ПЕРЕЙТИ ДО ВМІСТУ
Відремонтовано 2000 автомобілей

Відремонтовано 2 тис. автомобілів екстрених служб

Концерн Stellantis забезпечив безкоштовний ремонт в Україні

 
  • Представництво Концерну Stellantis в Україні звітує про чергове волонтерське досягнення: відремонтовано та технічно обслужені 2 тисячі автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни.
  • Безкоштовний ремонт та обслуговування надається автомобілям Stellantis, що забезпечують безперебійну життєдіяльність нашої країни, а обслуговування надається по всій Україні.
  • Починаючи з 1 березня 2022 року – відремонтовано 2 000 автомобілів, виконано майже 7 тисяч операцій по ремонту або обслуговуванню автомобілів, загальною вартістю більше 50 млн гривень.

 

 

Програма Концерну Stellantis по безкоштовному ремонту та технічному обслуговуванню автомобілів, що належать державним та комунальним установам нашої країни, продовжує діяти – та продовжує досягати нових вершин волонтерської допомоги. Нещодавно вдалось перетнути чергову знакову відмітку: вже більше 2 тисяч автомобілів вдалось безкоштовно відремонтувати або провести технічне обслуговування!

 

Дія програми поширюється на всі автомобілі, що знаходяться у державній та комунальній власності. Саме ці автомобілі за свій термін служби проїжджають в 2-3 рази більше звичайного автолюбителя, та потребують особливої уваги до обслуговування. Програма поширюється на наступні категорії авто: швидка медична допомога, служба національної поліції, аварійні служби, комунальні підприємства, та ін.

 

 

 

Загалом виконано більше 7 тисяч операцій по ремонту або обслуговуванню автомобілів, загальною вартістю більше 50 млн гривень. Серед найбільш вартісних операцій, можна відзначити комплексне обслуговування та ремонти на прикладі окремо взятих автомобілів PEUGEOT Boxer (близько 450 тис. грн.) та ін. 

 

Найбільша частина автомобілів, що були безкоштовно відремонтовані або пройшли технічне обслуговування за програмою Stellantis в Україні, припадає на автомобілі медичних служб «швидка медична допомога» – близько 44% від загальної кількості. Також досить багато автомобілів поліції (20%) та комунальних служб (8%), що займаються ремонтами пошкоджений тепломереж, водогоном, електромережами, облаштуванням міста.

 

 

 

Враховуючи, що йдеться про автомобілі екстрених служб, можна впевнено заявити – ця програма працює не лише на імідж, але й на реальне покращення безпекової ситуації в Україні та можливості підтримання життєдіяльності країни. Причому програма реально працює для всієї України. Наприклад, більшість автомобілів було відремонтовано в Києві (28% від загальної кількості, що приймали участь у програмі), але також багато в Дніпрі (16%) та Одесі (11%) й інших містах України.

 

Задля вашої безпеки, бренди Stellantis і надалі продовжать обслуговувати автомобілі критично важливих структур! Ми впевнені, що мобільність – вирішальний фактор у швидкості реагування, а справний транспорт найкращий помічник.

 

Дізнайтесь про найближчого дилера, який працює зателефонувавши за номером гарячої лінії 0-800-500-104