дуже зручно для бізнесу.


Бренд PEUGEOT ще раз підтвердив, що завжди залишається «на зв'язку» з клієнтами і готовий розглядати їх будь-які запити для взаємовигідного співробітництва!